در صورتی که مقاله های تراپی را دنبال کرده باشید، با انواع ارزهای دیجیتال آشنا شده اید. به عنوان مثال ما در مقاله های اموزشی بیت کوین چیست و ریپل چیست این دو ارز دیجیتال را به همراه تاریخچه آنها به شما معرفی کردیم. همچنین در صورتی که نیازی به تبدیل این ارزها دارید می توانید از سرویس Exchanging تراپی استفاده کنید. در این مقاله آموزشی سعی داریم که ارز دیجیتال لایت کوین (Lightcoin) را به شما معرفی کنیم. این ارز دیجیتال هم با هدف ساده کردن نقل و انتقالات مالی توسط اینترنت ایجاد شده است. در ادامه برای آشنایی بیشتر با این ارز دیجیتال همراه ما باشید. 

شما عزیزان میتوانید برای خرید انواع ارز دیجیتال روی باکس زیر کلیک کنید!

خرید ارز دیجیتال از تراپی

 

لایت کوین چیست

ارز دیجیتال لایت کوین اولین بار در سال 2009 ارائه شد. هویت سازنده این ارز دیجیتال مشخص نیست و همچنین بدون وابستگی به سازمان خاصی فعالیت دارد. یکی از ویژگی های جالب این ارز دیجیتال این است که برای انتقالات مالی نیازی به پرداخت کارمزدی نیست و علاوه بر آن نیازی به مشخص بودن هویت اصلی شما نیست. ارزش ارز دیجیتال لایت کوین رو به افزایش است. به عنوان مثال، اگر سال پیش 100 دلار از این ارز دیجیتال را داشتید، لایت کوین شما امسال دارای ارزش 30000 دلار بود!

لایت کوین یک ارز یکپارچه در نظر گرفته می شود که تحت کنترل هیچ سازمان خاصی نیست. این ارز به عنوان یک ارز متن باز در نظر گرفته می شود. امنیت این ارز دیجیتال توسط الگوریتم های پیچیده ای که در پشت آن است تضمین می شود و به کاربر این اجازه را می دهد که به راحتی حساب خود را کنترل کنند. 

لایت کوین را می توان از چند نظر با بیت کوین متفاوت در نظر گرفت : 

- با استفاده از این ارز می توان در زمان کمتری و با سرعت بیشتری انتقالات مالی را انجام داد. 

- لایت کوین همچنین از الگوریتم هایی استفاده می کند که نیاز به حافظه کمتری دارد. 

- تولید و نگهداری لایت کوین هزینه بیشتری نسبت به بیت کوین دارد.

برای خرید لایت کوین از تراپی کلیک کن!

تاریخ انتشار 06 دی 1396
نویسنده  پریسا رضایی
دسته بندی
مشاهده آرشیو مقالات مرتبط
کیف پول لایت کوین
معرفی لایت کوین
فضای خالی
فرم ارسال نظرات کاربر