ایردراپ (AirDrop) چیست؟ | AirDrop در دنیای ارز دیجیتال به چه معناست؟
همراهان عزیز در صورتی که مقاله های آموزشی تراپی را دنبال کرده باشید با روش های مختلف جهت کسب درآمد از طریق ارز دیجیتال آشنا شده اید. البته روش های دیگری نیز برای کسب درآمد از ارز دیجیتال مانند بیت کوین، اتریوم، بیت کوین کش، مونرو و ... وجود دارد ولی تمامی این روش ها امن و قانونی نیستند. به همین منظور ما امروز یک روش جدید و امن را به نام ایردراپ (AirDrop) به شما معرفی می کنیم تا با استفاده از آن از سرمایه گذاری خود در ارز دیجیتال سود ببرید.

تراپی همیشه سعی کرده است بهترین ها را برای مخاطبان خود فراهم کند. امروز این کار را با معرفی ایردراپ (AirDrop) در دنیای دیجیتال انجام می دهد. اول به این سوال پاسخ می دهیم که  :

ایردراپ (AirDrop) در دنیای ارز دیجیتال چیست ؟

با استفاده از ایده ایردراپ می توان سکه و توکن های جدید را از طریق جایزه دادن به کاربرانی که از قبل دارای ارز دیجیتال بوده اند، توزیع کرد. در صورتی که در مورد تفاوت سکه و توکن سوالی دارید می توانید از مقاله مرتبط با ان استفاده کنید. به عنوان مثال شما اگر دارای یکی از انواع ارزهای دیجیتال مانند بیت کوین و یا اتریوم و ... باشید به طور خودکار می توانید ادعای دریافت سایر ارزهای دیجیتال را بکنید. بنابراین می توان با استفاده از این تعریف متوجه مفهوم ایردراپ نیز شد چرا که به صورت لغوی می توان به صورت پرتاب آزاد نیز آن را ترجمه کرد.

ایردراپ (AirDrop)

چرا ارز دیجیتال رایگان با ایردراپ (AirDrop) پرداخت می شود؟

  • اولین دلیل برای انجام این کار این است که می توان منابع ارزهای دیجیتال را گسترش بخشید. و با استفاده از این کار ارز دیجیتال از متمرکز بودن بیشتر خارج می شود.
  • بسیاری از کمپانی ها همیشه برای مشتریان قدیمی خود شرایط ویژه ای در نظر می گیرند. بنابراین موضوع در زمینه ارز دیجتال نیز مورد استفاده قرار می گرد و چه چیزی بهتر از این که در ازای این سرمایه گذاری به آن ها سکه و یا توکن رایگان داده شود. این روش علاوه بر این که باعث می شود مشتریان قدیمی باقی بمانند بلکه می تواند انگیزه ای برای سرمایه گذاران جدید نیز باشد.
  • با استفاده از ایردراپ به سرمایه گذاران در مورد ارزهای دیجیتال معروف اطلاعات جدید داده می شود.
  • با انجام این کار می توان موجب افزایش اعتیاد افراد به ارزهای دیجیتال شد و به عنوان نتیجه شاهد بود که این بازار و فعالیت های آن هر روزه گسترش پیدا می کنند.

نمونه طرح های پیشنهادی در ایردراپ (AirDrop) :

معمولا پیشنهادات که به کاربران داده می شود به فرم زیر است :

  • دریافت 60 توکن REPU تنها با جوین شدن در تلگرام.
  • 50 توکن SYN به صورت رایگانبرای ثبت نام در سایت

بنابراین شما تنها با ثبت نام در سایت، فالو کردن در توییتر، عضو شدن در تلگرام و ... می توانید ارز دیجیتال رایگان خود را دریافت کنید.

ایردراپ (AirDrop)

چگونه می توان دریافت ارز دیجیتال رایگان را با استفاده از ایردراپ (AirDrop) انجام داد؟

متناسب با این که شما چه ارزی را نگهداری می کنید و همچنین از چه سیستمی استفاده می کنید این قضیه می تواند متفاوت باشد. به عنوان مثال شما برای این که ارز دیجیتال رایگان خود را دریافت کنید باید رمز کیف پول خود را در یک سایت به اشتراک بگذارید. این کار ممکن است برای کیف پول شما خطر داشته باشد. بنابراین بهتر است شما از کیف پولی استفاده کنید که تعیین سطح امنیت آن برای شما مقدور باشد. برای آگاهی با انوع کیف پول های ارزهای دیجیتال مختلفمی توانید از مقاله های زیر استفاده کنید :

به سایت های زیر سر بزنید تا بتوایند ارز دیجیتال رایگان خود را دریافت کنید :

  • Crypto Airdrops
  • AirdropAlert.com

همراهان عزیز توجه داشته باشید در این مقاله ما تنها ایردراپ (AirDrop) در دنیای ارز دیجیتال را به شما معرفی کردیم ولی نمی توانیم تضمین کنیم که دارای بهترین و بی خطر ترین عملکرد است. در صورت وجود هر گونه سوال و انتقاد از طریق چت آنلاین با ما در ارتباط باشید.

1397/01/19
پریسا رضایی

نظر خود را ارسال کنید

سوالات خود را از ما بپرسید

مشاوره رایگان