اسکریل یکی از انواع کیف پول های آنلاین است که به شما این امکان را می دهد تا از طریق اینترنت و به صورت آنلاین انتقال وجه و پرداخت خود را انجام دهید. از سال 2013 تا کنون این روش پرداخت به نام مانی بوکرز نیز شناخته می شود. اکنون بسیاری از سایت های فروشگاهی، بازی آنلاین و شرط بندی از این درگاه پرداخت برای انجام امور مالی خود استفاده می کنند. در این مقاله همراه ما باشید تا با انواع حساب اسکریل آشنا شوید.

حتما بخوانید : 

حساب اسکریل چیست؟ 

آموزش افتتاح حساب اسکریل

مقایسه پی پال با اسکریل

خرید با اسکریل چگونه است؟

یکی از کارهایی که شما با استفاده از حساب اسکریل خود می توانید انجام دهید این است که با استفاده از گزینه Skrill It انتقال پول بین المللی را به کیف پول موبایلی خود یا حساب بانکی انجام دهید. اما سوالی که برای بسیاری از افراد مطرح می شود این است که آیا حساب اسکریل نیز مانند پی پال دارای انواع مختلفی است؟ در صورتی که در مورد انواع حساب های پی پال سوالی دارید می توانید از مقاله هایی که تراپی برای شما در این مورد آماده کرده است استفاده کنید. در غیر این صورت در ادامه همراه ما باشید. 

بیشتر بدانید : 

انواع حساب اسکریل :

در حالت کلی حسای اسکریل در دو نوع قابل افتتاح است. یکی شخصی یا حقیقی و دیگری شرکتی یا حقوقی. اولین نکته ای که باید به آن توجه کنید این است که کمپانی اسکریل کشور ایران را تحریم کرده است پس شما به خودی خود نمی توانید این حساب را در هر حالتی افتتاح کنید. پس بهتر است این کار را از طریق یک شرکت خدمات ارزی مانند تراپی انجام دهید.

انواع حساب اسکریل

حساب حقیقی اسکریل :

برای افتتاح این نوع حساب باید از اطلاعات و مدارک شخصی استفاده کرد. پس این نوع اکانت می تواند برای بسیاری از کاربران ایرانی به راحتی قابل استفاده باشد.

حساب حقوقی اسکریل :

در این نوع حساب شما به ارسال مدارکی در رابطه با یک شرکت نیاز دارید. به عنوان مثال شماره ثبت و .... که در واقع این نوع حساب برای کاربران ایرانی مفید نخواهد بود!

خدمت VIP اسکریل چیست؟

برخی از افراد این ویژگی از اسکریل را با یکی از انواع حساب این سیستم پرداخت آنلاین اشتباه می گیرند. این خدمت تنها برای افراد خاصی قابل استفاده است که ماهیانه بیش از 2000 یورو انتقال می دهند. در صورتی که شما جزء این دسته از افراد باشید می توانید از خدمات سرویس VIP اسکریل که به صورت زیر هستند استفاده کنید :

  • ایمنی 100 برای موجودی کیف پول شما
  • مدیریت حساب شخصی
  • برداشت و سپرده رایگان
  • با استفاده از هر معامله ای که انجام می دهید می توانید امتیازی برای خود کسب کنید و در نتیجه پاداش آن را دریافت کنید!

 

همراهان عزیز امیدواریم که در این مقاله اطلاعات لازم در مورد انواع حساب اسکریل را بدست آورده باشید. با استفاده از این نوع حساب شما می توانید از بسیاری از سایت ها مانند ایبی خرید کنید. اما اگر به هر دلیل نمی خواهید خودتان این کار را انجام دهید می توانید آن را به ما بسپارید.

تاریخ انتشار 20 تیر 1397
نویسنده  پریسا رضایی
دسته بندی
مشاهده آرشیو مقالات مرتبط
باز کردن حساب اسکریل
خرید ارز اسکریل
انواع حساب اسکریل
خرید با اسکریل
مقایسه پی پال با اسکریل
افتتاح حساب اسکریل
حساب اسکریل
فضای خالی
فرم ارسال نظرات کاربر