سهام پی پال افزایش یافت
همراهان عزیز امروزه برای پرداخت در سایت های مختلف چه خارجی و چه ایرانی روش های مختلفی وجود دارد. اما چیزی که برای ما اهمیت دارد این است که چگونه از یک سایت خارجی خرید داشته باشیم و یا در یک سایت خارجی ثبت نام کنید. به عنوان مثال یک سایت آموزشی خارجی. سایت های آموزشی خارجی بیشترین مخاطب را در ایران دارند. با ثبت نام در این سایت ها می توانید از جدیدترین واحد های درسی بهترین دانشگاه ها استفاده کنید بدون این که نیاز باشد تا مهاجرت کنید. یکی از روش های پرداختی در اکثر سیستم های خارجی، پی پال است. 

دوستان عزیز در صورتی که می خواهید بهترین سایت های آموزشی خارجی را بشناسید و از دوره های آموزشی آن ها استفاده کنید، می توانید به مقاله هایی که تراپی برای شما آماده کرده است نگاهی کنید : 

پی پال

پی پال چیست؟

پی پال یکی از اولین سیستم های پرداخت آنلاین است که مشابه با یک حساب بانکی برای شما عمل می کند با این تفاوت که عملکرد آن محدود به جایی که در آن زندگی می کنید نیست. شما می توانید انواع کیف پول در رابطه با حساب خود داشته باشید. به این ترتیب قادر خواهید بود بدون نیاز به واسطه پرداخت خود را در هر سایتی و در هر کشوری انجام دهید. به عنوان مثال با این حساب می توانید خرید خود را سایت هایی مانند آمازون و یا ایبی انجام دهید.

برای این کار تنها نیاز است که معادل ریال مبلغی که نیاز دارید را به یک شرکت خدمات ارزی مانند تراپی پرداخت کنید تا کیف پول شما ایجاد شود. در صورتی که در رابطه با حساب و نحوه کار با آن سوالی دارید می توانید از مقاله های زیر استفاده کنید : 

بیشتر بدانید : 

پی پال

سهام پی پال افزایش یافت

اخیرا پی پال به امکانات خود اضافه کرده است. یعنی شما می توانید با استفاده از موبایل خود پرداخت را انجام دهید. پی پال توانسته است با اضافه کردن این ویژگی به خدمات خود، ارزش سهام خود را 4 درصد افزایش دهد. صاحب کمپانی عقیده دارد که همواره باید نیاز مشتری را به بهترین نحو پاسخ داد. بنابراین با اضافه کردن پرداخت از طریق موبایل توانسته است موجب راحتی مخاطبان خود شود. 

اگرچه روش های دیگری نیز برای پرداخت وجود دارد مانند ارزهای دیجیتال ؛ ولی بسیاری از افراد همچنان نیز استفاده از سیستم های سنتی بانکی را ترجیح می دهند. البته رقیب اصلی برای این سیستم پرداختی، پرداخت با استفاده از ارزهای دیجتال است. چرا که در این نوع سیستم دیگر نیازی نیست که فرد کارمزد زیادی بپردازد و یا منتظر تایید درخواست خود باقی بماند. بنابراین پی پال و سایر سیستم های بانکی باید به تلاش خود اضافه کنند تا بتوانند در این زمینه نیز موفق باشند. 

نظر خود را ارسال کنید

سوالات خود را از ما بپرسید

مشاوره رایگان