بیت کوین هک می شود! | هک کردن بیت کوین چگونه است؟

در مقاله های ارز دیجیتال بیت کوین چیست ، تفاوت بیت کوین با اتریوم و کسب بیت کوین رایگان به طور مفصل در مورد این ارز دیجیتال قدرتمند صحبت کردیم. شاید شما هم امروزه به وفور اسم این ارز را شنیده باشید و همچنین بدانید که این ارز برای تجارت های بین المللی دارای اهمیت زیادی است و بسیاری از صاحبان سرمایه برای انجام امور تجارتی خود از این ارز استفاده می کنند. بنابراین امنیت این ارز دارای اهمیت زیادی است مخصوصا زمانی که سازمان خاصی پشت آن نیست. پس سوالی که ممکن است برای بسیاری از شما عزیزان ایجاد شود این است که آیا می توان ارز دیجیتال بیت کوین را هک کرد؟! در این مقاله همراه ما باشید تا سوال شما را پاسخ دهیم. 

آیا می توان ارز دیجیتال بیت کوین را هک کرد؟!

بیت کوین

همانطور که می دانید این ارز هر روزه در تلاش است که جایگاه خود را در زمینه های تجارتی ارتقا دهد ولی پشت پرده دست هایی هستند که می خواهند این ارز را با استفاده از هک کیف پول بیت کوین بی اعتبار نشان دهند. بنابراین به کاربران بیت کوین این اختیار داده می شود که امینت کیف پول بیت کوین خود را حفظ کنند. این حملات سایبری به ارز دیجیتال بیت کوین رو به افزایش است و فعلا به صورت ماهانه مقدار زیادی از توکن ها در نقل و انتقالات دزدیده می شوند. علت این امر هم این موضوع است که روزانه به کاربران ارز دیجیتال بیت کوین اضافه می شود. یکی از روش های ساده ای که شما می توانید برای امنیت کیف پول خود استفاده کنید نگهداری رمز کیف پول، تنها پیش خودتان است. همچنین شما می توانید از سایت هایی استفاده کنید که حفظ این امنیت را برای شما تضمین می کنند. حفظ امنیت کیف پول بیت کوین از اهمیت بالایی برخوردار است چرا که اگر برای کیف پول شما حمله ای اتفاق بیفتد، دیگر کار از کار گذشته و کار زیادی برای بازگرداندن سرمایه نمی توان کرد. چرا که زمانی که شما می خواهید وارد حساب کاربری شوید تنها نیاز است که رمز را بزنید و دیگر نیازی به پاسخ سوال امنیتی نیست. بنابراین همین موضوع باعث می شود کاربر متوجه نشود که هک شده است. 

هک ارز دیجیتال بیت کوین چگونه انجام می شود؟

بیت کوین

زمانی که هکرها به حساب شما دسترسی پیدا می کنند، به سرعت توکن های شما را برداشته و با استفاده با بلک چین های خصوصی آنها را خرج می کنند. همانطور که گفته شد اکر شما مورد حمله سایبری قرار گرفتید کار زیادی از دست شما بر نمی آید. چرا که این خرید و فروش توکن های دزدیده شده توسط بلاک چین های خصوصی انجام می شود و این تراکنش ها با استفاده از این بلاک چین ها قابل دسترسی نیست. بنابراین تمامی ادرس ها از امنیت خارجی مخفی می شوند. 

بنابراین با توجه به نظر کارشناسان مختلف، می توان گفت یکی از اهداف اصلی هکر ها دزدیدن توکن های کاربران است. البته این موضوع فعلا در ابتدای راه است ولی رو به افزایش است و همانطور که گفته شد در صورتی که این اتفاق بیفتد، بیت کوین دزدیده شده قابل بازگشت نیست. بنابراین امینت کیف پول بیت کوین خود را حتما برقرار کنید و این موضوع را جدی بگیرید. 

همراهان گرامی در صورت وجود هر گونه سوال و انتقاد می توانید از طریق چت آنلاین با مشاوران ما در ارتباط باشید.

1396/11/13
پریسا رضایی

نظر خود را ارسال کنید

نـظرات کاربـران

 • تصویر آواتار
  سینا ۲۶ دی ۱۳۹۹ پاسخ دادن
  سلام
  اگر به ادرسی بیت کوبن فرستادیم راهی برای دسترسی به آن ولت و پس گرفتن پبین کویه ها هست؟

  • تصویر آواتار
   حامد پاکدامن ۰۵ بهمن ۱۳۹۹ پاسخ دادن
   دوست من متاسفانه باید بگم هیچ راهی وجود نداره . بدلیل اینکه ساختار بلاکچین جوری است که اگر چیزی منتقل شد دیگه هیچ راهی برای بازگشتش وجود نداره حتی اگر ساتوشی ناکاموتو بخواد براتون کاری هم بکنه اون هم عاجز هست پس بیخودی تلاش نکنید .

سوالات خود را از ما بپرسید

مشاوره رایگان