در مقالات قبلی شرکت Moz را برای شما معرفی کردیم و گفتیم که این شرکت ابزارهای سئو سایت را ارائه می‌دهد . سئو باعث می‌شود تا رنبه بندی سایت شما بهتر شده، ترافیک مفید بیشتری به سوی سایت شما روانه شود و در نتیجه‌ کسب و کار شما بهبود یافته و موفقیت کسب و کارتان ، افزایش فروش و سود بیشتری را برای شما به همراه خواهد داشت. یکی از محصولات این شرکت ابزار سئو اکانت Moz Pro (موز پرو) است که برای استفاده از آن باید اکانت Moz Pro (موز پرو) را خریداری نمائید. برای آگاهی از نحوه‌ی خرید اکانت Moz Pro و پرداخت هزینه‌ی آن، با تراپی همراه شوید.

 Moz Pro (موز پرو) چگونه کار می‌کند؟

از هدف قرار دادن کلمات کلیدی صحیح گرفته تا ایجاد گزارشات سفارشی، Moz Pro می‌تواند یک ابزار فوق العاده باشد. در ادامه برای شما خواهیم گفت که این ابزار چه موارد کاربردی خواهد داشت.

بازدیدکنندگان را خواهید یافت

با استقاده از Moz Pro شما به پاسخ این سوال خواهید رسید که، چگونه کاربران کالا و خدمات شما را پیدا می‌کنند؟

اطلاع از این مسئله که کدام کلمات کلیدی بیشتر در جستجو توسط کاربران استفاده می‌شود و چه سوالاتی بیشتر در ذهن آن‌ها وجود دارد، به شما کمک می‌کند تا بتوانید محتواهای با کیفیت‌تری ایجاد کنید. با استفاده از امکان جستجوی کلمات کلیدی در Moz Pro شما می‌توانید کلمات کلیدی دقیق‌تری را پیدا کنید و لیست آن کلمات را نیز نگهداری کنید.

اکانت Moz Pro (موز پرو)

پیگیری رتبه ی سایت خود

برای اینکه متوجه شوید که عملکرد درستی داشته‌اید یا نه، باید بتوانید رتبه سایت خود را ارزیابی کنید. با استفاده از Moz Pro نه تنها می‌توانید رتبه ‌ی سایت خود را ببینید، بلکه می‌توانید رقبای خود را نیز پیگیری کرده و در صورت نیاز به تلاش بیشتر، برای بهبود رتبه‌ی خود اقدام نمائید.

امکان جستجو با استفاده از کراولرها و یافتن اطلاعات غیر مفید

پیدا کردن مطالب غیر ضروری در سایت کار چندان آسانی نیست. ابزار Moz Pro مجهز به یک ویژگی است که در آن امکان جستجو با استفاده از خزندگان وب یا کراولرها وجود دارد که مشکلات را تشخیص داده و به شما یادآوری می‌کند.

بهبود بخشی صفحات وب شما

Moz Pro این امکان را برای شما فراهم می‌کند تا بتوانید از حداکثر پتانسیل برای داشتن یک رتبه بندی خوب در سایت‌تان بهره‌مند شوید، با استفاده از هدف گیری کلمات کلیدی درست. به این ترتیب شما می‌توانید صفحات خود را با تمرکز بر روی اولویت‌هایی که برای شما مشخص شده، بهبود بخشید. به این ترتیب شما می‌دانید که نیاز به چه محتواهایی دارید و در برنامه‌ی کاری خود آن‌ها را قرار خواهید داد.

پیدا کردن لینک های مناسب برای استفاده در صفحات

لینک‌ها از مهم‌ترین و به عبارتی از موارد بحرانی برای سئو سایت می‌باشد. Moz Pro به شما کمک می‌کند تا لینک‌های جدید را پیدا کنید و تاثیر آن‌ها را در صفحات خود نسبت به آنچه که هم اکنون وجود دارد، بیشتر کنید. این کار با استفاده از ویژگی Link Explorer در ابزار Moz Pro امکان پذیر است.

و ده‌ها مورد دیگر که در آن شما دوستان می‌توانید با استفاده از این ابزار سئو رتبه سایت خود را بهبود بخشید.

خرید اکانت Moz Pro (موز پرو)

در این بخش از مقاله به شما دوستان عزیز آموزش خواهیم داد که چگونه اکانت Moz Pro (موز پرو) را خریداری نمائید.

مرحله اول : برای خرید اکانت Moz Pro (موز پرو) شما باید به وب سایت https://moz.com مراجعه کنید. در بخش Moz pro pricing قیمت انواع اکانت‌های مشخص شده است می‌توانید آن‌ها را ببینید.

اکانت Moz Pro (موز پرو)

انواع اکانت Moz Pro (موز پرو)

چهار نوع اکانت Moz Pro (موز پرو) وجود دارد که عبارتند از :

  • Standard
  • Medium
  • Large
  • Premium

که هر کدام از آن‌ها دارای قیمت‌های متفاوتی می‌باشد.

مرحله دوم : در این مرحله بر روی اکانت مورد نظر خود کلیک کنید تا وارد صفحه‌ی مربوط به خرید اکانت Moz Pro (موز پرو) شوید.

مرحله سوم : در این جا مطابق آنچه در تصویر زیر مشاهده می‌کنید، باید اطلاعات خواسته شده را به دقت وارد کنید.

در واقع این صفحه دارای سه بخش است. بخش اول مربوط به اطلاعات پروفایل شما، بخش دوم مربوط به اطلاعات شرکت شما و بخش سوم مربوط به اطلاعات پرداخت می‌باشد.

اطلاعات پروفایل

اطلاعات شرکت

اکانت Moz Pro (موز پرو)

اطلاعات پرداخت

اکانت Moz Pro (موز پرو)

شما پس از وارد کردن اطلاعات خواسته شده قادر به خرید اکانت Moz Pro (موز پرو) خواهید شد و می‌توانید از امکانات آن بهره‌مند شوید.

بیشتر بدانید : خرید اکانت ahrefs

پرداخت هزینه‌ی خرید اکانت Moz Pro (موز پرو) توسط تراپی

چنانچه شما به هر دلیل قادر به پرداخت هزینه‌ی آن با استفاده از کارت‌های اعتباری یا دبیت کارت نیستید، با خیال راحت این کار را به ما بسپارید. فقط کافیست لینک پرداخت را برای ما ارسال نمائید. ما در اسرع وقت پرداخت هزینه را برای شما انجام خواهیم داد.

از توجه و همراهیتان صمیمانه سپاسگزاریم.

تاریخ انتشار 25 مهر 1398
نویسنده  پریسا رضایی
دسته بندی
مشاهده آرشیو مقالات مرتبط
تفاوت پی پال و وسترن یونیون
حذف حساب وب مانی
بهترین بروکرهای فارکس
خرید با پی پال
sendowl
مدرک CMA
Codeable
اپلیکیشن های ریموت دسکتاپ
Teespring
فضای خالی
فرم ارسال نظرات کاربر