با توجه به درخواست های زیاد شما دوستان عزیز، در این مقاله، آموزش شارژ اکانت آمازون با استفاده از گیفت کارت هایی به اسم آمازون گیفت کارت (Amazon Gift Card) ارائه می شود؛ که با استفاده از این گیفت کارت ها میتوان اکانت آمازون را برای خرید از Amazon.com شارژ کرد. پس از شارژ اکانت با استفاده از این گیف کارت ها، میتوان اقدام به خرید همه محصولات آمازون کرد. بیشترین استفاده گیفت کارت آمازون برای ایرانیان، خرید محصولات دیجیتالی مانند موزیک، کتاب، نرم افزار، بازی و محصولاتی از این دست می باشد.

برای شارژ اکانت آمازون، کلیک کنید!

آموزش شارژ اکانت آمازون

برای خرید این گیفت کارت ها می توانید به صفحه خرید Gift Cards تراپی مراجعه کنید.
برای هر نوع خرید از آمازون، چه اجناس فیزیکی و چه محصولات دیجیتالی لازم است ابتدا عضو سایت آمازون شوید. این امر با مراجعه به سایت Amazon.com  و ساخت اکانت آمازون امکان پذیر است.

آموزش شارژ اکانت آمازون با استفاده از گیفت کارت:

ابتدا لازم است وارد اکانت آمازون خود شوید.  پس از ورود به اکانت، نشانگر موس را بر روی Account & Lists (شماره 1) نگه دارید تا منوی زیر مجموعه آن باز شود. سپس بر روی Your Account (شماره 2 ) کلیک کنید.

نحوه شارژ اکانت آمازون با استفاده از گیفت کارت

در صفحه باز شده، در قسمت   Amazon Wallet، بر روی Redeem a Gift Card کلیک کنید.

Amazon Wallet

 

صفحه ای مطابق شکل زیر باز می شود. در باکسی که با شماره 1 مشخص شده، کد 16 رقمی گیفت کارت آمازون یا Redeem Code را وارد کنید. این کد پس از خرید گیفت کارت آمازون از ما، به آدرس ایمیل شما ارسال می شود. برای چک کردن موجودی گیفت کارت میتوانید گزینه check زا انتخاب کنید.
اما برای اضافه شدن اعتبار گیفت کارت آمازون به حساب، لازم است بر روی دکمه Apply to your balance کلیک کنید.

Apply to your balance

در این مرحله می توانید مبلغ اضافه شده به اکانتتان را در قسمت current Gift Card Balance مشاهده کنید که با رنگ سبز نمایش داده می شود.

current Gift Card Balance
تاریخ انتشار 08 تیر 1396
نویسنده  مهناز قانع
دسته بندی
مشاهده آرشیو مقالات مرتبط
نحوه استفاده از گیفت کارت گوگل پلی
جام جهانی فوتبال 2018
تهیه گیفت کارت
Steam شبکه بزرگ بازی های آنلاین
نحوه شارژ اکانت Steam
آموزش شارژ اکانت آمازون
تغییر کشور محل سکونت در اکانت گوگل به آمریکا
redeem
تفاوت ایکس باکس لایو
فضای خالی
فرم ارسال نظرات کاربر