نقل و انتقالات ارزی از طریق درگاه  پی پال به آسانی قابل انجام است، به این علت که برای واریز پول به حساب دیگران و یا دریافت پول، به اطلاعات بانکی گیرنده نیازی نیست و انجام این تراکنش ها تنها از طریق ایمیل امکان پذیر است. به این ترتیب زمانی که شما توسط حساب پی پال خود، خریدی را انجام می دهید، هیچ گونه نگرانی در ارتباط با وارد کردن اطلاعات مالی خود نداشته باشید چرا که کلیه اطلاعات شما با امنیت بالا، رمزنگاری می شود تا از هر گونه تقلب و کلاهبرداری در امان باشید. پس پی پال می تواند انتخاب مناسبی باشد برای پرداخت های بین المللی و به همین دلیل است که اکثر کاربران مایلند تا با ساخت اکانت paypal آشنا شوند. اگر تا کنون برای ساخت حساب اقدام ننموده اید، در این مقاله تا انتها با تراپی همراه شوید تا با آموزش ساخت اکانت پی پال آشنا شوید. نحوه افتتاح پی پال را یکبار برای همیشه یاد بگیرید!

نحوه ساخت حساب پی پال

در این مقاله آموزش نحوه ساخت حساب پی پال آشنا خواهید شد. پس همراه ما این مراحل را انجام دهید.

 • مرحله اول : به منظور ایجاد اکانت پی پال، لازم است که ابتدا وارد وب سایت رسمی پی پال شوید. 
 • مرحله دوم : در صفحه ی اصلی وب سایت paypal گزینه ی "Sign Up for Free" را مشاهده خواهید کرد. روی این گزینه کلیک نمائید تا وارد مرحله ی بعد شوید.
 • مرحله سوم : در این مرحله یک شماره موبایل از شما می خواهد. شماره را وارد کنید و پساز تائید آن وارد مرحله بعد شوید.
 • مرحله چهارم : ایمیل خود را وارد نمائید و یک پسورد برای خود ایجاد کنید.
 • مرحله پنجم : در این مرحله فرمی به شما نشان داده می شود که لازم است آن را به دقت پر کنید.

موضوع قابل توجه این است که به علت تحریم بودن ایرانیان در سایت پی پال برای ثبت نام در سایت و ساخت پی پال، به یک ریموت دسکتاپ کشوری که می خواهید در آن اقدام به افتتاح حساب پی پال کنید، نیاز خواهید داشت. به دلیل اینکه اگر از فیلتر شکن استفاده کنید، به احتمال زیاد منجر به لیمیت پی پال خواهید شد. ما به هیچ عنوان استفاده از فیلتر شکن را به شما توصیه نمی کنیم.

بنابراین در صورتی که بخواهید بدون دردسر به ساخت اکانت پی پال بپردازید، می توانید افتتاح اکانت paypal خود را به ما در تیم تراپی بسپارید.

آموزش افتتاح حساب پی پال به صورت گام به گام

پیش تر به اختصار برای شما عزیزان گفتیم که چگونه حساب پی پال بسازیم ! در این بخش از مقاله نیز به صورت گام به گام نحوه ساخت اکانت پی پال را ذکر کرده ایم. لطفا همراه با ما این مراحل را دنبال نمائید.

گام اول در ایجاد حساب پی پال:

مطابق آنچه در تصویر زیر مشاهده می کنید، به وب سایت پی پال به آدرس www.paypal.com مراجعه نمائید و یا اگر اپلیکیشن آن را روی تلفن همراه هوشمند خود نصب نموده اید، به اپلیکیشن پی پال مراجعه کنید. شما می توانید برای ایجاد اکانت پی پال هم از طریق  سایت پی پال و هم از طریق اپلیکیشن پی پال اقدام کنید. روش افتتاح حساب پی پال از هر دو طریق به صورت مشابه می باشد. شما می توانید اپلیکیشن پی پال را به صورت رایگان از اپ استور دانلود و سپس نصب کنید.

به این نکته ی بسیار مهم توجه کنید که در هر دو صورت دقت داشته باشید که  افتتاح حساب پی پال به دلیل وجود تحریم هایی که بر علیه کشور عزیز ما ایران صورت گرفته است، بدون تغییر دهنده IP مناسب امکان پذیر نمی باشد و وب سایت و اپلیکیشن پی پال بدلیل به دلیل وجود این تحریم ها قابل دسترسی نیست. اما همانطور که گفتیم، استفاده از فیلترشکن به هیچ عنوان توصیه می شود.

