۲۰ درصد تخفیف ویژه افتتاح حساب پی‌پال | کد تخفیف PP99400

شاید تا الان برای بسیاری از ما اتفاق افتاده باشید که تصمیم گرفته باشیم تجارتی را آغاز کنیم. در ابتدا همه ما یک ایده دارید و در ذهن خود برنامه ریزی رسیدن به اهداف این تجارت را انجام می دهیم. زمانی که نوبت به واقعیت می رسد می بینیم که مثال اینکه همه چیز مطابق می ما پیش نرفته است! تا کنون به علت آن فکر کرده اید!؟ برای انجام هر کاری ناز به اطلاات اولیه ای از روش انجام آن است. برای شروع یک کار تجارتی هم شما باید با قوانین مربوط به این کار آشنایی داشته باشید. پس نمی توان بدون داشتن دانش کافی انتظا موفقیت نیز داشت. در این مقاله من سایتی را به شما معرفی می کنم که می توانید با استفاده از آموزش های آن نکات لازم را بدانید. سایت skillcrush ، سایت خارجی است که آموزش های مختلف در زمینه کسب و کار در آن وجود دارد. برای عضویت و پرداخت در این سایت می توانید از لینک زیر استفاده کنید : 

پرداخت در skillcrush

در صورتی که روش استفاده از لینک بالا را نمی دانید و یا می خواهید توسط روش های دیگر این پرداخت را انجام دهید می توانید در ادامه همراه ما باشید.

سایت skillcrush

معرفی سایت سایت skillcrush : 

این سایت یک از سایت های آموزشی خارجی است که شما می توانید با ساخت یک حساب کاربری در آن از آموزش های آن استفاده کنید. در ابتدا برای 10 روز شما به صورت رایگان می توانید از آموزش ها به صورت محدود استفاده کنید. علاوه بر این باید ماهیانه و یا سالیانه پرداخت خود را انجام دهید. این سایت این امکان را به شما می دهد که با نکات مهمی که در زمینه تجارت مطرح هستند آشنا شوید و درنیجه بهترین نتیجه را از کسب و کار خود دریافت کنید. بنابراین همواره به یاد داشته باشید که نمی توان به راحتی رد کسب و کار موفق شد و این کار نیز مشابه تمام کار های روزمره دیگر نیاز به تخصص دارد. برای پرداخت در این سایت یا می توانید در صورتی که حساب پی پال دارید، خودتان پرداخت را انجام دهید و یا این کار راه مجموعه تراپی بسپارید. در صورتی که با حساب پی پال و نحوه کار با آن اشنایی ندارید می توانید از مقاله های حساب پی پال (PayPal) چیست و چگونه کار می کند ، افتتاح حساب پی پال و پرداخت با پی پال  استفاده کنید. 

سایت skillcrush

پرداخت در سایت skillcrush توسط مجموعه تراپی : 

برای ارسال در خوایت تنها نیاز است که شما 3 مرحله زیر را دنبال کنید : 

1. با استفاده از لینک بالا درخواست خود را برای متخصصان تراپی ارسال کنید. 

2. لینک پرداخت سایت skillcrush را در قسمت مربوط وارد کنید.

3. معادل مبلغ بسته آموزشی انتخابی خود را به تراپی بپردازید.

متخصصان ما بعد از تایید پرداخت شما در زمانی کمتر از 2 ساعت پرداخت شما به سایت skillcrush را در کمترین زمان ممکن برای شما انجام می دهند. این کار توسط مجموعه تراپی با کمترین کارمزد ممکن انجام می شود. دوستان عزیز در صورت وجود هرگونه سوال و انتقاد می توانید از طریق چت آنلاین با مشاوران ما در ارتباط باشید. 

تاریخ انتشار 12 بهمن 1396
نویسنده  پریسا رضایی
دسته بندی
مشاهده آرشیو مقالات مرتبط
تبدیل پی پال به پرفکت مانی
درگاه اینترنتی پی پال
شارژ حساب پی پال
رفع لیمیت پی پال
واریز پول به پی پال
برداشت پول از پی پال
خرید ارز دیجیتال با پی پال
ساخت حساب پی پال
راه و روش جلوگیری از هک پی پال
فضای خالی
فرم ارسال نظرات کاربر