آخرین مطالب

یودمی (Udemy)

یودمی (Udemy) و آموزش خرید دوره های یودمی

یودمی (Udemy) یک محیط خوب برای یادگیری و به روز کردن مهارت ها است. با یادگیری نحوه خرید دوره های یودمی می توانید در هرکجای دنیا که هستید، مهارت مورد علاقه خود را بیاموزید

افتتاح حساب پی یر (Payeer)

آموزش گام به گام و تصویری افتتاح حساب پی یر (Payeer) | نحوه کار با آن

پی یر یک بستر پرداخت الکترونیکی برای انتقال وجه است؛ افتتاح حساب پی یر (Payeer) به سادگی و در چند دقیقه صورت می گیرد. برای نحوه ثبت نام در این حساب با تراپی همراه باشید

سامانه تاک

سامانه تاک چیست؟ | چگونه در سامانه تاک ثبت نام کنیم؟

علاقه مندان به مهاجرت به خارج از کشور نیازمند این هستند که مدارک خود را به تائید وزارت خارجه ایران برسانند که می توانند از طریق سامانه تاک اقدام کنند.

اچ اند ام (H&M)

خرید از فروشگاه اینترنتی اچ اند ام (H&M)

معرفی فروشگاه اینترنتی اچ اند ام (H&M) به همراه آموزش گام به گام خرید از این فروشگاه آنلاین و راهنمایی پرداخت هزینه ی خرید.

بلیط کنسرت‌ های خارجی

خرید بلیط کنسرت‌ های خارجی | پرداخت هزینه‌ی خرید بلیط کنسرت توسط تراپی

معرفی وب سایت StubHub.com برای خرید بلیط کنسرت‌های خارجی به همراه آموزش گام به گام خرید بلیط از این سایت و راهنمایی پرداخت هزینه.

جام ملت های آسیا 2019

آموزش خرید بلیط مسابقات جام ملت های آسیا 2019 امارات

معرفی مسابقات جام ملت های آسیا 2019 امارات به همراه راهنمایی های لازم برای تهیه ی بلیط برای تماشای این مسابقات در ورزشگاه در کشور امارات.

راهنمای فعالسازی کد تخفیف

راهنمای فعالسازی کد تخفیف تراپی برای جشنواره وب و موبایل

راهنمای فعالسازی کد تخفیف تراپی تا مبلغ 500.000 ریال به خاطر رای دادن شما به وبسایت تراپی به عنوان یکی از کاندیدهای جشنواره وب و موبایل در بخش مالی و بانکی

اکانت شاتراستوک (shutterstock)

نحوه پرداخت هزینه ی اکانت شاتراستوک (shutterstock)

معرفی وب سایت و فروشگاه اینترنتی شاتراستوک به همراه محصولات و خدماتی که ارائه می کند و نحوه ی پرداخت هزینه ی اکانت شاتراستوک

اکانت تجاری در لینکدین (linkedIn)

آموزش ساخت اکانت تجاری در لینکدین (linkedIn)

معرفی لینکدین، بزرگ ترین و حرفه ای ترین شبکه ی اجتماعی جهان به همراه آموزش گام به گام نحوه ی ساخت اکانت تجاری در لینکدین (linkedIn).

ترفندهای مخفی جالب استوری اینستاگرام

ترفندهای مخفی جالب استوری اینستاگرام

تمامی شبکه های اجتماعی دارای ترفندهای خاصی هستند که بسیاری از افراد از آنها بی خبرند. تراپی دراین مقاله ترفندهای مخفی جالب استوری اینستاگرام را به شما آموزش می دهد.