مرحله اول آموزش ساخت حساب پی پال
برای انجام تراکنش های مالی بین المللی به صورت امن و مطمئن،داشتن یک حساب پی پال از ضروریات است. با دانستن نحوه ساخت حساب پی پال ، پس از ایجاد اکانت paypal و سپس وریفای نمودن آن، نقل و انتقالات ارزی به راحتی و در کمترین زمان ممکن و با کارمزدی قابل قبول، امکان پذیر خواهد بود.

توجه نمائید اگر از فیلترشکن استفاده می کنید، با توجه به فیلترشکنی که از طریق آن به وب سایت پی پال وصل می شوید، امکان تغییر آدرس url با در نظر گرفتن کشور و زبان وب سایت تغییر می کند که در مراحل بعدی امکان انتخاب کشور مدنظر به عنوان مثال آمریکا یا امارات برای ساخت اکانت paypal وجود دارد.

گام دوم در ایجاد اکانت پی پال:

برای شروع مطابق شکل دکمه "Sign Up for Free" و یا "Sign Up" را انتخاب نمائید تا وارد صفحه ی مربوط به ثبت نام شوید.

مرحله دوم نحوه ساخت حساب پی پال

 مقاله مرتبط:  پی پال چیست؟

گام سوم در ایجاد پی پال:

در این مرحله شما وارد صفحه ای می شوید که باید یکی از انوع حساب پی پال را انتخاب کنید. مطابق آنچه در تصویر مشاهده می کنید، از دو نوع حساب پرسونال و بیزینس، باید یکی را انتخاب کنید.

انتخاب نوع حساب در نحوه افتتاح اکانت پی پال

گام چهارم در ایجاد حساب پی پال:

  در این مرحله از ساخت اکانت پی پال ، پس از اینکه نوع اکانت پی پال را انتخاب کردید، از شما خواسته می شود که یک شماره موبایل وارد کنید و سپس کد تائیدی که برای شما ارسال می شود را مجددا وارد نمائید.

دوستان عزیز دقت کنید! با توجه به وجود تحریم ها، شماره تلفن های مربوط به کشور ایران به هیچ وجه مورد قبول نیست. بنابراین در این مرحله پیشنهاد می شود که از سیم کارت های بین المللی و یا از سایت هایی مانند receive-smss استفاده کنید.

پس از وارد کردن شماره و کلیک بر روی Next نیاز به وارد کردن کدی است که به آن شماره پیامک شده است، پس تایید، شما می توانید به مرحله بعد بروید.

وارد کردن شماره همراه برای نصب پی پال

گام پنجم در ایجاد اکانت پی پال:

در مرحله پنجم لازم است که ایمیل خود، نام ، نام خانوادگی ، پسورد و تکرار پسورد خود را وارد کنید. ما به شما پیشنهاد می کنیم که به منظور امنیت بیشتر، یک ایمیل جدید مخصوص اکانت paypal خود ایجاد کنید و ایمیلی را که در جاهای دیگر استفاده می کنید، برای ساخت پی پال به کار نبرید. 

همچنین هنگام وارد کردن ایمیل خود، دقت کافی داشته باشید که ایمیل را به درستی وار کنید، به این دلیل که شما برای وریفای کردن حساب پی پال خود به ایمیلی که در این مرحله وارد کرده اید مجددا نیاز پیدا خواهید کرد.

به علاوه دقت کنید که یک پسورد امن برای پی پال وارد کنید و تلاش کنید که پسوردی قوی ایجاد کنید به طوری که افراد دیگر نتواند بر اساس اطلاعاتی که ممکن است از شما به دست آورند، پسورد شما را حدس بزند.

آموزش افتتاح حساب پی پال و انتخاب پسورد امن

گام ششم در ایجاد پی پال:

در این مرحله از ساخت اکانت پی پال ، لازم است که بکدپستی ، شماره تماس ، آدرس ، نام شهر ، تاریح تولد ، ملیت خود را وارد کنید و در انتها اگر مایل به دریافت ایمیل های تبلیغاتی هستید آن را انتخاب کنید و با پذیرفتن قوانین پی پال از طریق انتخاب گزینه Agree and Create Acount ، مرحله ششم را هم با موفقیت به پایان خواهید رساند.

