پرفکت مانی (Perfect Money)، یکی از خدمات مالی پیشرو است که به کاربران اینترنت و صاحبان کسب و کارهای آنلاین این امکان را می دهد تا پرداخت هزینه های خود و انتقال پول را به طور ایمن در سراسر اینترنت، انجام دهند. این سیستم، دارای ابزارهای مفیدی برای پرداخت بین مشتریان است. تمامی کاربران پرفکت مانی، می توانند به راحتی انواع موجودی داخل حساب های خود را به سایر ارزهای الکترونیکی، در کوتاه ترین زمان و با قیمت مناسب تبدیل کنند. خداوند منان را شاکریم که قادر به انجام خدمت شارژ حساب پرفکت مانی شما، در کمترین زمان ممکن و با پایین ترین کارمزد هستیم.


سفــارش دهــید


شارژ حساب پرفکت مانی

به دلیل وجود ویژگی های بسیار خوب پرفکت مانی مانند انتقال پول بین اعضا، شارژ حساب پرفکت مانیدریافت رسید در پروژه های مختلف کسب و کار آنلاین، سامانه پرداختی های منظم، پرداخت هزینه های کالا یا خدمت در فروشگاه های اینترنتی و... روز به روز بر تعداد کاربران حساب پرفکت مانی افزوده می شود. کاربران پرفکت مانی (Perfect Money) می توانند از سه نوع حساب کاربری شامل دلار آمریکا، یورو (EUR) و اونس طلا (GOLD) استفاده کنند. علاوه بر حساب های ایجاد شده که به طور پیش فرض تعبیه شده است شما همچنین می توانید تا 6 حساب اضافی (کیف پول) در هر یک از این سه ارز ایجاد کنید. این مژده را به شما می دهیم که خوشبختانه ما می توانیم تمامی حساب های پرفکت مانی شما را شارژ کنیم. 

 

نحوه شارژ حساب پرفکت مانی

متخصصان ما در مجموعه تراپی، قادر به انتقال پول و شارژ انواع حساب های پرفکت مانی شما شامل Normal، Premium و Partner هستند. جهت شارژ حساب پرفکت مانی، پس از عضویت در سایت تراپی، بر روی فرم سفارش کلیک کرده و اطلاعات لازم شامل نوع ارز، میزان آن همراه با ایمیل پرفکت مانی خود را با دقت وارد نمائید. سپس ثبت سفارش را انتخاب کرده و معادل ریالی ارز درخواستی را پرداخت نمائید. شارژ حساب پرفکت مانی شما پس از ثبت سفارش و پرداخت ریالی شما، در زمانی کمتر از 3 ساعت و با پائین ترین کارمزد صورت می پذیرد.

 سوالات خود را از ما بپرسید

مشاوره رایگان