مخاطبان عزیز بسیار خوشحالیم که شما از پست های تراپی بیشترین استفاده را برده و با توجه به مطالبی که ما در اختیار شما قرار می دهیم بهترین کیف پول را برای نگهداری ارز دیجیتال خود انتخاب می کنید. تراپی تلاش می کند که برای هر ارز دیجیتالی بهترین انواع کیف پول را به شما معرفی کند. در میان انواع کیف پول سخت افزاری، نرم افزاری پیشنهاد تراپی به شما استفاده از کیف پول سخت افزاری است چرا که سطح امنیت آن نسبت به سایر انواع کیف پول بسیار بیشتر است. در این مقاله می خواهیم کیف پول بیت کوین برای ios را به شما معرفی کنیم. همراه ما باشید. 

استفاده از کیف پول سخت افزاری ممکن است برای بسیاری از افراد مقدور نباشد. چرا که برای استفاده از این نوع کیف پول باید هزینه پرداخت کنید. و پون رد ایران قیمت دلار بسیار نوسان دارد و اقزایش می یابد بسیاری از افراد به دنبال کیف پول دیگری هستند. در صورتی که در مورد کیف پول سخت افزاری سوالی دارید می توانید از مقالات زیر استفاده کنید : 

کیف پول بیت کوین برای ios

البته همراهان عزیز تراپی برای راحتی شما، تعداد محدودی از کیف پول لجر نانو اس را به فروش می رساند. به این ترتیب شما دیگر درگیر خرید از سایت خارجی نمی شوید. 

بیشتر بخوانید : 

کیف پول بیت کوین برای ios : 

با توجه به این که بسیاری از افراد کارهای روزانه خود را با تلفن های همراه خود استفاده می کنند. تمایل بیشتری دارند که کیف پول ارز دیجیتال خود را نیز روی تلفن همراه خود دشاته باشند. البته این کار ریسک دارد چرا که تلفن شما به اینترنت متصل می شود و هکرها از همین طریق می توانند کیف پول شما را هک کرده و ارز دیجیتال شما را سرقت کنند. و شاید دیگر نیاز نباشد که بگویم در این حالت دیگر ارز شما قابلیت بازیابی ندارد. به طور کلی برای گوشی های اپل، بسیاری از برنامه ها به سختی بدستمی آیند. کیف پول موبایلی نیز همین شرایط را دارد. ولی خبر خوب این است که در این مقاله می خواهیم کیف پول بیت کوین برای ios به شما معرفی کنید. تا کاربران ios از انزوای خود خارج شوند. این کیف پول ها عمدتا برای نگهداری ارز دیجیتال بیت کوین استفاده می شوند. البته برای بیت کوین کیف پول های دیگری نیز وجود دارد. 

بیشتر بخوانید : 

  1. بایدها و نبایدهای بیت کوین
  2. بهترین کیف پول سخت افزاری بیت کوین
  3. بهترین کیف پول بیت کوین

معرفی انواع کیف پول : 

1- BRD : 

کیف پول بیت کوین برای ios

این کیف پول برای شما اگر تازه کار هستید بسیار مناسب است چرا که کاربری آسانی دارد و همچنین با اینکه کیف پول آنلاینی محسوب می شود ولی امنیت نسبتا خوبی دارد. 

2- Edge : 

کیف پول بیت کوین برای ios

این کیف پول به عنوان یک کیف پول پشتیبان می تواند گزینه مناسبی باشد که از سال 2013 تا کنون رد حال فعالیت در این زمینه است. امنیت این کیف پول نسبتا خوب است. 

3- copay : 

کیف پول بیت کوین برای ios

این کیف پول همواره در حال توسعه است و بنابراین امنیت آن رو به افزایش است. از این کیف برای ایپد نیز می توانید استفاده کنید. 

4- jaxx : 

کیف پول بیت کوین برای ios

این نوع کیف پول برای گوشی های اندروید نیز قابل استفاده است و نسبتا می توان گفت که محبوبیت زیادی در بین افراد دارد. 

5- Bitpie :

کیف پول بیت کوین برای ios

این کیف پول نیز برای گوشی های اندروید قابل استفاده است و قابلیت پشتیبانی از سایر ارز ها مانند کوانتوم، اتریوم و ... را نیز دارد. 

6- Blockchain :

کیف پول بیت کوین برای ios

این کیف پول شاید قدیمی ترین کیف پول موبایلی برای  ارز دیجیتال باشد گه از ios نیز پشتیبانی می کند. در حال حاضر این کیف پول چیزی حدود 23 میلیون کاربر دارد. 

 

کاربران عزیز ios امدوارم که با استفاده از این مقاله بتوانید کیف پول بیت کوین برای ios خود را پیدا کرده و از آن استفاده کنید. 

تاریخ انتشار 07 اردیبهشت 1397
نویسنده  پریسا رضایی
دسته بندی
مشاهده آرشیو مقالات مرتبط
Copay
خرید لجر نانو ایکس
معرفی کیف پول لجر نانو ایکس
لجر نانو ایکس و لجر نانو اس
کیف پول بیت کوین برای ios
مقایسه انواع کیف پول سخت افزاری
خرید کیف پول سخت افزاری
لجر نانو اس
کیف پول سخت افزاری لجر نانو اس
فضای خالی
فرم ارسال نظرات کاربر