امروز با قسمت سوم از ارز دیجیتال زی کش در خدمت شما هستم. همان طور که قول داده بودم، گام به گام در حال آشنایی با ارز دیجیتال زی کش هستیم. بعد از اینکه با ارز دیجیتال زیکش، نحوه خرید زیکش آشنا شدید، سوالی که مطرح می شود این است که ارز خریداری شده را کجا باید نگهداری کنیم. در این مقاله می خواهم کیف پول زی کش را به شما معرفی کنم. این کیف پول در انواع مختلفی موجود است که ما به بررسی تک تک خواهیم پرداخت.

انواع کیف پول زی کش :

 • نسخه اینترنتی کیف پول زی کش :

این نوع کیف پول ها را می توان یکی از سریع ترین انواع کیف پول ها دانست. برخی از این سایت هایی که در ادامه به شما معرفی می کنیم دارای نسخه های تلفن همراه نیز هستند و بنابراین شما به راحتی می توانید همه جا کیف پول خود را استفاده کنید. تنها 2 مورد دارای اهمیت است. یکی استفاده از رمز قوی و دوم استفاده از سوال های چند مرحله ای برای ایجاد امنیت بیشتر برای کیف پول شماست.

این سایت ها عبارتند از:

 1. jaxx.io
 2. cryptonator.com
 3. bitpie.com
 4. coinomi.com
 5. holytransaction.com
 6. freewallet.org
 7. coinbr.net
 8. waterhole.io

کیف پول زی کش
 • سخت افزار کیف پول زی کش :

این نوع کیف پول یکی از امن ترین روش ها بریا نگهداری ارز دیجیتال زی کش است. قیمت این نوع کیف پول از 79 الی 139 دلار است. این کیف پول دارای رمز های امنیتی است که در صورت گم شدن آن می توانید آن را سریع باطل کنید.

 1. ledgerwallet.com
 2. shop.trezor.io

کیف پول زی کش

 • استفاده از اکسچنجینگ به عنوان کیف پول زی کش :

در نهایت شاید بتوان این روش را یکی از ساده ارین روش ها برای نگهداری ارز دیجیتا زی کش در نظر گرفت. چرا که برای داشتن این نوع کیف پول شما تنها باید یک حساب کاربری برای خود ایجاد کنید. بعد از اینکه حساب کاربری را ساختید آدرسی در اختیار شما قرار داده می شود که با استفاده از آن می توانید زی کش را دریافت و انتقال دهید.

نکته مهمی که در مورد همه انواع کیف پول های زی کش وجود دارد این است که در صورتی که شما رمز خود را فراموش کنید، کیف پول را گم کنید و یا اینکه هک شوید، ارز شما به هیچ عنوان قابل بازگشت نیست. بنابراین در حفظ آن باید خودتان کوشا باشید چرا که خود شما بانک خودتان هستید!

همراهان عزیز در صورتی که در مورد کیف پول زی کش سوالی دارید مثل همیشه می توانید از طریق چت آنلاین با ما در ارتباط باشید.

 

تاریخ انتشار 07 اسفند 1396
نویسنده  پریسا رضایی
دسته بندی
مشاهده آرشیو مقالات مرتبط
استخراج
استخراج زی کش

زی کش انجام کاری است که به سختی انجام می شود ولی ساده ترین روش انجام...

کیف پول زی کش
خرید زی کش
ارز دیجیتال زی کش
فضای خالی
فرم ارسال نظرات کاربر