امروزه همه ما در مورد ارزهای دیجیتال و اینکه چگونه کار می کنند اخبارها زیادی شنیده ایم. ارزهای دیجیتال متفاوتی در جهان وجود دارند که تقریبا می توان گفت هر روز به تعداد آنها نیز اضافه می شود. هر کدام از این ارزها با شعارهای مختلفی وارد بازار می شوند. ارز دیجیتالی که امروز می خواهم به شما معرفی کنم، ارز دیجیتال لیومن استلار است. شعاراین ارز این است که شما می توانید با استفاده از این ارز انتقال به سایر کشورها را با بیشترین سرعت و اطمینان انجام دهید بدون اینکه کارمزدی پرداخت کنید. در ادامه با ما همراه باشید تا توضیحات بیشتری از این ارز را در اختیار شما قرار دهیم. 

برای خرید ارز دیجیتال لیومن استلار از تراپی روی باکس زیر، کلیک کنید!

 

خرید ارز دیجیتال استلار

ارز دیجیتال لیومن استلار

استلار چیست؟

استلار یک شبکه گسترده است که از ترکیب بلاک چین ها ایجاد شده است و به صورت متن باز کار می کند. با استفاده از این شبکه شما می توانید نقل و انتقالت مالی خود را ساده تر انجام می دهید. زمانی که شما وارد این شبکه شوید به مجموعه ای می پیوندید که از سایر افراد، شرکت ها و بانک ها ساخته شده است. نکته ای که در این شبکه قابل توجه است این است که تمام عضوهای این شبکه دارای دسترسی و مشارکت اقتصادی یکسانی هستند. نکته ای دیگر که در اینجا باید به آن اشاره کنم این است که هیچ کس از این ارز سودی نمی برد و هیچ سازمان خاصی مانند سایر ارزها پشت آن نیست. 

لیومن چیست؟

به طور خلاصه می توان گفت لیومن دارایی شبکه استلار است. بنابراین می توان واحد ارزی در این شبکه را لیومن در نظر گرفت مشابه با بیت کوین! این ارز قابلیت این را دارد که به سایر ارزها تبدیل شود و همانطور که گفته شد قابلیت انتقال بین سایر کشورها را داشته باشد. 

لیومن استلار

لیومن از کجا می آید؟!

در سال 2014 شبکه استلار کار خود را با 100 بیلیون استلار آغاز کرد و در سال 2015 اسم خود را از استلار به لیومن تغییر داد. این شبکه دارای 2 ویژگی جالب است که به آنها اشاره می کنم :

1. برای این که این شبکه حساب شما را معتبر در نظر بگیرد، باید حداقل 20 لیومن استلار در آن وجود داشته باشد. 

2. این ازر این امکان را در اختیار شما قرار می دهد که به راحتی معاملات چند ارزی را به راحتی انجام دهید. همین موضوع باعث می شود که در بازار اقتصاد از محبوبیت ویژه ای برخوردار شود. 

XLM چیست؟

تمام ارزهای دیجیتالی که در جهان وجود دارند دارای استانداردهایی هستند که یکی از آنها اسم خلاصه شده است. XLM خلاصه شده ارز دیجیتال لیومن است. 

در این مقاله من توضیحات در مورد لیومن استلار در اختیار شما قرار دادم و همچنین اصطلاحاتی که در مورد این ارز استفاده می شود را به شما توضیح دادم. همراهان عزیز در صورتی که سوالی دارید می توانید از طریق چت آنلاین با مشاوران ما در ارتباط باشید.

تاریخ انتشار 19 دی 1396
نویسنده  مدیر سایت
دسته بندی
مشاهده آرشیو مقالات مرتبط
تفاوت پی پال و وسترن یونیون
حذف حساب وب مانی
بهترین بروکرهای فارکس
خرید با پی پال
sendowl
مدرک CMA
Codeable
اپلیکیشن های ریموت دسکتاپ
Teespring
فضای خالی
فرم ارسال نظرات کاربر