در مقاله معرفی توکن ERC-20 ما در مورد این ارز و ارتباطی که با اتریوم دارد صحبت کردیم. . اما اگر شما مایل هستید سرمایه گذاری خود را در این ارز انجام دهید قبل از هر چیز به یک کیف پول امن نیاز دارید. اتریوم امروزه مورد توجه افراد زیادی قرار گرفته است چرا که تراکنش های خود را به صورت هوشمند انجام می دهد. البته این روش خطرهایی نیز دارد ولی فعلا این موضوع برای این ارز نکته مثبت در نظر گرفته می شود. در این مقاله می خواهیم بهترین کیف پول توکن ERC-20 را به شما معرفی کنیم.

توکن ERC-20

کیف پول ارز دیجیتال می تواند به شکل های مختلفی مورد استفاده قرار بگیرند. به عنوان مثال نرم افزار، سخت افزار و ... . اما رعایت چند نکته در همه آنها ضروری است. به عنوان مثال رمز گذاری کیف پول شما باید به گونه ای باشد که هک آن به راحتی قابل انجام نباشد. چرا که ارزهای دیجیتال به توجه به این که یه فرم رمز گذاری شده در اختیار شما قرار داده می شوند به راحتی قابل هک کردن هستند. کیف پول هایی که در این قسمت به شما معرفی می شوند دارای امنیت خوبی هستند و می توان گفت امتحان خود را پی داده اند :

انواع کیف پول ERC-20 :

  • Ledger Nano S : شاید بتوان گفت یکی از بهترین انواع کیف پول، کیف پولی است که به صورت سخت افزاری مورد استفاده قرار می گیرد. چرا که رد این حالت تمام امنیت رد اختیار شما قرار داده می شود و نگرانی زیادی وجود نخواهد داشت. البته این نوع کیف پول برای شما هزینه خواهد داشت که بسته به کیفت آن این قیمت می تواند متفاوت باشد.

توکن ERC-20
  • Trezor :  این کیف پول نیز جزء کیف پول های سخت افزاری محسوب می شود. قیمت آن کمی از Ledger Nano S بیشتر است و در رنگ های مختلف وجود دارد. در حالت کلی می توان گفت که تفاوت چندانی با Ledger Nano S ندارد.

توکن ERC-20
  • MyEtherWallet : اگر طرفدار کیف پول های آنلاین هستید پس این گزینه مناسب شماست. این کیف پول به صورت متن باز در اختیار شما قرار داده می شود که بر اساس زبان جاوا اسکریپت نوشته شده است. از لحاظ کاربری می توان آن را در سطح خوبی در نظر گرفت و همچنین امنیت مناسبی را برای شما تامین می کند. همچنین شما می توانید از این کیف پول همراه با کیف پول های سخت افزاری Ledger Nano S و Trezor استفاده کنید.

توکن ERC-20
  • MetaMask : این کیف پول نیز مبتنی بر وب استو هم چنین به صورت رایگان برای همه قابل استفاده است. با استفاده از این کیف پول نه تنها می توانید ارز خود را نگهداری کنید بلکه قادر به مدیریت آن نیز خواهید بود.

توکن ERC-20
  • Coinomi : اگر حوصله پیچیدگی زیاد را ندارید و به دنبال راحتی هستید این نوع کیف پول مناسب شماست چرا که به صورت برنامه موبایل در اختیار شما قرار داده می شود. البته این خبر خوب تنها برای کاربران اندروید است. هرچند که کمپانی سازنده این کیف پول قول داده است که به زودی از ios نیز پشتیبانی خواهد کرد.

توکن ERC-20

 

همراهان عزیز امیدوارم در این مقاله اطلاعات کاملی از کیف پول توکن ERC-20 بدست آورده باشید. باید به این نکته توجه داشته باشید که هیچ کدام را نمی توان به صورت مطلق تایید و یا رد کرد. شما بر اساس کاربرد خود می توانید یکی از آن ها را انتخاب نمایید.

 

تاریخ انتشار 02 فروردین 1397
نویسنده  پریسا رضایی
دسته بندی
مشاهده آرشیو مقالات مرتبط
Copay
خرید لجر نانو ایکس
معرفی کیف پول لجر نانو ایکس
لجر نانو ایکس و لجر نانو اس
کیف پول بیت کوین برای ios
مقایسه انواع کیف پول سخت افزاری
خرید کیف پول سخت افزاری
لجر نانو اس
کیف پول سخت افزاری لجر نانو اس
فضای خالی
فرم ارسال نظرات کاربر