همراهان گرامی تا کنون ما تلاش کرده ایم ارزهای دیجیتال گوناگونی را به شما معرفی کنیم و همچنین در مورد نحوه کار آن ها اطلاعاتی را در اختیار شما قرار دهیم. در این مقاله می خواهم در مورد نحوه کار این ارزهای در چند هفته اخیر گزارشی را در اختیار شما قرار دهم. بنابراین اگر در مورد ارز دیجیتال ریپل، اتریوم، بیت کوین و کاردانو اطلاعی ندارید می توانید از مقاله های مربط به آن ها استفاده کنید.

در هفته های اخیر به غیر از ریپل که عملکرد ضعیفی از خود نشان داد، سایر ارزهای رمزگذاری شده مانند از جمله بیت کوین، اتریوم و کاردانو دارای عملکرد خوبی بودند و همچنین ارزش آن ها رو به افزایش بوده است. ارز دیجیتال بیت کوین دارای 8 درصد افزایش، ارز دیجیتال اتریوم دارای 10 درصد افزایش و ارز دیجیتال کاردانو نیز دارای 15 درصد افزایش در ارزش خود بوده اند.

محبوبیت ارز دیجیتال بیت کوین :

ارز دیجیتال

در ماه های اخیر با توجه به نوساناتی که برای ارز دیجیتال بیت کوین به وجو آمد، این ارز محبوبیت خود را در بین سرمایه گذاران به میزان زیادی از دست داد. چرا که سرمایه گذاران بازار، به دنبال ارزی بودند که دارای نوسان کمتری در میزان ارزش خود باشد. بنابراین به عنوان مثال معاملاتی که توسط این ارز انجام می شود به نصف سقوط پیدا کرد. دوستان گرامی اگر در مورد نوسانات ارز بیت کوین سوالی دارید می توانید از مقاله های سرمایه گذاری در بیت کوین، نوسانات ارز بیت کوین و هک کردن بیت کوین چگونه است استفاده کنید. اما این کاهش استفاده از بیت کوین خیلی هم موجب ضرر آن نشد چرا که با کاهش انجام معاملات کارمزدهایی هم که پرداخت می شد کاهش یافت بنابراین برای انجام معاملات با استفاده بیت کوین می شد مقدار کارمزد کمتری پرداخت کرد. همین موضوع باز هم باعث شد که افرادی که کاربر عادی هستند و یا در واقع می خواهند پرداخت های کمتری با استفاده از بیت کوین انجام دهند به این ارز دیجیتال روی بیاورند. بنابراین می توان گفت که بیت کوین همچنان محبوبیت خود ار با توجه به کاهشی که در ارزش خود داشت حفط کرد. البته باز هم پیش بینی می شود که بیت کوین خود را به بازارهای تجارتی دیجیتال برساند و به این ترتیب باز هم کارمزد انجام معاملات افزایش خواهد یافت و در نتیجه این ارز دیجیتال دیگر مخاطب تازه واردان به عرصه بازار دیجیتال نخواهد بود .

خرید ارز دیجیتال بیتکوین از تراپی

محبوبیت ارز دیجیتال کاردانو :

ارز دیجیتال

در بازارهای آسیایی اگر بررسی های خود را انجام دهیم می بینیم که کشورهای ژاپن و کره بیشترین درخواست را در مورد ارز دیجیتال کاردانو دارند. بسیاری از افراد این ارز را رقیبی برای ارز دیجیتال اتریوم می دانند چرا که هر دوی آنها برای حفظ امنیت کیف پول خود از پروتکل های هوشمند استفاده می کنند. تفاوت اصلی این دو ارز را می توان لایه ای عمل کردن ارز دیجیتال کاردانو دانست. بنابراین با توجه به این که میزان جمعیت در کشورهای آسایی بیشتر است میتوان انتظار داشت که میزان ارزش ارز دیجیتال کاردانو با توجه به تقاضای بالایی که دارد روز به روز افزایش یابد.

خرید ارز دیجیتال کاردانو از تراپی

 

در صورت وجود هر گونه سوال می توانید از طریق چت آنلاین با مشاوران ما در ارتباط باشید.

تاریخ انتشار 21 بهمن 1396
نویسنده  پریسا رضایی
دسته بندی
مشاهده آرشیو مقالات مرتبط
سرمایه گذاری بیت کوین
افزایش قیمت بیت کوین به بیش از 20000 دلار
پرداخت مستقیم با بیت کوین در مرورگر اپرا
استخراج بیت کوین در ایران
بیت کوین رایگان در علی بابا (Alibaba)
ارزهای دیجیتالی که از بیت کوین جلو می زنند
بیت کوین و لایت کوین
انتقال پول با بیت کوین
خرید بیت کوین
فضای خالی
فرم ارسال نظرات کاربر