صدرو ویزا کارت فیزیکی در ایران

از میان افرادی که داوطلب سفر به کشورهای خارجی هستند، عده‌ی زیادی هستند که مایلند ویزا کارت فیزیکی دریافت نمایند. علت این است که حمل پول نقد برای آنها در سفر به کشورهای دیگر بسیار دشوار است و قطعا امروزه با در دست داشتن کارت‌های اعتباری پرداخت هزینه بسیار آسان‌تر از گذشته شده است. به کرات از ما سوال شده است که آیا امکان صدور ویزا کارت فیزیکی در ایران وجود دارد؟ در پاسخ به این پرسش باید بگوئیم که بله، شرکت‌های بسیاری هستند که به فعالیت در این زمینه می‌پردازند و قادرند برای شما ویزاکارت فیزیکی صادر نمایند. شما با مراجعه به وب سایتهای مربوط به این شرکت‌ها می‌توانید برای تهیه‌ی ویزاکارت فیزیکی اقدام نمائید. ایا مایلید تا مطالب بیشتری در خصوص این نوع ویزاکارت‌ها بدانید؟ در ادامه با تراپی همراه شوید تا شما را با ویژگی‌ها و امکانات ویزا کارت‌های فیزیکی آشنا نمائیم.

ویزا کارت فیزیکی در ایران چه ویژگیهایی دارد؟

ویزا کارت فیزیکی در ایران از امکانات بسیار خوبی برخوردارند. از جمله امکاناتی که برای ویزاکارت‌های مجازی در نظر گرفته شده است این است که امکان ارسال پیامک به شماره موبایل ایرانی برای کلیه‌ی تراکنش‌ها وجود دارد. همچنین بدون نیاز به سپرده گذاری اولیه می‌توانید ویزاکارت فیزیکی دریافت نمائید و صدرو آن در حدود دو الی سه هفته‌ی کاری انجام خواهد شد. در این بخش از مقاله به یکسری از ویژگی‌های مهم ویزاکارت فیزیکی اشاره خواهیم کرد لطفا با ما همراه باشید.

ویزا کارت فیزیکی در ایران

 • برای ویزاکارت‌های فیزیکی هیچ سقف موجودی وجود ندارد و شما می‌توانید به دفعات نا‌محدود این نوع کارت‌ها را شارژ نمائید. در واقع در هر زمان و به میزان دلخواه می‌توانید ویزاکارت‌های فیزیکی را شارژ نمائید.
 • ویزاکارت‌های فیزیکی دارای یک حساب بانکی مجزا هستند و شما می‌توانید با استفاده از اینترنت بانک از مانده حساب خود اطلاع پیدا کنید.
 • برای ویزا کارت مجازی شما می‌توانید Reference Letter از بانک دریافت کنید.
 • با استفاده از ویزا کارت فیزیکی می‌توانید با اسفاده از دستگاه posخریداری کنید، از دستگاه ATM پول برداشت یا به آن واریز نمائید. و به طور کلی می‌توانید خرید روزانه خود را انجام دهید.
 • در تمام خودپردازهای ویزا شما می‌توانید مانده حساب خود را ببینید.
 • نوع ارز ویزاکارت دلار می‌باشد.
 • بر روی ویزا کارت فیزیکی نام دارنده‌ی حساب هک می‌شود و همچنین این نوع کارت دارای تاریخ انقضا نیز می‌باشد که پس از پایان آن تاریخ، قابلیت تمدید برای ویزاکارت وجود دارد.
 • برای ویزاکارت فیزیکی قابلیت اتصال به حساب‌های پی پال، اسکریل و ... وجود دارد.

آیا می‌دانید که ویزا کارت فیزیکی در ایران چگونه شارژ می‌شوند؟

به دو روش می‌توانید این نوع ویزا کارت‌ها را شارژ نمائید:

 • روش اول : برخی از شرکت‌های ارائه دهنده‌ی خدمات پرداخت‌های ارزی، در زمینه‌ی شارژ ویزاکارت‌های فیزیکی نیز فعالیت دارند و شما می‌توانید با مراجعه به وبسایت‌های آن‌ها برای شارژ ویزاکارت فیزیکی خود اقدام نمائید.
 • روش دوم : از طریق ارسال حواله. از آنجا که برای ویزاکارت‌های فیزیکی در بانک ها، حساب‌های بانکی جداگانه وجود دارد، این امکان برای شما وجود دارد که از طریق صرافی‌های معتبر و مجاز ، به حساب خودتان مبلغ مورد نظر را مستقیما حواله کنید. مدت زمانی که طول می‌کشد تا مبلغ مورد نظر در حساب شما قرار گیرد و کارت شما شارژ شود، 2 الی 5 روز کاری می‌باشد.
   

تیم تراپی در زمینه‌ی صدور ویزاکارت‌های فیزیکی هیچ فعالیتی ندارد، اما شما می‌توانید از طریق مراجعه به وب سایت ما برای تهیه‌ی ویزا کارت مجازی اقدام نمائید. این نوع ویزا کارت‌ها دارای دو نوع گلد و سیلور می‌باشند و امکان خرید با استفاده از آن‌ها در کلیه‌ی فروشگاه‌های معتبر آنلاین وجود دارد همچنین برای ویزاکارت‌های مجازی قابلیت شارژ نیز دارند و ما شارژ ویزاکارت‌های مجازی را در کوتاه‌ترین زمان ممکن برای شما انجام می‌دهیم. شما با استفاده از ویزاکارت مجازی می‌توانید به رزرو هتل در خارج از کشور نیز بپردازید.

همراهان همیشگی تراپی با مقاله‌ای دیگر درزمینه‌ی صدور ویزا کارت فیزیکی در ایران در خدمت شما عزیزان بودیم. از اینکه شما نیز ما را در این مقاله تا پایان همراهی نمودید از شما صمیمانه ممنون و سپاسگزاریم. در صورتی که شما دوست عزیز نیز تجربه‌ی مفیدی در مورد  استفاده از ویزاکات‌های فیزیکی داشته‌اید، آن را از طریق ارسال کامنت با سایرین در میان بگذارید. عزیزان در صورتی که بعد از مطالعه‌ی این مقاله با سوال یا مشکلی مواجه شدید حتما از طرق تماس تلفنی آن را با ما در میان بذارید، همکاران ما در تیم تراپی آماده‌ی پاسخگویی به سوالات شما عزیزان هستند. خدمت رسانی به شما، افتخار ماست. لطفا با ما در تماس باشید.

 

1397/11/29
پریسا رضایی

نظر خود را ارسال کنید

سوالات خود را از ما بپرسید

مشاوره رایگان