در این مرحله نیز توجه کنید که آدرس های مرتبط به کشور ایران مورد قبول نیست و شما باید یا از آدرس فامیل یا دوست خود که ساکن کشورهای دیگر هستند استفاده کنید و یا از سایت هایی مانند fakeaddressgenerator در این مرحله کمک بگیرید.

چالش تحریم ها و نحوه ساخت پی پال

گام هفتم در ایجاد حساب پی پال:

  با وارد کردن درست اطلاعات و رفتن به مرحله بعدی ، تقریبا می توان گفت بخش اصلی ساخت پی پال به پایان رسیده است و شما موفق به ایجاد اکانت paypal شده اید.

در این قسمت دو خدمت مهم برای استفاده از پی پال برای شما مشخص شده و با کلیک بر روی قسمت Add a card to use later می توانید کارت بانکی را به حساب خود متصل کنید.

مرحله آخر آموزش ساخت پی پال

نکته ی بسیار مهم این است که شما تا حساب پی پال خود را وریفای نکنید، اکانت شما عملا بلااستفاده است و نمی توانید از آن برداشت کنید. پس حال که حساب پی پال خود را افتتاح کردید آن را وریفای کنید. با مطالعه مقاله آموزش وریفای حساب پی پال، با نحوه وریفای اکانت پی پال خود آشنا خواهید شد. 

شما برای وریفای حساب پی پال به کارت اعتباری نیاز دارید. در صورتی که برای این کار، مسترکارت یا ویزا کارت در اختیار ندارید، اصلا نگران نباشید. شما می توانید این کار را به ما بسپارید. تیم تراپی عملیات وریفای کردن حساب پی پال شما را در کمترین زمان ممکن انجام خواهد داد. برای این منظور می توانید از طریق لینک زیر اقام نمائید.

وریفای حساب پی پال

سخن پایانی درباره آموزش افتتاح اکانت پی پال

در مقاله ای که پیش رو دارید، آموزش ساخت پی پال و نصب پی پال در ایران مطرح شد و تلاش نمودیم تا به شما آموزش دهیم که ساخت حساب پی پال چگونه است و نکات بسیار مهمی را در ارتباط با ایجاد اکانت paypal برای شما گرامیان ذکر کردیم. امید است با رجوع به مقالات مربوطه و همچنین با مد نظر قرار دادن نکات ذکر شده ، موفق به ساخت پی پال  بصورت رایگان بشوید.

در صورتی پس از مطالعه مقالات ما با سوال یا مشکلی مواجه شدید، حتما با ما تماس بگیرید و سوالات خود را مطرح نمائید. مشاوران ما بی صبرانه منتظر شنیدن صدای گرم شما هستند و با کمال میل به کلیه ی سوالاتتان پاسخگو خواهند بود.

لطفا با ما در تماس باشید!

تاریخ انتشار 04 تیر 1400
نویسنده  پریسا رضایی
دسته بندی
مشاهده آرشیو مقالات مرتبط
گیفت کارت پی پال چیست
سقف حساب پی پال
آموزش پی پال
امنیت پی پال
حساب پرسونال پی پال
حساب پریمیر پی پال
تبدیل پی پال به پرفکت مانی
درگاه اینترنتی پی پال
شارژ حساب پی پال
فضای خالی
نظرات کاربران
 • تصویر آواتار
  Ahoura ۲۶ امرداد ۱۳۹۹ به این نظر پاسخ دهید
  سلام من بیشتر سایت هارو چک کردم اما هیچکدوم نگفت چجوری موقع وارد کردن شماره خودم +۹۸ ایران رو وارد کنم چون به شماره م یک کد میفرستن که با نداشتن +۹۸پشت شماره م کد برام نمیاد لطفا کمک کنید ممنون.

