راهنمای خرید از سایت آمازون Amazon   

دانلود مطلب

بدون شک تا کنون بسیار اسم سایت آمازون Amazon  به گوشتان خورده است. آمازون یکی از سایت های فروشگاهی است که از سراسر دنیا می توان از آن خرید کرد. همچنین در این سایت تنوع محصولات بسیار زیاد است و بنابرین می تواند گزینه مناسبی برای خرید کردن باشد. اما مسئله ای که وجود دارد این است که چگونه می توان در این سایت پرداخت را انجام داد!؟ در صورتی که شما به دنبال شرکتی هستید که این خدمت را برای شما انجام دهد،می توانید تراپی را انتخاب کنید. تراپی با کمترین میزان کارمزد و در کوتاه ترین زمان این خرید را برای شما انجام می دهد. برای ارسال درخواست خود می توانید از طریق لینک زیر اقدام کنید : 

پرداخت در amazon

در صورتی که می خواهید روش پیشنهادی سایت Amazon را امتحان کنید و یا نحوه ارسال درخواست را بلد نیستید در ادامه همراه ما باشید. 

سایت Amazon

نحوه پرداخت در سایت Amazon : 

همان طور که گفته شد سایت Amazon یک سایت فروشگاهی جامع است که می توانید کالای مورد نظر خود را به راحتی در آن پیدا کنید. در این سایت برای خرید شما نیاز دارید که یک حساب کاربری داشته باشید. سپس کالای خود را انتخاب می کنید.

یکی از قابلیت های جالبی که این سایت برای راحتی کاربران خود در نظر گرفته است این است که در صورتی که کاربر کالای مورد نیاز خود را دوست نداشت و یا اینکه می خواست خرید خود را کنسل کند و یا نوع کالای خود را تغییر دهد به راحتی می تواند این کار را انجام دهد.

همچنین زمانی که شما خرید خود را انجام دادید می توانید از نحوه انتقال آن و در هر مرحله کجاست مطلع باشید. همچنین با استفاده از برنامه این سایت می توانید از جدید ترین کالا ها و تخفیف های آن آگاه شوید.  برای پرداخت این سایت استفاده از کارت های اعتباری مانند ویزا کارت و یا مستر کارت را پیشنهاد می دهد.

بنابران اگر شما دارای هر کدام از این کارت ها هستید می توانید به راحتی خودتان پرداخت را انجام دهید. در صورتی که دنبال اطلاعات اضافه ای در این مورد هستید می توانید از مقاله های تفاوت ویزا کارت و مستر کارت چیست و پرداخت با ویزا کارت - مسترکارت استفاده کنید. اما اگر همانطور که در بالا گفته شد می خواهید شرکتی این کار را برای شما انجام دهد می توانید از آموزش قسمت بعد استفاده کنید. 

سایت Amazon

نحوه پرداخت در سایت آمازون Amazon توسط مجموعه تراپی : 

1. ابتدا با استفاده از لینکی که در بالا قرار داده شده است درخواست خود را برای تراپی ارسال کنید. 

2. سپس در قسمت مربوط، لینک پرداخت سایت Amazon را وارد کنید. 

3. هزینه معادلی که باید بپردازید را به تراپی پرداخت کنید.

بعد از انجام مراحل بالا، متخصصان ما پرداخت شما را تایید می کنند و خرید شما در سایت آمازون Amazon را انجام می دهند. مدت زمانی که برای انجام این کار زمان می برد کمتر از 2 ساعت است. همراهان گرامی در صورتی که در مورد هر کدام از روش های گفته شده سوالی دارید می توانید از طریق چت آنلاین با مشاوران تراپی در ارتباط باشید. 

1396/11/02
پریسا رضایی

نظر خود را ارسال کنید

لطفا کمی صبر کنید ...

سوالات خود را از ما بپرسید

مشاوره رایگان