همراهان عزیز، برای انتخاب کیف پول مناسب برای نگهداری ارز دیجیتال شما انتخاب های مختلفی دارید. در این میان کیف پول سخت افزاری با توجه به امنیت زیادی که برای شما تامین می کند می توانید بهترین انتخاب باشد. در این مقاله می خواهیم به مقایسه انواع کیف پول سخت افزاری بپردازیم. همراه ما باشید.

بیشتر بخوانید : 

کیف پول سخت افزاری چیست؟

بهترین کیف پول سخت افزاری بیت کوین

کیف پول سخت افزاری تریزور Trezor

بهترین کیف پول سخت افزاری بیت کوین

کیف پول سخت افزاری لجر نانو اس Ledger Nano S

راهنمای استفاده از کیف پول سخت افزاری لجر نانو اس Ledger Nano S

مقایسه انواع کیف پول سخت افزاری

مقایسه انواع کیف پول سخت افزاری : 

مقایسه کیف پول Ledger Nano S با KeepKey : 

کیف پول  Ledger Nano S برای تامین امنیت خود از 2 المان امنیتی استفاده می کند. در حالی که KeepKey اساس آن مشابه با یک مینی کامپیوتر است. در حال حاضر قیمت کیف پول KeepKey ، کمی گران است، حدود 99 دلار! در حالی که کیف پول Ledger Nano S قیمتی در حدور 95 دلار است. 

مقایسه انواع کیف پول سخت افزاری

مقایسه کیف پول Ledger Nano S با TREZOR : 

این دو کیف پول نیز تفاوتی مشابه با مورد قبلی دارند. یعنی کیف پول  Ledger Nano S برای تامین امنیت خود از 2 المان امنیتی استفاده می کند. در حالی که TREZOR اساس آن مشابه با یک مینی کامپیوتر است. سطح امنیتی که کیف پول TREZOR در اختیار شما قرار می دهد کمی بالاتر از Ledger Nano S است. چرا که ادعا می کند رمز پشتیبانی شما هنگام بازیابی ارز دیجیتال در اختیار کامپیوتر قرار داده نمی شود. قیمت مشابه مورد بالا است.

مقایسه انواع کیف پول سخت افزاری
توجه : ورژن دیگری از کیف پول Ledger Nano S وجود ندارد. یعنی ورژن 2 و 3 از این کیف پول وجود ندارد. تنها کیف پول Ledger Blue است، که دارای بلوتوث و صفحه نمایش بزرگتری است. تقریبا می توان گفت مشابه با یک تبلت است. این نوع کیف پول امنیت خیلی بیشتری از سایر کیف پول ها در اختیار شما قرار نمی دهد ولی قیمت آن بسیار بالا است. 229 دلار!

بر اساس آماری که منتظر شده است، کیف پول Ledger Nano S دارای محبوبیت بیشتری است چرا که دارای قیمت کمتری نیز هست. این کیف پول از ارزهای زیر پشتیبانی می کند :

همراهان عزیز در انتخاب نوع کیف پول خود دقت زیادی داشته باشید. چرا که اگر کیف پول شما هک شود، تمام ارز دیجیتال شما از دست خواهد رفت. امیدوارم که مقایسه انواع کیف پول سخت افزاری به اندازه کافی شما را در این مورد آگاه کرده باشد. 

تاریخ انتشار 04 اردیبهشت 1397
نویسنده  پریسا رضایی
دسته بندی
مشاهده آرشیو مقالات مرتبط
Copay
خرید لجر نانو ایکس
معرفی کیف پول لجر نانو ایکس
لجر نانو ایکس و لجر نانو اس
کیف پول بیت کوین برای ios
مقایسه انواع کیف پول سخت افزاری
خرید کیف پول سخت افزاری
لجر نانو اس
کیف پول سخت افزاری لجر نانو اس
فضای خالی
فرم ارسال نظرات کاربر