بازار ارز دیجیتال امروه می توان گفت به میزان زیادی دست بیت کوین است. بیت کوین یکی از ارزهای دیجیتال محبوبی که بسیاری از سرمایه گذاران برای انجام معاملات خود از آن استفاده می کنند. اما با گذر زمان و مشکلاتی که برای ارز دیجیتال بیت کوین به وجود آمد بسیاری از افراد و گروه ها تصمیم گرفتن که پروتکل بیت کوین را تغییر دهند تا بلکه بتوانند چالش هایی که در مورد آن وجود دارد را تا حد زیادی حل کنند. بنابراین این گونه بود که ارز دیجیتال بیت کوین کش ایجاد شد. اما سوالی که برای خیلی از شما عزیزان ایجاد شده این است چگونه می توان خرید بیت کوین کش را انجام داد. در این مقاله همراه ما باشید تا در این مورد اطلاعات مورد نیز خود را بدست اورید.

همراهان عزیز در صورتی که در مورد بیت کوین کش نیاز به اطلاعات بیشتری دارید می توانید از مقاله های زیر استفاده کنید :

خرید بیت کوین کش

بیت کوین کش یک ارز نسبتا ارزانی است که توجه بسیاری از سرمایه گذاران را به خود جلب کرده است. این ارز همچنان کاری به جایگاه بیت کوین نداشته و سعی دارد که مسیر خود را طی کند.

خرید بیت کوین کش چگونه است؟

برای خرید بیت کوین می توان از روش های مختلفی استفاده کرد. البته تعداد زیادی از این روش ها برای ما که در ایران زندگی می کنیم قابل استفاده نیست ولی برای این که اطلاعات شما عزیزان جامع باشد، تمامی این روش ها در این قسمت ذکر خواهد شد.

 • خرید بیت کوین کش با کارت اعتباری :

این روش بسیار ساده است بریا کسانی که در ایران زندگی نمی کنند. از جمله سایت هایی که اجازه خرید به این صورت را به شما می دهند عبارت هستند از :

 1. Changelly
 2. Cex.io
 3. Coinbase
 4. BitStamp
 • خرید بیت کوین کش با استفاده از پول نقد

 • خرید بیت کوین کش با استفاده از سایر ارزهای دیجیتال مانند بیت کوین و سپس تبدیل آنها به بیت کوین کش.

 برای انجام این کار شما ابتدا باید یک ارز دیجیتال داشته باشید تا بتوانید آن را توسط سایت های اکسچنجینگ به ارز مورد نظر خود تبدیل کنید. از جمله سایت هایی که امکان این تبدیل را برای شما فراهم می کنند :

 • Changelly
 • Binance
 •  KuCoin
 • Gate.io
 • BitMex

خرید بیت کوین کش

در صورتی که در مورد اکسچنجینگ سوالی دارید می توانید از مقاله های زیر استفاده کنید.

همراهان عزیز در نهایت این موضوع اهمیت دارد که بدانید بیت کوین کش با بیت کون تفاوت دارد. در صورتی که شما در ایران زندگی می کنید تنها راهی که برای شما وجود دارد به منظور خرید بیت کوین کش وجود دارد این است که از سرویس های اکسچنجینگ استفاده کنید. و حتما به خاطر داشته باشید که سرمایه خود را در کیف پول های سرویس اکسچنج نگهداری نکنید چرا که امنیت زیادی ندارند. در صورتی که در مورد کیف پول ارز دیجیتال سوالی دارید می توانید از مقاله های زیر استفاده کنید :

بیشتر بخوانید :
تاریخ انتشار 16 اردیبهشت 1397
نویسنده  پریسا رضایی
دسته بندی
مشاهده آرشیو مقالات مرتبط
خرید بیت کوین کش
استخراج بیت کوین کش
 کیف پول بیت کوین کش
فضای خالی
فرم ارسال نظرات کاربر