  • تصویر آواتار
   Alpha ۱۵ بهمن ۱۳۹۹ به این نظر پاسخ دهید
   چون این برنامه ایران رو تحریم کرده

  • تصویر آواتار
   رضا کرمی ۱۰ خرداد ۱۴۰۰ به این نظر پاسخ دهید
   اقا مقالتون خیلی خوب بود. منتها مساله اینه که ایرانیا کلا از طرف پی پل تحریم هستن. بخاطر همین بهتره حساب رو بدید شرکتای واسط بسازن که مدرک سازی بکنن برای آدم.
   که طبق طبق تجربه ای که با مجموعه شما داشتم خیلی خوب این کار رو برایم انجام دادند.
   سپاس

 • تصویر آواتار
  Saeid ۱۲ شهریور ۱۳۹۹ به این نظر پاسخ دهید
  سلام,ببخشید این حساب پی پال ساخته شد اما هیچ حساب بانکی ای رو واردش نکردم یعنی نمیدونم باید چه کنم بانگ ملی ایران رو وارد کنم مشکل داره؟

 • تصویر آواتار
  علی قادری ۲۶ شهریور ۱۳۹۹ به این نظر پاسخ دهید
  دکتر ایران نحریمه شماره تلفن همراه ما اونجا درج نمیشه

 • تصویر آواتار
  Mojtaba mansori ۰۵ مهر ۱۳۹۹ به این نظر پاسخ دهید
  اقا من میخوام روی گوشیم نصبش کنم وازش استفاده کنم .این رویه رایانه بود اموزشش

  • تصویر آواتار
   عباس یاوری ۲۴ خرداد ۱۴۰۰ به این نظر پاسخ دهید
   آقا بدون پاسپورت میتونید حساب پی پال افتتاح کنید؟؟ یعنی خودتون با پاسپورت فیک برامون حساب افتتاح کنید؟
   حسابی که افتتاح میکنید چقد موجودی داره؟

 • تصویر آواتار
  آرزو ۱۲ مهر ۱۳۹۹ به این نظر پاسخ دهید
  سلام ممنون از مطلبتون.
  وریفای کردن پی پال رو با چه کارتی انجام میدین؟ گیفت کارت، امریکن اکسپرس، حساب بانکی یا چی؟ و تا تاریخ انقضاش تا چه زمانی هست؟ و اینکه چقدر هزینه داره؟

  • تصویر آواتار
   حامد پاکدامن ۱۴ مهر ۱۳۹۹ به این نظر پاسخ دهید
   با سلام با کارت های ویزا مستر انجام میشه . تاریخ انقضا ۱ ساله و ۵ ساله . (انقضا یک ساله ۲۵۸ تومان ۵ ساله ۳۱۸ تومان ) نرخ الان است و ممکن است تغییر کند . موفق باشید

 • تصویر آواتار
  Nora ۱۷ مهر ۱۳۹۹ به این نظر پاسخ دهید
  سلام من با کامپیوتر نمیخوام حساب باز کنم با موبایل دارم انجام میدم
  فرم ها رو درست پر میکنم اما میگه
  مقداری مشکل در ثبت نام شما درایم در حال حاضر

  • تصویر آواتار
   حامد پاکدامن ۱۹ مهر ۱۳۹۹ به این نظر پاسخ دهید
   با سلام . منظورتون خطا در افتتاح حساب پی پال هست ؟

   • تصویر آواتار
    اناهیتا ۲۱ اسفند ۱۴۰۰
    سلام .من برای یک سایت امریکایی میخواهم تبلیع کنم و نیاز ب حساب پی پال دارم مبشه بگید باید جیکار کنم اخه اول بایدیک خرید انلاین انجام بدم تا بتونم ب levelبالاتر برم و انگلیسی را هم کاملا مسلطم ولی از حساب پی پال اصلا چیزی سر در نمیارم حدود چند دلاری هم در اوردهام ولی نیاز ب پی پال دارم لطفا من را راهنمایی کنید

 • تصویر آواتار
  javad ۲۹ مهر ۱۳۹۹ به این نظر پاسخ دهید
  سلام بسيار کامل و با حوصله توضيح دادين ممنونم
  لطفا من را راهنمايي بفرماييد:
  من اگر به اين طريق اکانت پي پال رو بسازم و فعال کنم آيا ميتونم داخل ووکامرس گزينه پي منت رو بر روي پي پال تنظيم کنم و بعد شماره اون کارت اعتباري رو که براي پي پال که مثلا گيفت کارت امريکن اکسپرس هست رو اونجا وارد کنم که مشتريها بتونن از اون درگاه داخل سايت هزينه کالا ها رو پرداخت با مستر يا کارتهاي ديگشون کنن؟
  لطفا چندتا نرم افزار تغيير آي پي که مورد تاييد خودتون هست معرفي بفرماييد

  • تصویر آواتار
   حامد پاکدامن ۳۰ مهر ۱۳۹۹ به این نظر پاسخ دهید
   با سلام
   برای تغییر آی پی میتونید از ipvanish یا نرم افزار های اینچنینی استفاده کنید اما ممکنه حساب پی پالتون مسدود بشه پیشنهاد ما استفاده از سرور مجازی که می توانید آنرا از تراپی تهیه کنید.

