آیا تا کنون به مهاجرت به کانادا و امریکا فکر کرده اید؟ اگر پاسختان به این سوال مثبت است و تصمیم گرفته اید به یکی از این دو کشور مهاجرت نمائید پس به طور قطع، هدف خود را نیز معین کرده اید. اما عزیزان، با هر هدف و انگیزه ای قصد سفر کرده اید، این را بدانید که یکی از نیازمندی های شما، تائید شدن مدارکتان توسط موسسه سرویس تحصیلی جهانی (world education service ) یا wes (وس) می باشد. در واقع در ابتدا می بایست مدارک تحصیلی شما مورد تائید این سازمان قرار بگیرد. در ادامه شما را با ارزیابی مدارک تحصیلی برای اخذ مجوز تحصیل، کار و یا مهاجرت به آمریکا و کانادا آشنا خواهیم کرد. هزینه ارزیابی یک سند حدود 100.00 دلار و هزینه های ارزیابی یک دوره WES حدود 160 دلار است. در صورت نیاز به خدمات اضافی، مانند تحویل اکسپرس یا ارزیابی شورای CPA، هزینه های اضافی اعمال می شود. همچنین درخواست پرداخت هزینه ارزی توسط تراپی را از طریق لینک زیر می توانید ارسال نمائید:

پرداخت هزینه ارزیابی مدارک تحصیلی

مهم ترین خدماتی که این سازمان برای شما ارائه می دهد عبارتند از :

  • شناسایی و توصیف مدارک شما
  • تائید اعتبار و صحت مدارک تحصیلی

 

گزارش WES ، ظرف مدت هفت روز کاری پس از دریافت، بررسی و پذیرش تمام اسناد و پرداخت کامل هزینه آن، آماده خواهد شد.

 

نحوه ارزیابی مدارک توسط wes

دوستان، به منظور ارزیابی مدارک خود توسط سیستم wes طبق مراحلی که در ادامه برایتان آورده ایم عمل نمائید.

مرحله اول : ابتدا به سایت رسمی  wes وارد شوید و  سربرگ  credential evaluation را کلیک نمائید.

مرحله دوم : در صفحه ای که باز می شود، نوع مدارکی که می خواهید مورد تائید قرار بگیرند را انتخاب نمائید. به طور مثال : مدارک مربوط به مهاجرت، تحصیل ، استخدام و ...

مرحله سوم : بر اساس آنچه شما انتخاب می نمائید، میزان هزینه ای که باید بپردازید برای شما تعیین می گردد.

مرحله چهارم : پس از آنکه مبلغ پرداختی مشخص شد، باید عملیات پرداخت را انجام دهید.

چنانچه شما دارای کارت های اعتباری ویزا کارت یا مستر کارت هستید می توانید به راحتی این گونه پرداخت ها را انجام دهید. اما چنانچه هیچ کدام از این دو نوع کارت اعتباری را در اختیار ندارید، اصلا نگران نباشید، شما با خیال راحت می توانید این کار را به ما بسپارید. همکاران ما در تیم تراپی در اسرع وقت و در کوتاه ترین زمان ممکن این کار را برای شما انجام خواهند داد.

wes (وس)

توجه داشته باشید که با توجه نوع مدارکی که می خواهید مورد ارزیابی قرار بگیرد، باید نوع ارزیابی را مشخص نمائید. به طور مثال : 
برای ارزیابی مدارک تحصیلی باید Course-by-Course – with GPA & course-levels انجام شود و برای مدارک به منظور مهاجرت و ... باید Document-by-Document ارزیابی شود.

مرحله پنجم : پس از اینکه پرداخت انجام شد ، یک کد ارجاع به شما داده می شود. پس از آن وارد مرحله بعدی می شوید . در این مرحله می بایست مدارک خود را ارسال نمائید.

دقت نمائید که در طی کلیه مکاتباتی که باموسسه wes انجام می دهید به این کد ارجاع نیاز پیدا خواهید کرد. پس در نگهداری آن کوتاهی نکنید.

 

دوستان، پس از آن که مدارک لازم را برای آن ها ارسال نمودید، ظرف مدت 7 روز کاری، نتیجه اعتبارسنجی، توسط موسسه wes (وس) ارسال خواهد شد.

مرحله ششم : در این مرحله عملیات زیر انجام می شود.

  • تبدیل فرمت نمرات از 20 به 4.
  • تائیدیه اصل بودن مدرک تحصیلی شما.
  • ارسال به دانشگاه و یا موسسه مورد نظر شما.
جالب است بدانید که :
نتیجه ی اعتبارسنجی در موسسه wes (وس) ثبت می شود و هر زمان که شما نیاز به این تائیدیه داشتید، می توانید درخواست خود را اعلام نموده اما بابت آن باید هزینه آن را که 30 دلار است بپردازید.

 

پرداخت هزینه ارزیابی و تائید مدرک تحصیلی wes (وس) توسط تراپی

دوستان و همراهان گرامی، به منظور انجام پرداخت هزینه ارزیابی، توسط تیم تراپی، مطابق مراحل زیر عمل نمائید:

مرحله اول : چنانچه از قبل در این وب سایت اکانت ندارید، وارد سایت تراپی شوید و یک حساب کاربری برای خود ایجاد نمائید.

مرحله دوم : به قسمت "خدمات" بروید و از آنجا "ویزا/ مستر" را انتخاب نمائید و سپس "پرداخت با ویزا/مستر" را کلیک نمائید. یا از طریق لینک زیر اقدام فرمائید. (در این قسمت می بایست لینک پرداخت wes (وس) را به همراه معادل ارزی مبلغ مورد نظر برای ما ارسال نمائید. ما در اسرع وقت عملیات پرداخت را برای شما انجام خواهیم داد.)

پرداخت هزینه ارزیابی مدارک تحصیلی

 

به ارائه خدمات برای شما دوستان مفتخریم. می توانید هر گونه سوال یا مشکلی را با همکاران ما در تیم تراپی در میان بگذارید. منتظر شنیدن صدای گرمتان هستیم.

 

بیشتر بخوانید : 
فضای خالی
فرم ارسال نظرات کاربر