)

افتتاح حساب پی پال وریفای شده

دغدغه افتتاح حساب پی پال برای افرادی که فعالیت بین المللی و درآمد ارزی دارند امری واجب است تا از طریق آن بتوانند درآمد خود را در ایران دریافت کنند. از آنجا که پی پال یکی از بهترین شرکت های مالی بین المللی است که اکثر کاربران ترجیح می دهند تراکنش های بین المللی خود را از طریق حساب پی پال انجام دهند اما به دلیل قوانین پی پال مربوط به تحریم ایران، امکان استفاده از حساب پی پال برای ایرانیان وجود ندارد و در نتیجه قادر به ساخت حساب پی پال نیستند. ما بستر خرید اکانت پی پال را برای اشخاصی که نیاز به اکانت پی پال دارند، فراهم کرده ایم. مجموعه تراپی بعنوان مجموعه ای مطمئن و کارآمد در زمینه پرداخت های ارزی و پی پال، می تواند برای اشخاصی که نیاز به اکانت پی پال دارند حساب پی پال کاملا وریفای شده به همراه VPS و بدون محدودیت تهیه نماید.

توجه : افتتاح حساب با ۷ درصد تخفیف ویژه و به قیمت ۲,۷۹۳,۰۰۰ تومان به مدت محدود ارائه میگردد.

کد تخفیف : PP99400 افتتاح حساب

ویژگی های خرید اکانت پی پال از تراپی

پی پال چیست و چه کاربردی دارد؟

پی پال یکی از بزرگ ترین سرویس های پرداخت الکترونیکی بین المللی است. پی پال برای کاربران خود امکاناتی فراهم کرده است که باعث محبوبیت این درگاه پرداخت ارزی در میان آن ها شده و روز به روز برتعداد مشتریان پی پال افزوده می شود شما با استفاده از پی پال می توانید خرید اینترنتی از فروشگاه های آنلاین خارجی داشته باشید، بدون نیاز به کردیت کارت (Credit Card) یا دبیت کارت (Debit Card) و یا سایر کارت های اعتباری. به همین دلیل است که متقاضیان خرید حساب پی پال در حال افزایش هستند. جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید مقاله پی پال چیست؟ را مطالعه کنید.افتتاح حساب paypal وریفای شده ساخت حساب پی پال چه مزایایی دارد؟

مشتریان، از طریق ساخت حساب پی پال می توانند عمده خریدهای کالا و یا استفاده از خدمات را به آسانی از طریق درگاه پرداخت پی پال موجود در وب سایت های مختلف برای تمدید دامنه، خرید هاست، خرید موسیقی یا کتاب الکترونیکی و.... از طریق اینترنت انجام دهند. علاوه بر این، شما می توانید به راحتی و با سرعت، برای هر حساب پی پال دیگری، در هرجای دنیا پول ارسال نمائید و یا از حساب پی پال دیگران در سراسر دنیا پول دریافت کنید

ساخت و افتتاح حساب پی پال به شما کمک می کند تا بدون دغدغه پروژه های برون مرزی گرفته و به کسب و کار خود رونق بیشتری بدهید. فقط این نکته را در نظر داشته باشید که برای استفاده حداکثری از حساب paypal از وریفای کردن حساب پی پال خود غافل نشوید!

افتتاح حساب paypal وریفای شده

شرایط و موانع افتتاح حساب پی پال در ایران

همانطور که می دانید، تحریم هایی بر علیه کشور ایران وجود دارد که قوانین پی پال نیز شامل این تحریم ها می باشد و برای ایرانیان امکان ساخت حساب پی پال با آی پی ایرانی وجود ندارد. استفاده از فیلترشکن برای حل این مشکل توصیه نمی شود، به این دلیل که احتمالا شما دچار لیمیت پی پال می شوید. با ورود به وب سایت پی پال برای ساخت حساب پی پال از طریق فیلترشکن ، احتمال اینکه حساب شما لیمیت شود خیلی زیاد است. پس افتتاح حساب پی پال در ایران از این طریق امکان پذیر نیست.

خرید حساب پی پال وریفای شده افتتاح حساب پی پال وریفای شده

در صورتی که بخواهید ساخت حساب پی پال را به صورت قانونی انجام دهید و بتوانید به راحتی از حساب پی پال خود استفاده کنید و یک حساب عملا کاربردی داشته باشید که امکان برداشت از آن نیز وجود داشته باشد باید اقدام به وریفای اکانت پی پال کنید. به عبارت دیگر باید بعد از ساخت پی پال، حساب شما وریفای شود. پس بهترین راه این است که اقدام به خرید اکانت پی پال از شرکت های ارائه دهنده خدمات ارزی معتبر بسپارید. ما در مجموعه تراپی به عنوان یکی از مطمئن ترین و کارآمدترین شرکت های ارائه خدمات پرداخت بین المللی در ایران، قادر خواهیم بود برای متقاضیان افتتاح حساب پی پال، حساب پی پال وریفای شده را به همراه VPS و بدون محدودیت تهیه نماییم.سوالات متداول افتتاح حساب پی پال

تقریبا خرید اکانت پی پال برای تمامی افرادی که با اینترنت سروکار دارند یا نیاز به خرید از فروشگاه های خارجی یا قصد کسب درآمد های ارزی دارند مورد نیاز است. نکته حائز اهمیت این است که این حساب ها مادام العمر می باشند و درصورت استفاده صحیح و رعایت نکات نحوه استفاده از حساب هیچگونه تاریخ انقضا و محدودیتی را نخواهند داشت.

