پرفکت مانی (Perfect Money)، به عنوان یک سیستم پرداخت الکترونیکی برای پرداخت های غیر نقدی در اینترنت در سال 2007 در پاناما ایجاد شد. پرفکت مانی با هدف پرداخت سریع آنلاین و حفظ امنیت بین کاربران و هم چنین محیط کسب و کار اینترنتی شروع به فعالیت نمود. عدم وجود محدودیت برای اجرای معاملات مالی با پرفکت مانی، موجب شده است طرفداران زیادی را به خود جذب کند. سایت های فروشگاهی معتبر زیادی در سراسر جهان از پرفکت مانی به عنوان درگاه خود استفاده می کنند. خرید با پرفکت مانی ، یکی از راحت ترین و بی دغدغه ترین روش های خرید و پرداخت برای ایرانیان می باشد؛ زیرا پرفکت مانی تاکنون هیچ اقدامی در جهت تحریم کردن کشور عزیزمان، ایران نداشته است.


سفــارش دهــید


خرید با پرفکت مانی

خرید با پرفکت مانی هنگام خریدهای اینترنتی، مهم ترین مسئله ای که ذهن خریداران را به خود مشغول می کند روش پرداخت آن است. امروزه خرید کالا یا خدمت از سایت های فروشگاهی خارجی به امری بسیار ساده و لذت بخش تبدیل شده است. اما متاسفانه ایران عزیزمان، جزء 5 کشوری می باشد که به شبکه بانکی جهانی اتصال ندارد. البته جای هیچ گونه نگرانی نیست؛ به کمک ما می توانید کالا یا خدمت خود را در هر کجای دنیا که باشد خریداری کنید. خرید با پرفکت مانی مزایای بسیاری دارد که یکی از بزرگترین مزیت آن، کارمزد پائین آن می باشد. در واقع میزان کارمزد در نظر گرفته شده برای حساب های وریفای شده، فقط 0.5٪ است. 

نحوه خرید با پرفکت مانی

عملیات خرید اینترنتی از فروشگاه های آنلاین خارجی، تقریبا یکسان است. همراه با ما لذت خرید سریع و امن را تجربه کنید! از مزایای کار کردن با پنل کاربری تراپی این می باشد که رابط کاربری سیستم پرداخت در آن بسیار ساده است و سایت با جزئیات غیر ضروری بارگیری نمی شود. لطفا در زمان پر کردن فرم سفارش خرید با پرفکت مانی، دقت لازم را رعایت نمائید زیرا سیستم پرداخت غیر قابل برگشت می باشد و اگر پرداختی را اشتباهی انجام داده باشید ، بازپرداخت غیر ممکن می باشد. هم چنین احتمال دارد ارائه مدارک هنگام خرید با پرفکت مانی، امری نگران کننده برای شما باشد. این مژده را به شما می دهیم که متخصصان ما، این خدمت را بدون گرفتن هیچ گونه مدرکی از شما انجام می دهند. تنها با کلیک بر روی فرم سفارش خرید با پرفکت مانی، می توانید خریدی مطمئن به پشتوانه سال ها تجربه را با ما لمس کنید!

 سوالات خود را از ما بپرسید

مشاوره رایگان