بیت کوین رایگان چگونه بدست می آید؟ | استخراج بیت کوین رایگان

همانطور که در مقاله آموزشی بیت کوین چیست ، بیان کردیم بیت کوین، یکی از واحد های پولی است که در سال های اخیر توجه زیادی را به خود جلب کرده است. می توان اظهار کرد که قیمت هر بیت کوین روزانه افزایش می باید و بنابراین می توان خرید بیت کوین را یکی از روش های سرمایه گذاری دانست. یکی از روش های بدست آوردن بیت کوین، کسب بیت کوین رایگان است. در این حال شما بدون اینکه هزینه ای پرداخت کنید می توانید حساب بیت کوین خود را افزایش دهید. برای آگاهی از ترفندهای کسب بیت کوین رایگان در این مقاله همراه ما باشید.

بیت کوین رایگان

ترفندهای کسب بیت کوین رایگان

همانطور که می دانیدر تلاش بودیم تا بتوانیم ترفندهای کسب بیت کوین رایگان را برای شما گردآوری نمائیم. می توان بیان کرد که دو روش کلی برای دریافت فری بیت کوین وجود دارد، یکی از طریق سایت هایی که برای این کار تعبیه شده است و مورد بعدی اپلیکیشن هایی است که برای کسب bitcoin رایگان طراحی شده است:

1. فاست (faucet) 

مطمئنا زمانی که در گوگل به دنبال فری بیت کوین سایت ها را زیر و رو می کنید با واژه فاست روبرو شده اید! اما فاست به چه معناست؟ faucet ها، سایت هایی هستند که بستری را برای شما فراهم می کنند که بتوایند از طریق انجام یک سری کارها، بیت کوین رایگان بدست آورید. از جمله ی این کار ها می توان به بازی کردن، کامل کردن یک رمز، دیدن تبلیغات موجود در سایت و ... اشاره کرد. بنابراین با کمی زمان گذاشتن در این سایت ها به راحتی می توان بیت کوین رایگان بدست آورد.

مسئله ای که در مورد این سایت ها مطرح است، این است که آیا این روش بدست آوردن بیت کوین قانونی هست یا نه!؟ کاربران آنلاین زیادی به دنبال یک پاسخ این سوال هستند. خدمتتان عرض کنیم که جواب این سوال مثبت است ولی با این حال شما باید در زمان استفاده از این سایت ها دقت کافی داشته باشید. چرا که بعضی از آنها در ازای انجام کارهای بیان شده بیت کوین رایگان به شما نمی دهند. در صورتی که میخواهید از سایت های معتبری که در این زمینه وجود دارند آگاه شوید، می توانید از  سایت های دریافت بیت کوین رایگان استفاده نمائید. 

بیت کوین رایگان

2. اپلیکیشن 

آیا شما هم از تلفن همراه خود بیشتر از کامپیوتر یا لپ تاپ تان استفاده می کنید؟ باید بگوئیم با استفاده از نصب یک سری از اپلیکیشن ها بر روی گوشی خود می توانید بیت کوین رایگان دریافت کنید. در این برنامه ها هم مشابه سایت ها باید یک سری کارهایی مشابه بازی کردن، ارسال لینک دعوت برای دوستان و ... انجام دهید. این برنامه ها برای سیستم عامل های اندروید و ios توسعه داده شده اند. در صورتی که می خواهید از این اپلیکیشن ها برای دریافت بیت کوین رایگان استفاده کنید می توانید از مقاله بهترین برنامه های دریافت بیت کوین رایگان استفاده نمائید. 

 

دوستان عزیز هدف ما در این پست بیان روش های مختلف برای بدست آوردن بیت کوین رایگان است ولی تضمینی نمی کنیم که کدام یک از روش ها به خوبی جواب می دهند. بنابراین انتخاب یکی از روش ها به عهده خود شماست. لازم به توضیح است متخصصان ما در چت آنلاین، پاسخگوی سوالات شما کاربران عزیز هستند!

1396/09/27
پریسا رضایی

نظر خود را ارسال کنید

سوالات خود را از ما بپرسید

مشاوره رایگان