   بله می توانید آن را به ووکامرس متصل کنید و همزمان هم درگاه پی پال داشته باشید و هم درگاه کارت اعتباری اما در هر دو مورد دلار دریافت شده به حساب پی پال شما انتقال می یابد نه کارت!

   • تصویر آواتار
    javad ۳۰ مهر ۱۳۹۹
    هزینه سرور مجازی رو بفرمایید

  • تصویر آواتار
   حامد پاکدامن ۳۰ مهر ۱۳۹۹ به این نظر پاسخ دهید
   هزینه سرور مجازی ۱۳۵ هزارتومان می باشد . جهت سفارش در سایت عضو شوید و به بخش پشتیبانی سایت تیکت ارسال کنید . موفق باشید

 • تصویر آواتار
  edris ۰۹ آذر ۱۳۹۹ به این نظر پاسخ دهید
  سلام اموزش تون رو خوندم هنوز درست متوجه نشدم
  به طور مثال میخام خرید اشتراک وی پی ان یا از سایت خارجی ترافیک بخرم
  اینکار چگور صورت میگیره فقط نیاز به جیمیله که باهاش حساب تو پی پال ساختیم؟
  یا باید حتما ویزا کارت یا مستر کارت داشته باشیم؟
  با کردیت کارت چی با اون نمیشه کارو راه انداخت؟

  • تصویر آواتار
   س-حق نیاز ۰۹ آذر ۱۳۹۹ به این نظر پاسخ دهید
   برای خرید از هرسایتی ابتدا باید ببینید چه درگاه هایی برای پرداخت در اختیار شما قرار داده است. در صورتی که درگاه پرداخت پی پال باشد وبسایت مورد نظر شما را به سایت پی پال هدایت میکند. و در صورتی که درگاه کارت های اعتباری باشد شما می توانید از هرکدام از کارت های ویزا، مستر و ... استفاده نمایید.

 • تصویر آواتار
  نگار اسدی فرد ۱۱ آذر ۱۳۹۹ به این نظر پاسخ دهید
  سلام خسته نباشید من یک سوال خدمتتون داشتم من در بعضی از بازی ها که دلار و یا جایزه میدن شرکت میکنم و تا حدودی پول و جایزه جمع کردم ولی برای برداشت مثل اینکه باید حساب پی پال داشته باشم امکانش هست بگید اگر من این حساب پس پال رو از طریق شما راه بندازم آیا میتونم به دلار و یا جایزه های اون بازی ها دست پیدا کنم؟ با تشکر

  • تصویر آواتار
   حامد پاکدامن ۱۱ آذر ۱۳۹۹ به این نظر پاسخ دهید
   طبیعتاً نباید مشکلی باشه حسابی که براتون افتتاح میشه کاملاً وریفای شده است و می توانید از هر حسابی و هر نوع ارزی به حسابتون دریافت کنید . ضمناً درآمد ارزی دریافتی را نیز می توانید از طریق ما نقد کنید .

 • تصویر آواتار
  زهراقربانی ۱۱ آذر ۱۳۹۹ به این نظر پاسخ دهید
  سلام.من افغانستانی هستم که درایران زندگی میکنم میخواستم بدونم من میتونم حساب پی پال داشته باشموشماره کارت بانکی که اینجادارم بدم

  • تصویر آواتار
   حامد پاکدامن ۱۲ آذر ۱۳۹۹ به این نظر پاسخ دهید
   دوست گرامی درصورت اینکه پاسپورت داشته باشید می‌توانیم حسابتان را افتتاح کنیم .
   برای افتتاح حساب پی پال نیاز به حساب بانکی نمیباشد .

 • تصویر آواتار
  Mohsen Karimi ۲۶ آذر ۱۳۹۹ به این نظر پاسخ دهید
  سلام آقا حامد گل قدم اول وارد کردن شماره موبایل ه که توضیحی ندادید!!