دوستان عزیز، در صورتی که به فکر خرید اکانت پی پال هستید، پیشنهاد ما این است که برای خود یک حساب وریفای شده پی پال ایجاد کنید و ساخت پی پال را به ما بسپارید. با افتتاح پی پال توسط تراپی از این مزیت ها برخوردار خواهید:

  • با ساخت حساب پی پال توسط تراپی، یک کتابچه رایگان کار با پی پال در اختیار شما قرار خواهد گرفت.
  • تراپی یک اکانت پی پال 100 درصد وریفای شده برای شما ایجاد خواهد کرد که هر گونه تراکنش مالی با استفاده از آن قابل انجام است.
  • تراپی، به همراه حساب پی پال وریفای شده، یک VPS رایگان نیز در اختیار شما قرار خواهد داد.

پس از افتتاح حساب پی پال شما توسط تراپی، کلیه ی مدارک مربوط به اکانت paypal به شما تحویل داده خواهد شد.

بله! در صورتی که شما بالای 18 سال هستید و پاسپورت دارید، حساب پی پال به اسم خود شما باز می شود. اما اگر این شرایط را ندارید هم می توانید از پاسپورت یکی از آشنایان و یا نزدیکانتان استفاده کنید. برای افتتاح حساب پی پال، لازم است که اسکن پاسپورتی که حساب به آن اسم باز می شود را، برای ما ارسال کنید. بدون وجود اسکن پاسپورت، امکان ساخت اکانت پی پال وجود ندارد.
تمام تلاش مجموعه تراپی بر این است که حساب ها در زمانی کمتر از ۴۸ ساعت افتتاح شوند، اما حداکثر زمان آن ۵ الی ۷ روز کاری خواهد بود.
1. اسکن پاسپورت شخصی که حساب به آن نام باز می شود.
1- حساب پی پال با آدرس ایمیل شخصی شما ایجاد خواهد شد و تمامی اطلاعات ورود و دسترسی به حساب (login) به شما ارسال خواهد شد .
2- اختصاص یک آدرس سکونت در کشور مورد نظر به حساب شخص .
3- ارائه مدارک شامل یک قبض برق/آب از آدرس اختصاص داده شده و همچنین تصویر ویزاکارت.
4. ارسال اطلاعات مربوط به سرور اختصاصی مجازی و IP مربوط به آن.
5. فایل راهنما و آموزشی نحوه استفاده از حساب پی پال.
بله, کلیه حساب هایی که توسط ما افتتاح میشوند دارای آدرس خارج از ایران و مدرک تاییده آدرس می باشند که در صورت لیمیت حساب این مدارک (یا در زمان افتتاح حساب درصورت درخواست) تحویل شما خواهد شد.
توجه داشته باشید که لیمیت شدن اکانت، چه بصورت دستی یا از طریق ربات های پی پال صورت بگیرد، اگر خلافی مرتکب نشده باشید، به راحتی با ارائه مدارک به پی پال جهت تاییدیه، قابل حل خواهد بود. و نکته قابل توجه این است که بدلیل اینکه این مدارک حداکثر ۳ ماه دارای اعتبار هستند لذا پیشنهاد میشود مدرک بروز را هرگاه نیاز باشد از ما تحویل بگیرید.
همچنین کارشناسان ما صمیمانه مشاوره و راهنمایی های لازم درصورت لزوم جهت رفع لیمیت پی پال از اکانت شما را در خدمتتان قرار خواهند داد.
اکانت پی پال ساخته شده، تحویل شخص مورد نظر می شوند و تراپی پس از آن هیچگونه مسئولیتی در مقابل استفاده غیرقانونی و در خلاف قوانین پی پال این اکانت ها ندارد. اما به مشتریانی که واقعا قصد رفع نیازهایشان از طریق این اکانت را دارند، اطمینان خاطر می دهیم که در صورتیکه نکات ایمنی و موارد سفارش شده از سمت ما را ، در هنگام استفاده از حساب رعایت کنند، مشکلی برایشان پیش نخواهد آمد. اما لازم به ذکر است که این اکانت ها به هرحال 100% قانونی نیستند و تضمین صد در صدی نیز وجود ندارد. بنابراین تراپی هیچگونه مسئولیتی در قبال لیمیت شدن حساب شما نخواهد داشت. اما چنانچه می دانید کارشناسان ما صمیمانه مشاوره و راهنمایی های لازم جهت رفع لیمیت از اکانت شما را در خدمتتان قرار خواهند داد.
خیر , ویزا / مستر کارت های متصل به حساب خاصیت شارژ مجدد را دارا نمی باشند

همین حالا برای افتتاح حساب پی پال اقدام کنید

داشتن یک حساب ارزی در شرایط کنونی ایران به شما برای حذف محدودیت های ناشی از تحریم کمک خواهد نمود

کد تخفیف : PP99400