چرا خرید آنلاین با پی پال را انتخاب کنیم؟

در طی چند سال گذشته، رشد چشمگیری در بازارهای آنلاین و سایر سیستم عامل ها با روش های پرداختی منحصر به فرد داشته ایم. فروشگاه های آنلاین، مرکز فعالیت تجارت الکترونیک شده اند. امروزه، بیش از نیمی از مصرف کنندگان که قصد خرید دارند، در بازار های آنلاین خرید می کنند، و انتظار می رود که تا سال 2020 بازار جهانی آنلاین، تقریبا 40 درصد از بازار خرده فروشی جهانی را تشکیل دهد. خرید اینترنتی با پی پال امروزه در فروشگاه های  آنلاین معتبر زیادی امکان پذیر شده است.

PayPal مدتهاست که در بازارهایی مانند eBay تا Uber و Airbnb خدمت کرده است و تاکنون از مشتریان این سایت ها با انواع راه حل های مختلف پشتیبانی کرده است. PayPal بسیار مشتاق است تا به دیگر بازارهای آنلاین نیز خدمت کند. چرا که پی پال، یک راه حل پرداخت جهانی برای پایان دادن به تمامی مشکلات پرداخت ارزی است، که می تواند به قابلیت های بازار های شناخته شده جهان کمک کند. PayPal در حال رونق گرفتن در سراسر جهان هست و انتظار دارد که در ماه های آینده در دسترس همه بازارهای آنلاین باشد. بازارهایی مانند AliExpress، Grailed و Rocketr نیز در حال حاضر از PayPal استفاده می کنند.

خرید آنلاین با پی پال

چرا خرید آنلاین با پی پال را انتخاب کنیم؟

PayPal برای فروشگاه های آنلاین، یک راه حل جامع و انعطاف پذیر برای کسب و کارهایی است که پرداخت در آن ها امکان پذیر است. مصرف کنندگان با استفاده از کیف پول PayPal یا کارت های اعتباری خود پرداخت های خود را واریز می کنند. کسب و کارهای تجاری از قبیل اشتراک گذاری، اجاره اتاق، پورتال های crowdfunding آنلاین همچنین سایت های تجارت الکترونیک دارای نیازهای منحصر به فرد مانند جمع آوری کمیسیون ها، پرداخت هزینه ها، تنظیم پرداخت ها و ... است. و به دلیل دسترسی جهانی، PayPal می تواند از خریداران در بیش از 200 بازار و فروشندگان در بیش از 120 بازار پشتیبانی کند. همچنین می تواند راه حل خود را با توجه به نیاز بازار به کار بندد. به عنوان مثال، برای بازارهایی که نمیخواهند تمام ریسک را بپذیرند، PayPal راه حلهایی را پیشنهاد میکند که کمک میکند به مدیران، تا ریسک را مدیریت کنند. 

همانطور که همیشه، PayPal مزایای ارزش افزودهی نظیر خریدار و فروشنده را فراهم می کند، قابلیت شناسایی ریسک و تقلب و راه حل های پرداخت بدون مشکل را فراهم می کند که باعث تقویت تجارت تان می شود. فکر می کنید این عوامل برای اینکه خرید آنلاین با پی پال را انتخاب کنیم؛ کافی نیست! این موارد موجب شده تا بیش از 70 میلیون نفر از مصرف کنندگان در سراسر جهان، از پی پال در سایت های تجاری معتبر استفاده کنند.

آرئون گپتا، موسس و مدیر عامل شرکت Grail، تجربه خود را با استفاده از پلت فرم اینگونه به اشتراک گذاشت. "ما به طور انحصاری از PayPal جهت پرداخت هنگام فروش محصولات مان استفاده می کنیم"

مدیرعامل Rocketr.net تجربه خود را با استفاده از PayPal برای بازارهای آنلاین اینگونه به اشتراک گذاشت: "ما از خرید آنلاین با پی پال بسیار خوشحال هستیم، زیرا به تیم راکت اجازه می دهد تا پاسخگویی به نیازهای مشتریان خود را بهتر کند. ما بر این باوریم که این پلت فرم در بازار کالاهای دیجیتال نقش مهمی ایفا خواهد کرد"

تجربه افرادی معتبر، به کاربران آنلاین کمک می کند تا هنگام انتخاب روش پرداخت، از بین لوگوهای رنگارنگ، پی پال را انتخاب کنند. تمامی درگاه های پرداخت ارزی، دارای معایب و مزایایی هستند. اگر شما از پی پال، برای پرداخت هزینه های تان استفاده می کنید باید به تمام معایب و مزایای آن آگاهی داشته باشید.

خرید آنلاین با پی پال

توجه:

اگر تمایل به استفاده از پی پال در سایت تان دارید آیا می دانید که چگونه درگاه پرداخت پی پال داشته باشید؟ با مطالعه دو مقاله زیر، می توانید از نحوه اضافه کردن پی پال به سایت تان آگاهی کامل پیدا کنید.

همچنین اگر می خواهید بدانید در چه سایت هایی می توانید با استفاده از پی پال پرداخت انجام دهید می توانید از مقاله های زیر استفاده کنید : 

معرفی سایت TemplateMonster و خرید قالب از آن

پرداخت در سایت woocommerce با پی پال

معرفی سایت yootheme و نحوه پرداخت در آن

خرید قالب سایت از elegantthemes

پرداخت در سایت spanishpod101

سایت instaboostgram

پرداخت هزینه ارزی سایت germanpod101 به ریال

پرداخت هزینه در سایت persianpod101 چگونه انجام می شود

انواع روش پرداخت در سایت PREPLY

روش های پرداخت در سایت englishclass101

معرفی سایت turkishclass101

خرید هاست از سایت hostgator

پرداخت هزینه در سایت edx توسط کارت شتاب

خرید از سایت ایبی

- آموزش های تجارتی در سایت skillcrush

- آموزش برنامه نویسی با سایت codeschool

معرفی سایت لیندا (lynda) 

1396/09/13
پریسا رضایی

نظر خود را ارسال کنید

سوالات خود را از ما بپرسید

مشاوره رایگان