بدون شک تا کنون بارها نام سایت آمازون Amazon  به گوشتان خورده است. آمازون یکی از سایت های فروشگاهی است که امکان خرید از سراسر دنیا را برای مشتریان خود فراهم کرده است. در این سایت تنوع محصولات بسیار زیاد است، به همین دلیل آمازون می تواند گزینه مناسبی برای خرید باشد. اما مسئله ای که وجود دارد این است که چگونه می توان در این سایت پرداخت را انجام داد؟! شما می توانید خرید از این سایت و پرداخت هزینه را به شرکت های معتبر خدمات پرداخت ارزی نظیر تراپی بسپارید. تراپی با کمترین میزان کارمزد و در کوتاه ترین زمان ممکن پرداخت هزینه را برای شما انجام خواهد داد. برای ارسال درخواست خود می توانید از طریق لینک زیر اقدام نمائید.

برای پرداخت هزینه در آمازون درخواست دهید!

در صورتی که مایل هستید روش پیشنهادی سایت Amazon را امتحان کنید و یا نحوه ارسال درخواست پرداخت هزینه را بیاموزید، در ادامه همراه ما باشید. 

سایت آمازون Amazon نحوه پرداخت در سایت آمازون

همان طور که گفته شد سایت Amazon یک سایت فروشگاهی جامع است که می توانید کالای مورد نظر خود را به راحتی در آن پیدا کنید. شما برای خرید در این سایت نیاز دارید که یک حساب کاربری داشته باشید. پس از آن می توانید کالای مورد نظر خود را انتخاب کنید. یکی از قابلیت های جالبی که سایت آمازون برای راحتی کاربران خود در نظر گرفته است این است که در صورتی که کاربر کالای مورد نیاز خود را دوست نداشته باشد و یا اینکه بخواهد خرید خود را کنسل کند و یا نوع کالای خود را تغییر دهد به راحتی می تواند این کار را انجام دهد. همچنین زمانی که شما خرید خود را انجام دادید می توانید از نحوه انتقال آن و اینکه آیتم خریداری شده هم اکنون در چه مرحله از مراجل ارسال است، مطلع شوید.

علاوه بر این، با استفاده از برنامه این سایت، شما می توانید از جدید ترین کالا ها و تخفیف های آن آگاه شوید. وب سایت آمازون، برای پرداخت هزینه، استفاده از کارت های اعتباری مانند ویزا کارت و یا مستر کارت را پیشنهاد می دهد.

بنابران اگر شما دارای هر کدام از این نوع کارت ها هستید می توانید به راحتی خودتان پرداخت را انجام دهید. در صورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانید از مقاله های تفاوت ویزا کارت و مستر کارت چیست و پرداخت با ویزا کارت - مسترکارت استفاده کنید. اما اگر قصد دارید پرداخت هزینه را به شرکت تراپی بسپارید، در ادامه همچنان با ما همراه باشید. ما چگونگی پرداخت هزینه توسط تراپی را به شما آموزش داده ایم.

سایت آمازون Amazon نحوه پرداخت در سایت آمازون Amazon  

برای پرداخت هزینه خرید از سایت آمازون توسط تراپی مراحل زیر را دنبال کنید.

  • ابتدا درخواست خود را برای تراپی ارسال کنید. (از طریق لینک زیر)
  • سپس در قسمت مربوطه،  لینک پرداخت سایت Amazon را وارد کنید.
  • معادل ریالی هزینه قابل پرداخت را به حساب تراپی واریز نمائید.

برای پرداخت هزینه در آمازون درخواست دهید!

بعد از انجام مراحل بالا، متخصصان ما پرداخت شما را تایید نموده و خرید شما در سایت آمازون Amazon انجام خواهد شد. فرایند پرداخت هزینه در کمتر از 2 ساعت برای شما عزیزان انجام می شود. همراهان گرامی در صورتی که در مورد هر کدام از روش های گفته شده سوالی دارید می توانید از طریق تماس با مشاوران تراپی، سوالات و مشکلات خود را مطرح نمائید.

سوالات خود را از ما بپرسید

مشاوره رایگان