آموزش خرید ووچر پرفکت مانی از تراپی

اگر برای خرید ووچر پرفکت مانی و یا شارژ حساب پرفکت مانی خود به دنبال واسطه ای مطمئن و قابل اعتماد می‌باشید به جای درستی آمده‌اید چرا که شرکت خدمات ارزی تراپی ارائه دهنده خدمات مرتبط با پرفکت مانی با کمترین کارمزد و بالاترین سرعت عمل می باشد.

ووچر پرفکت مانی چیست؟

ووچر پرفکت مانی نوعی کارت شارژ است که می توان از آن برای واریز و برداشت وجه بدون نیاز به افتتاح حساب پرفکت مانی استفاده کرد.

هر ووچر پرفکت مانی شامل یک شماره سریال 16 رقمی و یک کد فعال سازی ده رقمی می‌باشد.

ووچرهای پرفکت مانی را به راحتی می‌توان از طریق سرویس های مبادلات آنلاین نقد کرد و یا به دیگر ارزهای دیجیتال تبدیل کرد.

آموزش خرید ووچر پرفکت مانی و یا شارژ حساب پرفکت مانی:

جهت خرید ووچر پرفکت مانی از طریق تراپی اولین کاری که باید انجام شود، عضویت در سایت می باشد. برای عضویت در وبسایت خدمات ارزی تراپی و استفاده از خدمات این مجموعه اینجا کلیک کنید و مطابق دستورالعمل زیر اقدام کنید.

  1. فرم را طبق توضیحات درج شده در تصویر تکمیل نمایید.

صفحه عضویت سایت
2. پس از فشردن دکمه‌ی ذخیره پیغام زیر را مشاهده می کنید که باید وارد ایمیل خود شوید و ایمیل را تأیید نمایید.

" اطلاعات ثبت نام به آدرس ایمیل ارسال گردید . درصورت لزوم پوشه spam یا junk را نیز چک نمایید."

پس تأیید ایمیل خود به صفحه زیر منتقل می شوید که در این مرحله رمز حساب کاربری خود را وارد می کنید.

تعیین رمز عبور حساب

 

3. سپس وارد حساب کاربری خود می شوید و در این مرحله باید کد ارسالی به شماره همراه خود را وارد کنید. در صورتی که همچنان کدی برای شما ارسال نشده دکمه ی ارسال مجدد را بزنید.

 

تایید شماره موبایل

4. جهت ثبت سفارشات شارژ انواع کیف پول و یا خرید ووچر باید حتما مدارک احراز هویت خود را ارسال نموده باشید. (سفارشات پرداخت مستقیم به سابت های خرید محصول نیازی به احراز هویت ندارند.)

شما باید مدارک خود را دقیقا مطابق با نمونه های قرار داده شده در صفحه آپلود مدارک برای ما ارسال نمایید در غیر اینصورت مدارک شما تایید نمی گردد.

توجه داشته باشید که پس از فشردن دکمه ارسال مدارک حتماً باید عکس آپلود شده را ببینید در غیر اینصورت مجددا ً اقدام به ارسال نمایید.

 در صورت مات بودن تصویر ارسالی تایید نمیگردد. 

تأیید و یا عدم تأیید مدارک از طریق پیامک و ایمیل به شما گزارش داده می شود.

5. سپس از قسمت کارت های بانکی شماره کارتی که میخواهید با آن سفارش انجام دهید را وارد کنید. دقت فرمایید که کارت مورد استفاده باید به نام خود کاربر باشد.

تایید کارت بانکی

6. جهت شارژ و یا خرید ووچر پرفکت مانی مطابق با تصویر عمل کنید.

خرید ووچر پرفکت مانی

جهت پرداخت وجه در صورتی که در کیف پول سایت موجودی داشته باشید می توانید از طریق کیف پول پرداخت را انجام بدهید در صورت کمبود وجه به درگاه بانک متصل می شوید و یا اینکه مستقیماً از طریق درگاه کل وجه را می توانید پرداخت نمایید. 

در نهایت اطلاعات ووچر صادر شده را می توانید در توضیحات سفارش انجام شده، در پنل کاربری خود مشاهده کنید. همچنین اطلاعات ووچر به ایمیل تایید شده ی شما هم ارسال می گردد.
ووچر صادر شده در سفارش

1396/12/06
س-حق نیاز

نظر خود را ارسال کنید

سوالات خود را از ما بپرسید

مشاوره رایگان