  • تصویر آواتار
   حامد پاکدامن ۲۶ آذر ۱۳۹۹ به این نظر پاسخ دهید
   سلام آقا محسن عزیز ، این مقاله مربوط به سال ۹۶ هست و از آن زمان تا به امروز پی‌پال قوانینش رو خیلی تغییر داده جدیدا برای افتتاح حساب حتماً باید شماره موبایل خارج از ایران وارد کنید . میتونید سفارش افتتاح حساب در سایت بدید که همه این موارد رو شامل میشه : http://trapay.net/s/ppopen

   به هر حال امیدوارم که مشکلتون حل بشه

 • تصویر آواتار
  ستاره ۰۶ دی ۱۳۹۹ به این نظر پاسخ دهید
  سلام، ببخشید میخواستم بدونم نمیشه از داخل ایران حساب پی پال ساخت؟ حتما باید ویزا و شماره ی موبایل خارج از کشور داشت؟ و اینکه هزینه ی شما برای ساخت حساب پی پال چقدره؟

  • تصویر آواتار
   حامد پاکدامن ۱۰ دی ۱۳۹۹ به این نظر پاسخ دهید
   خیر از داخل کشور نمی توانید حساب پی پال افتتاح کنید و علاوه بر شماره موبایل نیازمند موارد دیگری نیز می باشد هزینه افتتاح حساب ۶۸۰ هزار تومان می باشد

 • تصویر آواتار
  ali naseri ۲۰ دی ۱۳۹۹ به این نظر پاسخ دهید
  سلام دوست عزیز وقت شما بخیر اگر من نخوام با اکانتم خریدی انجام بدم و فقط و فقط انتقال بدم به حساب های پی پال صرافی ها برای برداشت بازم لزومی به وریفای اکانت هست و اگر وریفای نکنم مشکلی بوجود میاد؟ بن نمیشه اکانتم؟

 • تصویر آواتار
  علی بهرامی ۱۰ بهمن ۱۳۹۹ به این نظر پاسخ دهید
  سلام، من در ترکیه زندگی میکنم و ویزا کارت هم دارم ولی وقتی به سایت پی پال مراجعه کردم پیغامی مبنی بر اینکه "پی پال در ترکیه فعالیتی ندارد" نمایش داده میشود. آیا راهکاری برای ایجاد حساب پی پال در ترکیه وجود داد؟

  • تصویر آواتار
   حامد پاکدامن ۱۹ بهمن ۱۳۹۹ به این نظر پاسخ دهید
   بله وجود دارد دوست عزیز به لینک زیر رجوع فرمایید :
   https://trapay.net/s/ppopen

 • تصویر آواتار
  Dany ۱۲ بهمن ۱۳۹۹ به این نظر پاسخ دهید
  سلام اقا حامدگل،من الان تعدادی گیفت کارت پیپال دارم و برای برداشتش باس حساب پیپال داشتە باشم،میشە از حساب پیپال شما استفاده کرد و گیفت کارتارو نقدش کرد یا خیر؟

  • تصویر آواتار
   حامد پاکدامن ۱۹ بهمن ۱۳۹۹ به این نظر پاسخ دهید
   سلام دوست عزیز . برای این مورد با پشتیبانی سایت در ارتباط باشید .
   موفق باشید

 • تصویر آواتار
  حسن ۱۳ بهمن ۱۳۹۹ به این نظر پاسخ دهید
  سلام و خسته نباشید، اگر حساب وریفای شده داشته باشیم، چطور میتونیم حساب پی پال رو نقد کنیم وبه حساب توی ایران بریزیم؟ یا میشه با حساب پی پال ارز دیجیتال تو داخل ایران خرید؟

  • تصویر آواتار
   حامد پاکدامن ۱۹ بهمن ۱۳۹۹ به این نظر پاسخ دهید
   اقا حسن توی سایت عضو بشید سپس احراز هویت کنید و درخواست نقد کردن ارز رو ثبت کنید .

