با پیشرفت تکنولوژی، کمتر کسی دیگر نگران خرید آنلاین از فروشگاه های معتبر خارجی است. این روزها در بیشتر سایت های معتبر، هنگام انتخاب درگاه برای پرداخت صورتحساب، لوگوی ویزا کارت، مستر کارت، پی پال و... را مشاهده میفرمائید. یکی از مطمئن ترین روش ها جهت پرداخت های ارزی،  خرید با ویزاکارت و مسترکارت می باشد. یکی از علت هایی که این دو درگاه طرفداران زیادی را به خود جذب کرده، این می باشد که پرداخت آنلاین با استفاده از یک کارت اعتباری مثل VISA یا Master به آسانی انجام می شود. از خدمات ارائه شده توسط تراپی، پرداخت با ویزا کارت می باشد که به شما کمک خواهد کرد کالا یا خدمت خود را بدون هیچگونه دغدغه ای خریداری نمائید.


سفــارش دهــید


پرداخت با ویزا کارتخرید با درگاه ویزا یا مستر

 یک روش آسان و مطمئن برای پرداخت آنلاین برای خرید هر کالا یا خدمتی در هر فروشگاه آنلاینی، درگاه ویزا/مستر می باشد. چرا که سرعت پرداخت معمولا کمتر از 2 ثانیه است. از درگاه ویزا یا مستر جهت رزرو بلیط هواپیما، هتل، ثبت نام های بین المللی در انواع آزمون ها و .... می توان استفاده کرد. به کمک متخصصان تراپی، خرید خود را در کمتر از ده دقیقه پرداخت کنید.

نحوه پرداخت با ویزا کارت - مسترکارت

با وجود تحریم هایی که بر علیه کشور عزیزمان ایران، ابلاغ شده است متاسفانه، تهیه انواع کردیت کارت ها برای ایرانیان غیر ممکن شده است. اما شرکت های زیادی با هدف ارائه خدمات ارزی ثبت شده اند که با داشتن حساب در بانک های معتبر خارج از کشور و همچنین کردیت کارت های فیزیکی، امکان خرید هر کالا یا خدمت را برای هموطنان فراهم می کنند. تفاوت هایی که این شرکت ها با یکدیگر دارند میزان اعتبارشان، مقدار کارمزد و سرعت عملشان است. هدف متخصصان ما ارائه بالاترین کیفیت و سرعت با پائین ترین کارمزد می باشد. وفاداری مشتریان در طی این چند سال گویای اعتمادشان به ما می باشد.

دوستان همراه جهت بهره مندی از این خدمت، تنها لازم است لینک خرید مورد نظرتان را برای متخصصان ما ارسال نمائید. پس از واریز معادل ریالی، به درخواست شما رسیدگی خواهد شد. لذت خریدی دلنشین را با ما تجربه کنید.

 


سوالات خود را از ما بپرسید

مشاوره رایگان