مقایسه پی پال با اسکریل | کدام روش پرداخت ارزی بهتر است؟
این روز ها روش های مختلفی برای پرداخت آنلاین ارزی وجود دارد و بحث بر سر این که کدام یک بهتر است همچنان ادامه دارد. در این مقاله می خواهیم به مقایسه سیستم پرداخت آنلاین پی پال با اسکریل بپردازیم. همراه ما باشید.

بیشتر بدانید : 

مقایسه پی پال با اسکریل

مقایسه سیستم پرداخت آنلاین پی پال با اسکریل :

1- در دسترس و مورد پذیرش افراد بودن :

بر اساس آمار موجود پی پال در این زمینه موفق تر است از اسکریل! پی پال تنها دو سال از اسکریل بزرگتر است! شروع کار پی پال 1999 و اسکریل 2001 بوده است اما پی پال به خوبی توانسته است کنترل بازار را در دست بگیرد. فرقی ندارد که شما از چه وب سایتی خرید انجام می دهید، پی پال قطعا یکی از گزینه های پشنهادی به شما خواهد بود. اما جالب است که در زمینه سایت های آنلاین شرط بندی، پی پال چندان استفاده نمی شود و اسکریل حرف اول را می زند!

2- ثبت نام در سایت :

ثبت نام در هر دو سیستم پرداخت آنلاین، رایگان و راحت است. در هر دو باید اطلاعاتی از نام و نام خانوداگی تا اطلاعات بانکی وارد نمایید. در نهایت شما هر دو حساب را باید وریفای کنید تا امنیت و اطلاعات شما تایید شوند. اما وریفای حساب اسکریل تنها 24 ساعت زمان می برد در حالی که پی پال ممکن است چند روز به طول انجامد. پس در این قسمت اسکریل برنده است!

3- هزینه های تراکنش :

هر دو سیستم هنگام انجام تراکنش از شما هزینه ای دریافت می کنند. اسکریل 4.9 درصد از کل موجودی و پی پال 3.4 درصد از کل موجودی شما را به عنوان کارمزد دریافت می کند. اسکریل از شما 5 درصد کارمزد دریافت می کند اگر قصد انتقال بین دو یا تعداد بیشتر حساب داشته باشید. برنده در این قسمت پی پال است چرا که در این حالت چیزی از حساب شما کم نمی کند!

مقایسه پی پال با اسکریل

4- زمان لازم برای انجام تراکنش :

مدت زمان انجام معاملات ارزی و بانکی از اهمیت زیادی برای بسیاری از تاجران برخوردار است. اسکریل برای انجام معاملات خود به 24 ساعت زمان نیاز دارد در حالی که پی پال بسیار سریع تر عمل کرده و تنها به 2 ساعت زمان نیاز دارد. پس باز هم برنده در این قسمت پی پال است!

5- تخفیف های ویژه :

اسکریل به کاربرانی که در مدت زمان 1 چهارم سال، تراکنش های زیادی اجام می دهند طرح ویژه ای اختصاص می دهد مانند امنیت بیشتر، کارمزد کمتر و پشتیبانی 24 ساعته رد 7 روز هفته ارائه دهد. 3 طرح مختلف اسکریل عبارتند از :

طرح برنز : صرف هزینه بیش از 6000 یورو

طرح نقره ای : صرف هزینه بیش از 15،000 یورو

طرح طلایی : صرف هزینه بیش از 45،000 یا 90،000 یورو

پی پال دارای این طرح های ویژه نیست بنابراین برنده این قسمت اسکریل است.

6- جایزه :

خبر خوب این است که بر اساس میزان پرداخت هایی که شما با استفاده از این سیستم ها انجام می دهید هر دو پاداش هایی را برای کاربران خود در نظر می گیرند. پس برنده در این قسمت هر دو هستند.

 

همراهان عزیز توجه داشته باشید که انتخاب نهایی شما به نوع کاربریتان بستگی دارد. امیدوارم که اطلاعات بیان شده در این قسمت در رابطه با مقایسه سیستم پرداخت آنلاین پی پال با اسکریل پاسخگوی پرسش های شما بوده باشد. در صورت وجود هر گونه سوال می توانید از طریق چت آنلاین با ما در ارتباط باشید.

نظر خود را ارسال کنید

سوالات خود را از ما بپرسید

مشاوره رایگان