پرداخت در ایبی با پی پال
پرداخت در سایت های خارجی یکی از دغدغه هایی است که برای کسانی مانند ما که در ایران زندگی می کنیم،  بسیار اساسی است. سایت هایی مانند آمازون و یا ایبی از جمله سایت های فروشگاهی هستند که تمام افراد سراسر جهان می توانند از آن خرید انجام دهند. ایبی برای راحتی کاربران خود از سیستم های پرداختی مختلفی استفاده می کند. به این ترتیب مردم از سراسر جهان به راحتی می توانند کالای مورد نظر خود را خریداری کنند.

ایبی برای راحتی کاربران خود از سیستم پرداختی پی پال استفاده می کند. پی پال یکی از اولین سیستم های پرداخت آنلاین است که شما با داشتن آن می توانید به راحتی خرید و پرداخت را در هر سایت خارجی انجام دهید.

ایبی

ایبی و پی پال با یکدیگر همکاری داشته اند و اکنون قرار داد همکاری خود را تا سال 2023 تمدید کرده اند. حساب پی پال مانند یک حساب معمولی بانکی است که شا می توانید آن را متناسب با ارزی که مد نظرتان است شارژ نمایید. برای این کار شما می توانید از شرکت خدمات ارزی تراپی استفاده کنید. به این صورت که درخواست خود را برای ما ارسال نموده و سپس معادل ریال مبلغی که مد نظرتان است را پرداخت می کنید. سپس بدون این که نیاز به فردی در خارج از کشور داشته باشید می توانید در یک سایت آموزشی خارجی ثبت نام کنید، از سایت های خارجی خرید نمایید و ... .

صاحب کمپانی ایبی اعلام کرده است که همکاری با شرکت پی پال بسیار تجربه خوش آیندی است. چرا با استفاده از این سیستم پرداخت تمامی افراد بدون هیچ محدودیت مرزی می توانند خرید خود را انجام دهند. این دو کمپانی بیش از 15 سال است که با یک دیگر در زمینه سیستم های پرداختی همکاری می کنند.

ایبی

همراهان عزیز در صورتی که در مورد حساب پی پال نیاز به اطلاعات بیشتری دارید می توانید از مقالات زیر استفاده کنید:

بیشتر بدانید : 

با توجه به اطاعات بیان شده، می توانید با استفاده از کیف پول پی پال به راحتی خرید خود را از سایت ایبی انجام دهید. همراهان عزیز در صورتی که در مورد پرداخت در سایت های خارجی و یا افتتاح حساب پی پال سوالی دارید می توانید از طریق چت آنلاین با مشاوران ما در ارتباط باشید.

نظر خود را ارسال کنید

سوالات خود را از ما بپرسید

مشاوره رایگان