شارژ وبمانی

وب‌مانی (WebMoney) سرویس پرداخت الکترونیکی قدرتمند و شناخته شده‌ای است که با قابلیتهای متنوع، کاربران زیادی را جذب خود کرده است. همچنین امنیت بالای این سرویس در تراکنش‌ها و نقل و انتقال پول، آن را به یکی از محبوب‌ترین و قابل اتکا‌ترین سرویسهای پرداخت الکترونیکی تبدیل کرده است.


سفــارش دهــید


به ازای هر حساب در وب‌مانی، میتوان همزمان کیف‌پولهای متعددی داشت. کیف‌ پولها در حقیقت واحدهای ارزی مختلف هستند. در حال حاضر وب مانی برای سهولت در استفاده،10 کیف پول ارائه میکند که مهمترین این کیف‌ پولها عبارتند از:
WMZ: کیف پول نشانگر دلار آمریکا  (USD)
WME:کیف پول نشانگر یورو اتحادیه اروپا (EUR)
WMR: کیف پول نشانگر روبل روسیه (RUB)
WMX: کیف پول نشانگر بیت کوین (BTC)
WMG: کیف پول نشانگر طلا
نقل و انتقال پول از طریق کیف‌ پولها انجام میگیرد و هزینه کارمزدی که وب‌ مانی برای انتقال پول از حساب فرستنده ارز کم میکند 0.8%  است.  همچنین حداکثر کارمزدی که در تراکنشهای بالا از حساب فرستنده کسر میشود، 50 دلار است .

خرید ارز وب‌مانی

هر کدام از این کیف‌ پولها قابلیت شارژ مجدد را دارا هستند که این شارژ یا افزایش موجودی حساب وب‌مانی به راحتی از طریق سایت ما قابل انجام است. برای اینکار پس از عضویت در سایت یا ورود به حساب کاربری، میزان ارز مورد نیار خود را بر اساس دلار یا یورو، در فرم خرید شارژ وارد کرده و سفارشتان را ثبت میکنید. بررسی سفارش ارزی شما در لحظه توسط کارشناسان انجام شده و حداکثر تا ۲۰ دقیقه بعد، موجودی کیف پول شما شارژ میشود.

فروش ارز وب‌مانی به سایت

در صورتیکه قصد نقد کردن دلار یا یوروی موجود در کیف پول وب‌مانی خود را دارید، میتوانید از طریق  حساب کاربریتان، و ورود به بخش نقد کردن درآمد وب‌مانی، ارزتان را به قیمت روز به کیف پول وب‌مانی سایت ما انتقال داده و وجه رایج مملکت دریافت کنید.
 سوالات خود را از ما بپرسید

مشاوره رایگان