 • تصویر آواتار
  محمد هستم ۲۴ بهمن ۱۳۹۹ به این نظر پاسخ دهید
  برای برداشت درآمد یتیوب که نیاز نداشته باشه شریکی در خارج از کشور وجود داشته باشه هم راه کار وجود دارد؟

 • تصویر آواتار
  علی اکبر زارع ۱۶ فروردین ۱۴۰۰ به این نظر پاسخ دهید
  سلام میخواستم بدونم که اگه بخواین حساب رو وریفایی کنید آیا اگه من بگم پول رو از داخل خود حساب کم میکنید ؟

  • تصویر آواتار
   حامد پاکدامن ۱۶ فروردین ۱۴۰۰ به این نظر پاسخ دهید
   متاسفانه مقدور نیست و باید حتما با حساب بانکی ریالیتون سفارش وریفای رو ثبت کنید. موفق باشید

 • تصویر آواتار
  سارا ۲۹ خرداد ۱۴۰۰ به این نظر پاسخ دهید
  سلام من از اطباع هستم ولی ایرانم میتونید با پاسپورت خارجی افتتاح حساب پی پال برام انجام بدید؟؟

 • تصویر آواتار
  رضا قلی زاده ۰۲ تیر ۱۴۰۰ به این نظر پاسخ دهید
  اگر با توجه به مراحل بالا خودمون حساب پی پال افتتاح کنیم ویزا کارت و شماره موبایل را چجوری وارد کنیم؟
  مگه ایران تحریم نیست؟ ما که ویزا کارت نداریم کارت های ایرانی داریم شماره موبایل هم که ایرانیه

  • تصویر آواتار
   ودیعی ۰۵ تیر ۱۴۰۰ به این نظر پاسخ دهید
   دوست عزیز ایران تحریم می باشد جهت ساخت حساب پی پال می بایستی شماره ی موبایل مجازی و ویزا کارت را در سایت خریداری نمایید

 • تصویر آواتار
  پدرام احمدزاده ۰۲ تیر ۱۴۰۰ به این نظر پاسخ دهید
  سلام . من یه مدت هست داخل یه بازی کسب درامد میکنم.برای اینکه درامدم رو بگیرم باید یه حساب پی پال معرفی کنم. میتونم این حساب رو خودم به صورت رایگان باز کنم ؟

  • تصویر آواتار
   س-حق نیاز ۰۳ تیر ۱۴۰۰ به این نظر پاسخ دهید
   با سلام
   شما برای افتتاح حساب پی پال نیاز به مدارک و اطلاعاتی دارید نشان از اقامت شما در خارج از کشور باشد. چنانچه این اطلاعات را ندارید توصیه می شود ز سرویس افتتاح حساب پی پال ما استفاده نمایید و در امد خود را دریافت نمایید.

 • تصویر آواتار
  تبسم ۱۵ تیر ۱۴۰۰ به این نظر پاسخ دهید
  سلام. پاسپورت من ایرانیه چطور مشخصاتم رو وارد کنم اگه با همین مشخصات اکانت پی پال افتتاح کنم حساب لیمیت میشه؟
  آقا برای استفاده از پی پال قوانین خاصی هست؟

  • تصویر آواتار
   ودیعی ۱۶ تیر ۱۴۰۰ به این نظر پاسخ دهید
   کاربر عزیز پی پال با افراد ایرانی مشکلی ندارد با موقعیت ایران مشکل دارد نباید اطلاعات شما از ایران باشد
   بله یکسری قوانینی وجود دارد برای اطلاعات بیشتر با همکاران بنده در بخش مشاوره تماس حاصل نمایید

 • تصویر آواتار
  پرویز راهب ۱۵ تیر ۱۴۰۰ به این نظر پاسخ دهید
  با سلام من حساب پی پال افتتاح کردم از کشور انگلیس اما حسابم لیمیت شده امکان رفع لیمیت از سمت سایت شما هست؟

  • تصویر آواتار
   ودیعی ۱۶ تیر ۱۴۰۰ به این نظر پاسخ دهید
   سلام خیر متاسفانه مدارک رفع لیمیت برای کشور انگلیس موجود نمی باشد

 • تصویر آواتار
  ابوالفضل عباس زاده ۱۶ تیر ۱۴۰۰ به این نظر پاسخ دهید
  با سلام و عرض خسته نباشید, میخواستم بدونم بعد از پرداخت هزینه حسابی میخواستم که بتونم دلار یا یورو یا هرنوع ارز دیگه توش واریز کنم یا برداشت کنم یا از طریق شما به ریال تبدیلش کنم, این امر امکان پذیر هست؟! شما تا چه زمانی از ما پشتیبانی میکنین بعد از اتمام کار؟! وریفای اکانت تا چه مدت اعتبار دارد؟! ایا یک اشتراک vps به ما داده میشه یا خیر؟ و اگه داده میشه شما تضمین میکنین که باعث مسدود شدن حساب نمیشود؟!

