ارز دیجیتال مونرو، به دلیل امنیت خیلی بالایی که برای کاربران خود ایجاد می کند، مورد توجه بسیاری از افراد قرار گرفته است. و همزمان با این که ارزش این ارز بالا می رود افراد زیادی به دنبال کیف پولی هستند که بتوانند XMR را در آن نگهداری کنند. در مقاله معرفی ارز دیجیتال مونرو می توانید اطلاعاتی در مورد این ارز به فرم کلی بدست آورید ولی در این مقاله می خواهیم به صورت جزئی تر در مورد کیف پول ارز دیجیتال مونرو اطلاعاتی را در اختیار شما قرار دهیم، تا شما بتوانید به بهترین نحو نگهداری ارز دیجیتال خود را انجام دهید.

توجه توجه!! اگر سایر مقالات تراپی را در مورد ارزهای دیجیتال دنبال کرده باشید، مانند کیف پول اتریوم ، کیف پول ارز دیجیتال ریپل ، بهترین کیف پول بیت کوین ، کیف پول زی کش ، کیف پول بیت کوین کش ، معرفی کیف پول لایت کوین ، کیف پول ارز دیجیتال کاردانو ، انواع کیف پول ارز دیجیتال EOS ، بهترین کیف پول توکن ERC-20 ، کیف پول ارز دیجیتال کوانتوم ، کیف پول ارز دیجیتال نئو متوجه شده اید که کیف پولی که به صورت سخت افزار ارائه می شود، مانند کیف پول های TREZOR و  Ledger بیشترین امنیت را برای کاربران خود فراهم می کنند. خبر بد در مورد ارز دیجیتال مونرو این است که توسط کیف پول هایی سخت افزاری پشتیبانی نمی شود. اما ممکن است که در ورژن 2 کیف پول TREZOR، این مسئله حل شود و بتوان از آن به عنوان کیف پول ارز دیجیتال مونرو نیز استفاده کرد.

کیف پول ارز دیجیتال مونرو

انواع کیف پول ارز دیجیتال مونرو :

1.کیف پول دسکتاپ : در صورتی که تمایل دارید که کیف پول خود را روی لپتاپ و یا کامپیوتر خود داشته باشید، بهترین انتخاب کیف پولی است که توسط خود مونرو ارائه می شود که می توانید با مراجعه به وب سایت رسمی ارز دیجیتال مونرو متناسب با سیستم عامل خود یکی را دانلود و نصب نمایید. این کیف پول از سیستم عامل های زیر پشتیبانی می کند :

کیف پول ارز دیجیتال مونرو

2.کیف پول وب : این نوع کیف پول تنها با استفاده از مرورگر در دسترس شما خواهد بود. بهترین این نوع کیف پول MyMonero است. این کیف پول توسط فردی به نام Riccardo Spagni ارائه شده است که یکی از توسعه دهندگان ارز دیجیتال مونرو نیز هست. برای استفاده از این کیف پول شما باید به صورت آنلاین اکانتی ایجاد کنید و سپس به مدیریت ارز خود بپردازید.

3.کیف پول موبایل : در صورتی که تمایل دارید مدیریت کیف خود را از طریق تلفن همراه خود داشته باشید می توانید از کیف پول مونرو استفاده کنید که monero wallet نامیده می شود که توسط Free Wallet ساخته و ارائه شده است. این نرم افزار برای کاربران ios و اندروید قابل استفاده است و برای انجام تراکنش های خود مبلغ کمی از کاربر دریافت می کند.

چرا تنوع کیف پول ارز دیجیتال مونرو کم است؟

اگر صادقانه بخواهم بگویم من خیلی بررسی کردم که علت این موضوع را بفهم ولی واقعا دلیل مشخصی برای آن وجود ندارد که چرا ارزی با این ویژگی که در میان 10 ارز برتر جهان است توسط بهترین کیف پول های سخت افزاری پشتیبانی نمی شود. همچنین انتظار می رود که برنامه های بیشتری ارائه شوند که برای کاربران ios و اندروید قابل استفاده باشند.

مخاطبان عزیز امیدوارم که بتوانید با توجه به اطلاعاتی که در اختیارتان قرار داده شد بتوانید بهترین انتخاب را در مورد کیف پول ارز دیجیتال مونرو داشته باشید و بتوانید خرید ارز دیجیتال مونرو را به خوبی انجام دهید. منتظر شنیدن نظرات شما هستیم. با ما در ارتباط باشید.

تاریخ انتشار 12 فروردین 1397
نویسنده  پریسا رضایی
دسته بندی
مشاهده آرشیو مقالات مرتبط
Copay
خرید لجر نانو ایکس
معرفی کیف پول لجر نانو ایکس
لجر نانو ایکس و لجر نانو اس
کیف پول بیت کوین برای ios
مقایسه انواع کیف پول سخت افزاری
خرید کیف پول سخت افزاری
لجر نانو اس
کیف پول سخت افزاری لجر نانو اس
فضای خالی
فرم ارسال نظرات کاربر