شاید برای شما که در زمینه ارزهای دیجیتال فعالیت دارید، ADA که همان واحد ارز کاردانو است رفتار جالبی داشته باشد. این ارز خیلی سریع توانست جایگاه خود را در میان سایر ارزهای دیجیتال پیدا کند با وجود این که برای نگهداری آن ما با روش های زیادی رو به رو نیستیم. اگر در مورد کیف پول ارز دیجیتال کاردانو سوالی دارید می توانید از مقاله مرتبط با آن استفاده نمایید. در این مقاله می خواهم مهم ترین گزینه ها برای نگهداری ارز دیجیتال  کاردانو را به شما معرفی کنم.

برای خرید ارز دیجیتال کاردانو، کلیک کنید!

اگر شما تازه به دنیای ارز دیجیتال آمده اید، با استفاده زا این مقاله به راحتی می توانید سرمایه گذاری خود را در مورد ارز دیجیتال کاردانو آغاز کنید و به این ترتیب به بهترین روش از آن نگهداری کنید!

روش های مختلف نگهداری ارز دیجیتال کاردانو :

  • کیف پول اکسچنج : اول از همه باید این را بگویم که هیچ کس نباید از کیف پول هایی که سیستم های اکسچنج پیشنهاد می دهند، استفاده کند. در صورتی که در مورد سرویس اکسچنج سوالی دارید می توانید از مقاله های زیر استفاده نمایید : 
  1. بهترین سرویس اکسچنجینگ چیست؟
  2. سرویس اکسچنج یعنی چی؟
  3. اکسچنج متمرکز (Centralized ) و اکسچنج غیرمتمرکز (Decentralized ) یعنی چه؟
  4. سرویس اکسچنجینگ (Exchanging) 

           اما این روش برای کسانی که می خواهند ارز دیجیتال کاردانو را نگهداری کنند و یا در حالت کلی مقدار ارز دیجیتال آن ها خیلی زیاد نیست بهترین گزینه است. در صورتی که شما قصد دارید از این نوع کیف پول استفاده               کنید، خیلی زیاد روی امنیت اکانیت که ایجاد می کنید دقت داشته باشید. به عبارتی سرویس اکسچنجی را انتخاب کنید که امنیت خدمات آن تضمین شده باشد. 

ارز دیجیتال کاردانو
  • Ledger Nano S : در صورتی که مقاله های معرفی کیف پول لایت کوین (LigthCoin ) ، کیف پول بیت کوین کش  ، کیف پول زی کش ، کیف پول ارز دیجیتال ریپل و کیف پول اتریوم را مطالعه کرده باشید حتما اطلاعات کافی در مورد این نوع کیف پول را دارید. خبر بد این است که این نوع کیف پول که به صورت سخت افزار قابل استفاده است هم چنان نیز از ارز دیجیتال کاردانو پشتیبانی نمی کند. اما شرکت سازنده یان نوع کیف پول این قول را داده است که به زودی این مسئله را حل خواهد کرد. بنابراین با استفاده از این ارز می توایند سطح بالایی از امنیت را برای ارز دیجیتال خود فراهم کنید. 

ارز دیجیتال کاردانو
  • Daedalus : در حال حاضر تنها کیف پولی است که برای ارز دیجیتال کاردانو وجود دارد. البته این کیف پول تنها برای کاربران ویندوز و مک قابل استفاده است به این معنا که کاربران لینوکس پشت در قرار داده می شوند!! همچنین بسیاری از کاربران در مرود نحوه دسترسی به کیف پول دارای مشکلاتی هستند که باعث می شود تنها امید داشته باشند که کیف پول های بهتری برای این ارز ارائه شود.

ارز دیجیتال کاردانو

همراهان عزیز امیدوارم در این مقاله اطلاعات کافی در مورد کیف پول ارز دیجیتال کاردانو بدست آورده باشید. اما اگر هم چنان در مورد این ارز سوالی دارید از طریق چت انلاین با ما در ارتباط باشید. 

تاریخ انتشار 24 اسفند 1396
نویسنده  پریسا رضایی
دسته بندی
مشاهده آرشیو مقالات مرتبط
ارز دیجیتال کاردانو
ارز دیجیتال کاردانو
فضای خالی
فرم ارسال نظرات کاربر