پرداخت با اسکریل

اسکریل (Skrill) یک رهبر جهانی شناخته شده در توسعه راه حل های پرداخت جهانی در کسب و کار های مختلف، پرداخت در سایت بازی، خرید آنلاین یا ارسال پول به خانواده و دوستان می باشد. این وب سایت، پرداخت های دیجیتال خود را بسیار ساده و امن و سریع از سال 2001 آغاز کرده است و همچنین بسیاری از نیازهای کسب و کار در سراسر جهان را برآورده می سازد. Skrill یک شرکت جهانی واقعی است. کارکنان آن بیش از 500 نفر هستند که در بیش از 30 دفتر مرکزی از دفاتر  سراسر اروپا و ایالات متحده مستقر شده اند.

برای خرید با اسکریل، کلیک کنید!از جمله خدماتی که اسکریل ارائه می دهد عبارتند از :اسکریل

  • امکان پرداخت و جابه جایی وجه به صورت آنلاین
  • پرداخت  وام
  • بازی های آنلاین

پرداخت با اسکریل (skrill)

ویژگی های پرداخت با اسکریل

  • امکان پرداخت در هر زمان در هر منطقه
  • امکان ارسال و دریافت پول، خرید، تجارت و بازی
  • دسترسی آسان به برندهای مختلف
  • هزینه های کم و معقول
  • انتقال و جبران وجه مفقود شده
  • امکان پرداخت های فوق العاده سریع 

نحوه خرید با اسکریل 

جالب است بدانید که ، هزینه ارسال پول بین المللی با Skrill فقط 1.9٪ می باشد و همه آنچه شما برای انتقال وجه توسط اسکریل نیاز دارید، فقط یک ایمیل آدرس می باشد. با اسکریل، ارسال و دریافت پول، پرداخت با کارت های خرید، و پرداخت راحت از طریق حساب های بانکی، در هر زمان و هر مکان با استفاده از یک آدرس ایمیل و رمز عبور برای شما امکان پذیر خواهد بود. شما می توانید از Skrill برای پرداخت با کارت اعتباری، کارت نقدی، برای نقل و انتقالات بانکی و یا حساب Skrill eWallet خود استفاده نمائید. 

دوستان! ایجاد حس اعتماد و امنیت شما در سایت اسکریل، یک اولویت است. در این وب سایت، همیشه پرداخت ها و اطلاعات شخصی شما، ایمن نگهداری می شود.

در این جا نحوه خرید و انجام پرداخت با اسکریل را در سه مرحله ساده، برای شما عزیزان بیان خواهیم کرد. لطفا با ما همراه باشید...

مرحله اول : ایجاد حساب

فقط چند دقیقه طول می کشد تا یک کیف پول Skrill ایجاد کنید و تمام جزئیات پرداخت خود را در یک مکان جمع نمائید. شما می توانید از میان 40 نوع ارز، واحد ارزی خود را انتخاب کنید.

مرحله دوم : انجام پرداخت

شما می توانید به راحتی، پرداخت های خود را از طریق کارت های اعتباری و یا موجودی حساب خود انجام دهید.

مرحله سوم : انتقال وجه

برداشت یا انتقال وجه از / به حساب شما انجام می شود.

 

توجه نمائید که :  سایت اسکریل دارای خدمات ویژه ای برای کاربران می باشد که برای اطلاعات بیشتر می توانید به وب سایت رسمی skrill مراجعه نموده و از خدمات آن بهره مند شوید.

 

دوستان همراه! در این مقاله با معرفی یکی دیگر از سایت های ارائه دهنده انواع خدمات پرداخت ارزی با شما بودیم. چنانچه قصد نقل و انتقال اینترنتی ارز خود را دارید، می توانید از خدمات شرکت اسکریل (skrill) بهره مند شوید. عزیزان! هر گونه سوال یا مشکلی را در چت آنلاین با ما در میان بگذارید.سوالات خود را از ما بپرسید

مشاوره رایگان