نحوه افتتاح حساب پی پال وریفای شده در ایران
این روزها، بیشترین سوالی که کاربران توسط چت آنلاین از متخصصان ما می پرسند این است که چگونه paypal بسازیم؟ مطمئنا شاید فکر می کنید با وجود تحریم هایی که پی پال برای ایرانیان صادر کرده است دیگر نمی توان از خدمات این سیستم استفاده کرد! اما باید خدمتتان عرض کنم که شرکت های زیادی با هدف ارائه خدمات ارزی در کشور تاسیس شده اند که افتتاح حساب پی پال وریفای شده را برای شما انجام می دهند. دوست دارید بدانید چگونه این کار انجام می شود؟ آیا شما هم در منزل با مطالعه مقاله آموزش گام به گام و تصویری ایجاد حساب پی پل می توانید این کار را انجام دهید؟ هزینه افتتاح حساب paypal وریفای شده چه میزان است؟ آیا به راحتی می توانید از این حساب استفاده کنید؟ با ما همراه باشید تا به تمام سوالات شما پاسخ دهیم.

افتتاح حساب پی پال

سالهاست که PayPal، به عنوان یک سیستم پرداخت، جایگاهی مطمئن برای هر شخصی که در اینترنت فعالیت دارد، تثبیت کرده است. مطمئن است چرا که تنها چیزی که برای انجام معاملات پولی نیاز دارد، یک آدرس ایمیل می باشد. با رشد پی پال، روش هایی که فروشندگان و خریداران می توانند از طریق آنلاین، جهت دریافت و ارسال پرداخت استفاده کنند، ایجاد شدند. ارسال پرداخت با استفاده از پی پال آسان است؛ در واقع هنوز هم شایع ترین روش می باشد.

اگر قصد داشته باشید هر ماه از مشتریان تان پرداختی دریافت کنید، برای پرداخت صورتحساب ماهانه، خیلی حرفه ای تر است که از PayPal استفاده کنید.

افتتاح حساب پی پال وریفای شده توسط تراپی چگونه انجام می شود؟

متاسفانه به دلیل وجود تحریم ها، امکان افتتاح حساب پی پال در ایران وجود ندارد ولی متخصصان تراپی با وجود تعاملاتی که با کشورهای همسایه دارند به راحتی می توانند این خدمت را برای شما انجام دهند. دوستان همراه فقط توجه داشته باشید به علت اینکه عملا از ایران نمی شود به پی پال اتصال پیدا کرد و این سایت در ایران فیلتر شده است؛ ممکن است شما از فیلتر شکن استفاده کنید. که ما اکیدا توصیه می کنیم هرگز این کار را انجام ندهید و از فیلتر شکن برای وصل شدن به paypal استفاده نفرمائید چرا که موجب لیمیت شدن حساب تان می شود. 

راه حل این مشکل در دستان ماست! متخصصان ما، پس از آن که عملیات افتتاح حساب پی پال وریفای شده را برای شما انجام دادند. از آن به بعد برای متصل شدن تان، امکانی را فراهم می کنند تا از طریق اتصال ریموت به یک سیستم در خارج از ایران به حساب پی پال تان وصل شوید و هرگز دچار هیچ یک از مشکلات دیگر کاربران نیز نشوید.

برای درخواست افتتاح حساب پی پال وریفای شده ، کلیک کنید!

یک حساب PayPal ایجاد کنید و به طور ایمن اطلاعات حساب بانکی یا کارت اعتباری تان را به آن اضافه کنید کنید. هنگامی که در میلیون ها سایت جستجو می کنید، فقط به دنبال دکمه PayPal برای پرداخت آنلاین خود بگردید. به PayPal وارد شوید و پرداخت به صورت ایمن را تنها با یک ایمیل و رمز عبور، آن هم به صورت سریع انجام دهید.

نـظرات کاربـران

    نظر خود را ارسال کنید

    سوالات خود را از ما بپرسید

    مشاوره رایگان