بیت کوین خیلی سرع تر از چیزی که همه فکر می کردند رشد کرد و خیلی خوب توانست موقعیت خوبی برای خود بازارهای جهانی فراهم کند. حتی با وجود اینکه بیشتر از سایر ارزها با نوسان و چالش رو به رو شد هرگز روند پیشرفت خود را متوقف نکرد. اگر شما با انواع روش های اکسچنج بیت کوین (مبادله بیت کوین) که می توانید از طریق آن بیت کوین را به سایر ارزها و یا برعکس تبدیل کنید، در میان گزینه های بسیاری که دارید غرق خواهید شد. اما خبر خوب این است که تراپی می خواهد در این مقاله منحصر به فرد بهترین ابزار اکسچنج بیت کوین (تبدیل بیت کوین) را به شما معرفی کند. قبل از آن اگر در مورد بیت کوین سوالاتی دارید می توانید از مقاله های زیر استفاده نمایید :

بهترین ابزار اکسچنج بیت کوین (تبدیل بیت کوین) :

قبل از اینکه بهترین ها را مانند همیشه به شما معرفی کنم، باید به این نکته اشاره کنم که تمامی این ابزارها در در تمامی نقاط جهان قابل استفاده هستند. (البته تا زمانی که بیت کوین در کشور غیرقانونی اعلام نشود!)

  • Bittrex : این سیستم یگی از بزرگترین ابزارهای اکسچنج است. همچنین مخطبان زیادی دارد چرا که ظاهری ساده همراه با کاربری آسان دارد. علاوه بر این از یبش از  190 ارز دیجیتال رمز نگاری شده پشتیبانی می کند. روند ثبت نام شما در این سایت خیلی سریع انجام می شود.

تبدیل بیت کوین
  • Binance : این سیستم، با وجود این که توسط کشور چین توسعه داده شده است قابل استفاده برای تمامی کشورهاست. روند ثبت نام شما در این سایت نیز سریع و راحت است.

تبدیل بیت کوین
  • Poloniex  : اگر شما می خواهید بدون نگرانی رد مورد محدودیت های سیستم مبادله را انجام دهید، این گزینه بهترین انتخاب است چرا که قابلیت پشتیبانی از تمام ارزهای دیجیتال رمز نگاری شده را داراست.

تبدیل بیت کوین
  • Kraken : این سیستم، می تواند گزینه مناسبی برای شما باید البته اگر مشکلی ندارید که معاملات شما با بیت کوین چند روز طول بکشد. مراحل فعال سازی اکانت در این سیستم، یکی دو روز طول می کشد، همچنین اولین معامله شما نیز چند روز طول خواهد شکید. البته بعد از آن کمی اوضاع بهتر می شود.

تبدیل بیت کوین
  • Bitmex : پشتبانی از ارزهای دیجیتالی که کمتر شناخته شده اند.
  • GDAX : بخشی از سیستم Coinbase
  • LocalBitcoins : یکی از انواع مبادله های غیر متمرکز
  • Gemini : مورد اعتماد و محبوب

همراهان عزیز هم چنین اگر به دنبال سایت هایی هستید که می خواهید بیت کوین را به صورت مستقیم خریداری کنید می توانید از وب سایت های زیر استفاده کنید :

  • Cexio
  • CoinMama

 امیدوارم که با استفاده از توضیحات ارائه شده در مورد اکسچنج بیت کوین (تبدیل بیت کوین) بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید. مانند همیشه از همراهی همیشگی شما سپاس گزارم....

 

تاریخ انتشار 19 اسفند 1396
نویسنده  پریسا رضایی
دسته بندی
مشاهده آرشیو مقالات مرتبط
سرمایه گذاری بیت کوین
افزایش قیمت بیت کوین به بیش از 20000 دلار
پرداخت مستقیم با بیت کوین در مرورگر اپرا
استخراج بیت کوین در ایران
بیت کوین رایگان در علی بابا (Alibaba)
ارزهای دیجیتالی که از بیت کوین جلو می زنند
بیت کوین و لایت کوین
انتقال پول با بیت کوین
خرید بیت کوین
فضای خالی
فرم ارسال نظرات کاربر