  • تصویر آواتار
   ودیعی ۱۹ تیر ۱۴۰۰ به این نظر پاسخ دهید
   با سلام .دوست عزیز حساب افتتاح شده از سمت مجموعه کاملا وریفایی و قابل واریز و برداشت و نقد کردن می باشد. ویزا مسترکارت ( وریفایی پی پال ) 7 ماهه یا 1 ساله می باشد و پس منقضی میتوانید کارت جدید خریداری نمایید. اشتراک وی پی اس نیز به شما داده خواهد شد
   توجه نمایید به دلیل تحریم بودن ایران ما صد در صد تضمین نمیکنیم که حساب لیمیت نشود ، درصورتی که قوانین را رعایت نمایید احتمال لیمیت شدن حساب بسیار کم می باشد

 • تصویر آواتار
  mostafa rahimifard ۱۳ مهر ۱۴۰۰ به این نظر پاسخ دهید
  سلام. خسته نباشید
  آیا امکان این وجود دارد که خود شما برای من اکانت پی مال بسازید؟؟
  لطفا جواب بدهید که نیاز به کارت پی پال دارم

 • تصویر آواتار
  فرزاد مصلی نژاد ۲۲ آبان ۱۴۰۰ به این نظر پاسخ دهید
  با سلام ... میخواستم بدونم حساب پی پال ، در کشورهای دیگه امکان نقد کردن هم داره ؟ مثلا با دستگاه atm ....یا هر حالت دیگه !!!
  اگه پاسخ مثبت هست لطفا بفرمایید به چه صورتهایی این امکان وجود دارد ...
  با سپاس

 • تصویر آواتار
  امیر ۱۳ آذر ۱۴۰۰ به این نظر پاسخ دهید
  سلام من اگه بخوام از وب سایت های خارجی خرید اینترنتی بکنم باید اکانت پی پال ام وریفایل شده باشه یانه فقط برای برداشت نیاز به وریفایل کردن است

 • تصویر آواتار
  معصومه فرجی ۱۵ آذر ۱۴۰۰ به این نظر پاسخ دهید
  سلام یه میشه لطفا به سوالاتم پاسخ بدید شما الان برای ما حساب پی پال رو افتتاح کنید این حساب پی پال چوری باید تو دسترس ما قرار بگیره و اینکه هزینه ثبت نام چقدره و اینکه میشه شماره تلفن واتساپتونو برای پشتیبانی بدین تو رو خدا

  • تصویر آواتار
   ودیعی ۱۷ آذر ۱۴۰۰ به این نظر پاسخ دهید
   با سلام
   این حساب بصورت انلاین می باشد پس از افتتاح دفترچه راهنما به شما تعلق خواهد گرفت
   شماره ی واتساپ مجموعه 09175385037

 • تصویر آواتار
  مهناز صیامی ۳۰ دی ۱۴۰۰ به این نظر پاسخ دهید
  سلامـ من نتونستم حساب پی پال بازکنم

  • تصویر آواتار
   ودیعی ۰۸ اسفند ۱۴۰۰ به این نظر پاسخ دهید
   با سلام
   شما برای افتتاح حساب پی پال نیاز به مدارک و اطلاعاتی دارید نشان از اقامت شما در خارج از کشور باشد. چنانچه این اطلاعات را ندارید توصیه می شود از سرویس افتتاح حساب پی پال ما استفاده نمایید
   https://trapay.net/member/order/open/paypal/create

 • تصویر آواتار
  زعفران احمدی ۰۳ شهریور ۱۴۰۱ به این نظر پاسخ دهید
  سلام میخواستم حساب پی پال درست کنم اما هیچی در موردش نمیدونم لطفا راهنمایی کنید

  • تصویر آواتار
   روستا ۰۵ شهریور ۱۴۰۱ به این نظر پاسخ دهید
   سلام دوست عزیز
   افتتاح حساب پی پال جز خدمات سایت تراپی میباشد که شما پس عضویت و احراز هویت در سایت وارد لینک زیر شوید و سفارش خود را ثبت کنید
   https://trapay.net/member/order/open/paypal/create

فرم ارسال نظرات کاربر