کارمزد پی پال و ارتباط آن با بیت کوین
پی پال یکی از نوآوران در زمینه پرداخت دیجیتال بود. اما زمانی که رد سیستم کارمزد خود تغییراتی را ایجاد کرد، بسیاری از کاربران ترجیح دادند تا به سرایغ ارزهای دیجیتال بروند چرا که کارمز کمتری برای پرداخت ها می توانستند بپردازند. در این مقاله با ما همراه باشید تا بپردازیم به کارمزد پی پال و ارتباط ان با افزایش انگیزه در زمینه استفاده از ارز دیجیتال

پی پال به عنوان یکی از سیتم های پرداختی در بین مردم شناخته می شود که کارمزد آن به ازای پرداخت های مختلف بسیار کمتر از سیستم های بانکی و وسترن یونیون است. اما این تصور تنها برای چند سال صحت داشت. در واقع تا زمانی که ارزهای دیجیتالی مانند بیت کوین و اتریوم، مونرو و ... در این حد فراگیر نشده بودند. 

اخیرا صاحب پی پال اعلام کرده است که برای هر پرداخت خود 4.99 دلار دریافت می کند. اما علاوه بر این مقدار اگر پرداخت به کارت انجام شود 2.9 درصد نیز دریافت می کند. این اطلاعیه جدید برای بسیاری از افراد خوشایند نبود. چرا که همه می خواستند بدانند این همه کارمزد در جیب چه کسی می رود و برای چه کاری مصرف می شود.

کارمزد پی پال

در صورتی که در مورد پی گال نیاز به اطلاعات بیشتری دارید می توانید از طریق مقاله هایی که تراپی در این زمینه برای شما فراهم کرده است استفاده کنید. در زیر لینک برخی از این مقالات برای شما آورده شده است : 

بیشتر بدانید : 

زمانی که نرخ کارمز پی پال افزایش یافت، مردم به دنبال راه جایگزینی رفتند و ترجیح دادند از ارز دیجیتال استفاده کنند. در نتیجه از این طریق می توانستند معاملات خود را با کارمز کمتر در زمان کمتر و با سرعت بیشتر انجام دهند. به عنوان مثال در صورتی که کسی بخواهد پرداخت خود را از طریق پی پال انجام دهد ممکن است 2 الی 3 روز کاری زمان ببرد. اگر هم بخواهد این کار را از طریق بانک انجام دهد باید 5 الی 7 روز کاری منتظر بمانند. در واقع نگه داشتن پول بریا این سیتم ها به نفع آنهاست و سود زیادی برای آن ها به همراه دارد. 

در حالی که در مورد ارز دیجیتال اصلا همچین چیزی وجود ندارد و کارمزد گرفته شده از کاربران رد نهایت به خودشان باز می گردد. بنابریان سیتم هیا بانکی و همچنین پی پال ناخود آگاه موجب شدند که افراد بیشتری به سمت ارز دیجیتال روی بیاورند چرا که کارها را راحت تر می توانند انجام دهند. شاید صاحب کمپانی پی پال باید تجدید نظری در کارمزد پی پال داشته باشد تا شاید بتواند مخاطبان خود را دوباره بدست آورد.

نظر خود را ارسال کنید

سوالات خود را از ما بپرسید

مشاوره رایگان