همراهان عزیز در صورتی که مقاله های آموزشی تراپی را دنبال کرده باشید با روش های مختلف جهت کسب درآمد از طریق ارز دیجیتال آشنا شده اید.

البته روش های دیگری نیز برای کسب درآمد از ارز دیجیتال مانند بیت کوین، اتریوم، بیت کوین کش، مونرو و ... وجود دارد ولی تمامی این روش ها امن و قانونی نیستند. به همین منظور ما امروز یک روش جدید و امن را به نام ایردراپ (AirDrop) به شما معرفی می کنیم تا با استفاده از آن از سرمایه گذاری خود در ارز دیجیتال سود ببرید.

تراپی همیشه سعی کرده است بهترین ها را برای مخاطبان خود فراهم کند. امروز این کار را با معرفی ایردراپ (AirDrop) در دنیای دیجیتال انجام می دهد. اول به این سوال پاسخ می دهیم که  :

ایردراپ (AirDrop) در دنیای ارز دیجیتال چیست ؟

با استفاده از ایده ایردراپ می توان سکه و توکن های جدید را از طریق جایزه دادن به کاربرانی که از قبل دارای ارز دیجیتال بوده اند، توزیع کرد.

ایردراپ در واقع پخش کردن توکن و سکه های ارز دیجیتال بصورت رایگان برای اهداف خاصی است که یکی از این اهداف میتواند؛ آگاه سازی دیگران از ارز دیجیتال جدید و افزایش ارزش ارز دیجیتال است.

AirDrop در واقع یکی از راه های مطمئن کسب درآمد از ارزهای دیجیتال به حساب می آید که در ادامه میتوانید بیشتر با دلایل و روش دریافت ایردراپ آشنا شوید.

در صورتی که در مورد تفاوت سکه و توکن سوالی دارید می توانید از مقاله مرتبط با ان استفاده کنید. به عنوان مثال شما اگر دارای یکی از انواع ارزهای دیجیتال مانند بیت کوین و یا اتریوم و ... باشید به طور خودکار می توانید ادعای دریافت سایر ارزهای دیجیتال را بکنید. بنابراین می توان با استفاده از این تعریف متوجه مفهوم ایردراپ نیز شد چرا که به صورت لغوی می توان به صورت پرتاب آزاد نیز آن را ترجمه کرد.

ایردراپ (AirDrop)

چرا ارز دیجیتال رایگان با ایردراپ (AirDrop) پرداخت می شود؟

اما واقعا چرا باید ایردراپ وجود داشته باشد و اهداف ارائه رایگان ارزهای دیجیتال چیست ؟

  • اولین دلیل برای انجام این کار این است که می توان منابع ارزهای دیجیتال را گسترش بخشید. و با استفاده از این کار ارز دیجیتال از متمرکز بودن بیشتر خارج می شود و ارزش ارز دیجیتال را افزایش می دهد.
  • معرفی عرضه اولیه ( ICO ) یکی دیگر از دلایل استفاده از ایردراپ می باشد.
  • بسیاری از کمپانی ها همیشه برای مشتریان قدیمی خود شرایط ویژه ای در نظر می گیرند. بنابراین موضوع در زمینه ارز دیجتال نیز مورد استفاده قرار می گرد و چه چیزی بهتر از این که در ازای این سرمایه گذاری به آن ها سکه و یا توکن رایگان داده شود. این روش علاوه بر این که باعث می شود مشتریان قدیمی باقی بمانند بلکه می تواند انگیزه ای برای سرمایه گذاران جدید نیز باشد.
  • با استفاده از ایردراپ به سرمایه گذاران در مورد ارزهای دیجیتال معروف اطلاعات جدید داده می شود.
  • با انجام این کار می توان موجب افزایش اعتیاد افراد به ارزهای دیجیتال شد و به عنوان نتیجه شاهد بود که این بازار و فعالیت های آن هر روزه گسترش پیدا می کنند.

نمونه طرح های پیشنهادی در ایردراپ (AirDrop) :

معمولا پیشنهادات که به کاربران داده می شود به فرم زیر است :

  • دریافت 60 توکن REPU تنها با جوین شدن در تلگرام.
  • 50 توکن SYN به صورت رایگانبرای ثبت نام در سایت

با داشتن یک کیف پول برای دریافت توکن ها در ابتدا و ثبت نام در سایت، فالو کردن در توییتر، عضو شدن در تلگرام و ... می توانید ارز دیجیتال رایگان خود را دریافت کنید.

دریافت ایردراپ (AirDrop)

شما همراهان تراپی میتوانید برای خرید انواع ارز دیجیتال روی باکس زیر کلیک کنید!

خرید ارز دیجیتال از تراپی

 

چگونه می توان دریافت ارز دیجیتال رایگان را با استفاده از ایردراپ (AirDrop) انجام داد؟

متناسب با این که شما چه ارزی را نگهداری می کنید و همچنین از چه سیستمی استفاده می کنید این قضیه می تواند متفاوت باشد.

به عنوان مثال شما برای این که ارز دیجیتال رایگان خود را دریافت کنید باید رمز کیف پول خود را در یک سایت به اشتراک بگذارید.

این کار ممکن است برای کیف پول شما خطر داشته باشد. بنابراین بهتر است شما از کیف پولی استفاده کنید که تعیین سطح امنیت آن برای شما مقدور باشد.

برای آگاهی با انوع کیف پول های ارزهای دیجیتال مختلف می توانید از مقاله های زیر استفاده کنید :

نکته ی مهم برای دریافت و استفاده از ایردراپ ، وجود کلاهبرداران و ایردراپ های تقلبی است که باید مراقب آنها باشید ، با سر زدن به سایت های زیر میتوانید ارز دیجیتال رایگان دریافت کنید.

به سایت های زیر سر بزنید تا بتوایند ارز دیجیتال رایگان خود را دریافت کنید :

  • Crypto Airdrops
  • AirdropAlert.com

همراهان عزیز توجه داشته باشید در این مقاله ما تنها ایردراپ (AirDrop) در دنیای ارز دیجیتال را به شما معرفی کردیم ولی نمی توانیم تضمین کنیم که دارای بهترین و بی خطر ترین عملکرد است. در صورت وجود هر گونه سوال و انتقاد از طریق چت آنلاین و یا در قسمت دیدگاه با ما در ارتباط باشید.

همچنین با بهترین سایت های بیت کوین رایگان بیشتر آشنا شوید و به راحتی با استفاده از ارزهای دیجیتال کسب درآمد کنید.

تاریخ انتشار 19 فروردین 1397
نویسنده  پریسا رضایی
دسته بندی
مشاهده آرشیو مقالات مرتبط
تفاوت پی پال و وسترن یونیون
حذف حساب وب مانی
بهترین بروکرهای فارکس
خرید با پی پال
sendowl
مدرک CMA
Codeable
اپلیکیشن های ریموت دسکتاپ
Teespring
فضای خالی
فرم ارسال نظرات کاربر