با پیشرفت تکنولوژی، کمتر کسی دیگر نگران خرید آنلاین از فروشگاه های معتبر خارجی است. این روزها در بیشتر سایت های معتبر، هنگام انتخاب درگاه برای پرداخت صورتحساب، لوگوی ویزا کارت، مستر کارت، پی پال و... را مشاهده میفرمائید. یکی از مطمئن ترین روش ها جهت پرداخت های ارزی،  خرید با ویزاکارت و مسترکارت می باشد. یکی از علت هایی که این دو درگاه طرفداران زیادی را به خود جذب کرده، این می باشد که پرداخت آنلاین با استفاده از یک کارت اعتباری مثل VISA یا Master به آسانی انجام می شود. از خدمات ارائه شده توسط تراپی، پرداخت با ویزا کارت می باشد که به شما کمک خواهد کرد کالا یا خدمت خود را بدون هیچگونه دغدغه ای خریداری نمائید.

برای پرداخت هزینه کلیک کن !

پرداخت با ویزا کارت خرید با ویزا و مسترکارت

یک روش بسیار آسان و مطمئن برای پرداخت آنلاین هزینه خرید هر کالا یا خدمتی در هر فروشگاه آنلاین، استفاد از درگاه پرداخت ویزا/مستر می باشد. چرا که سرعت پرداخت از طریق این کارت های اعتباری معمولا کمتر از 2 ثانیه است. از درگاه ویزا یا مستر جهت رزرو بلیط هواپیما، هتل، پرداخت هزینه ثبت نام های بین المللی و شرکت در انواع آزمون ها و .... می توان استفاده کرد. شما می توانید به کمک متخصصان تراپی، هزینه خرید خود را با استفاده از درگاه ویزا یا مستر در کمتر از ده دقیقه پرداخت کنید.

پرداخت با ویزا کارت نحوه پرداخت با ویزا کارت- مستر کارت

با وجود تحریم هایی که بر علیه کشور عزیزمان ایران، ابلاغ شده است متاسفانه، تهیه انواع کردیت کارت ها برای ایرانیان غیر ممکن شده است. اما شرکت های زیادی با هدف ارائه خدمات ارزی ثبت شده اند که با داشتن حساب در بانک های معتبر خارج از کشور و همچنین کردیت کارت های فیزیکی، امکان خرید هر کالا یا خدمت را برای هموطنان فراهم می کنند. تفاوت هایی که این شرکت ها با یکدیگر دارند میزان اعتبارشان، مقدار کارمزد و سرعت عملشان است. هدف متخصصان ما ارائه بالاترین کیفیت و سرعت با پائین ترین کارمزد می باشد. وفاداری مشتریان در طی این چند سال گویای اعتمادشان به ما می باشد.

دوستان همراه ! جهت بهره مندی از این خدمت و پرداخت هزینه با ویزا و مسترکارت تنها لازم است درخواست خود را به ما اعلام نموده و لینک خرید مورد نظرتان را برای متخصصان ما ارسال نمائید. پس از آنکه معادل ریالی آن را به حساب تراپی واریز نمودید، همکاران ما درخواست شما را بررسی خواهند کرد و پرداخت هزینه در کمترین زمان ممکن برای شما انجام خواهد شد. لذت خریدی دلنشین را با ما در مجموعه تراپی تجربه کنید.

برای پرداخت هزینه کلیک کن !

سوالات خود را از ما بپرسید

مشاوره رایگان