خرید پی پال

با پیشرفت تکنولوژی، خرید های اینترنتی نه فقط در داخل کشور، که از کشورهای دیگر هم امری آسان محسوب می شود. در گذشته به علت نبود درگاه های بانکی ایرانی در فروشگاه های اینترنتی خارج از کشور موجب می شد که نتوان از سایت مورد نظر خرید کرد. اما خوشبختانه امروزه به واسطه حضور درگاه هایی مانند پی پال و.... این امر نیز میسر شده است. برای بهره مندی از آن، تنها لازم است پس از افتتاح حساب پی پال، از سایت هایی که این درگاه را مود تائید خود دانسته اند خرید کنید. لازم به توضیح است قبل از ثبت خرید، هزینه لازم را در حساب خود واریز کنید یا اصطلاحا حساب خود را شارژ فرمائید. مجموعه تراپی در جهت رفاه بیشتر شما گرامیان، خدمت خرید پی پال را در زمانی کمتر از 30 دقیقه برای شما انجام می دهد. برای بهره مندی از این خدمت، بر روی لینک زیر کلیک فرمائید.

خرید پی پال

خرید پی پال از ما

گام اول، جهت خرید کالا یا خدمت از فروشگاه های اینترنتی شارژ حساب پی پال تان می باشد. مجموعه تراپی زیر نظر "انجمن صنفی کسب و کار اینترنتی" مقدار دلار مورد نظر شما را به حساب تان واریز می کند. تنها کافی است معادل ریالی آن را به حساب ما انتقال دهید؛ برای آگاهی از میزان کارمزد پی پال، مطالعه مقاله محاسبه کارمزد پی پال (PayPal) به صورت آنلاین  را توصیه می کنیم. لازم به توضیح است یکی از امکانات بی نظیر سایت ما، وجود محاسبه گر تعبیه شده می باشد. از طریق این محاسبه گر، ابتدا نوع ارز خود را انتخاب می کنید، سپس میزان آن را وارد کرده و خدمت فروش پی پال به شما را انتخاب می کنید. در کسری از ثانیه معادل ریالی آن را مشاهده می فرمائید.

مقاله مرتبط: حساب پی پال چیست؟

خدمت ویژه

مجموعه تراپی مفتخر است، در زمینه خرید دلار پی پال شما به جهت نقد کردن پی پال نیز فعالیت می کند. تنها لازم است، بر روی لینک زیر کلیک فرمائید. وفاداری مشتریان چند ساله ما گویای اعتماد و رضایت خاطر ایشان به مجموعه خودشان است. برای رسیدن به بهترین ها، همراه ما باشید!

 

خرید دلار پی پال شما

نحوه خرید پی پال از ما

buy-paypal

اولین شرط برای خرید پی پال از ما به جهت شارژ حساب، وریفای اکانت پی پال است. در صورتی که حساب پی پال تان وریفای شده نیست، به درخواست شما رسیدگی نمی شود. 

برای استفاده از خدمت خرید پی پال از ما، لازم است به لینک فرم خرید پی پال جهت شارژ حساب که در ابتدای متن موجود می باشد، وارد شوید. در ابتدا یکی از ارزهای مورد نظر خود شامل دلار، یورو و پوند را اتخاب نمائید. سپس میزان ارز مورد نظر را تایپ کنید. صورت حساب در سمت چپ فرم سفارش به شما نمایش داده می شود. بعد از آن ایمیل پی پال خود را وارد کنید. پس از انتخاب نوع روش پرداخت خود ، بر روی ثبت سفارش و پرداخت کلیک کنید. متخصصان ما از زمانی که سفارش شما ثبت می شود و معادل ریالی دریافت می شود، حساب شما را در زمانی کمتر از 30 دقیقه شارژ می کنند.

 

توجه
این مژده را به شما می دهیم در صورت تمایل برای خرید کالا یا خدمت از فروشگاه های اینترنتی، در صورتی که حساب پی پال ندارید! جای هیچ گونه نگرانی نیست. ما می توانیم از سایت های معتبر، خرید کالا یا خدمت شما را انجام دهیم. شما به راحتی معادل ریالی خرید خود را به حساب تراپی واریز کنید، در زمانی کمتر از آنچه که فکر کنید به خدمت خرید با پی پال شما رسیدگی می شود.

 

از صبوری و همراهی شما صمیمانه، سپاسگزاریم...لطفا نظر خود را با دیگران در کامنت ها به اشتراک بگذارید!

1396/04/01
پریسا رضایی

نظر خود را ارسال کنید

سوالات خود را از ما بپرسید

مشاوره رایگان