در گذشته یکی از دغدغه های اصلی این بود که زمانی که یکی از عزیزان ما به کشورهای خارجی سفر می کند چگونه با او ارتباط برقرار کنیم. بعد از مدتی روش هایی مانند اینترنت و تلفن همراه ایجاد شدند تا بتوانند به راحتی امکان برقراری ارتباط را برای ما در هر نقطه از جهان ایجاد کنند. اما در صورتی که شما بخواهید با استفاده از سیم کارت خود در یک کشور خارجی تماس بگیرید باید هزینه رومینگ زیادی را پرداخت نمایید. همین مسئله انگزیه اصلی برای استفاده از سیم کارت بین المللی شد. در این مقاله می خواهیم به معرفی سیم کارت بین المللی one sim card بپردازیم. همراه ما باشد. 

قبل از مطالعه این مقاله به شما توصیه می کنیم اگر اطلاعات زیادی در رابطه با سیستم کارت بین المللی ندارید حتما از سری مقالاتی که تراپی برای شما آماده کرده است استفاده نمایید : 

سیم کارت بین المللی one sim card

سیم کارت بین المللی one sim card چیست؟

با استفاده از سیم کارت بین المللی one sim card شما قادر خواهید بود که حدود 85 درصد از هزینه های رومینگ تلفن همراه خود را کاهش دهید. شماره های این سیسم کارت در دو دسته اروپایی و امریکایی هستند ولی شما می توانید درخواست شماره سایر کشورها را نیز بدهید. اگر شما تنها قصد مسافرت به یک کشور اروپایی را دارید ما به شما پیشنهاد می کنیم که از طرح سیم کارت تماس مستقیم یا Direct Dial اروپایی استفاده کنید که از 45 کشور نیز پشتیبانی می کند.

اما اگر به دنبال بهترین نوع سیم کارت بین المللی one sim card هستید بهتر است که از طرح Data & Roam SIM استفاده نمایید. امکانات این سیم کارت در بیش از 170 کشور در سطح دنیا پوشش داده می شود.

چگونه با سیم کارت بین المللی one sim card تماس بگیرم؟

برای انجام این کار شما باید ابتدا 00، سپس کد کشور مورد نظر، سپس کد منطقه و در نهایت شماره را وارد نمایید و در اخر دکمه talk و یا تماس را بزنید.

سیم کارت بین المللی one sim card

چگونه با سیم کارت بین المللی one sim card پیام ارسال کنم؟

شاید تعجب کنید اگر بدانید که دریافت پیام با این سیم کارت رایگان است. برای ارسال پیام نیز بسته به کشور مقصد هزینه بین 15 الی 59 سنت متغیر است. اگر مخاطب شما دارای سیم کارت بین المللی one sim card باشد شما می توانید پیام کوتاه رایگان به یکدیگر ارسال نمایید. تنها باید توجه داشته باشید که پیام خود را انگلیسی تایپ نمایید که دارای حداکثر 160 کاراکتر باشد. اگر می خواهید حداقل میزان پرداختی برای ارسال پیام کوتاه را داشته باشید باید از طریق منوی سیم کارت بین المللی one sim card گزینه TravelSMS  را انتخاب کنید تا حداقل هزینه یعنی همان 15 سنت برای شما در نظر گرفته شود. لازم به ذکر است که در غیر این صورت برای بسیاری از کشورها این هزینه 40 سنت است.

چگونه باقی مانده شارژ سیم کارت بین المللی one sim card را متوجه شوم؟

برای انجام این کار تنها کافی است شماره 099 را گرفته تا باقی مانده شارژ در قالب پیام کوتاه به شما ارسال شود. اما اگر تلفن همراه شما ایفون و یا اندروید است می توانید از طریق برنامه این سیم کارت نیز، میزان موجودی را دریافت نمایید.

مدت اعتبار سیم کارت بین المللی one sim card چقدر است؟

این سیم کارت ها تا زمانی که حداقل 2 سال یک بار با آن یک تماس گرفته شود فعال باقی می مانند. در غیر این صورت سیم کارت شما باطل می شود حتی اگر اعتبار مالی داشته باشد! بنابراین اگر می خواهید این اتفاق نیفتد می توانید با پرداخت 25 دلار از باطل شدن سیم کارت جلوگیری کنید.

سیم کارت بین المللی one sim card

آیا می توانم تماس های سیم کارت بین المللی one sim card را به شماره دیگری انتقال دهم؟

بله. برای انجام این کار هزینه ای نیاز نیست پرداخت نمایید البته اگر جزء برخی از کشورهایی که در سایت سیم  one sim card تعیین شده اند نباشید!

خرید سیم کارت بین المللی one sim card :

برای خرید این سیم کار شما می توانید به سایت اصلی مراجعه نمایید. روش های مختلفی برای پرداخت در این سایت وجود دارد. مانند وسترن یونیون. اما اگر می خواهید این سیم کارت را از سایت هایی مانند آمازون و یا ایبی خریداری نمایید روش های دیگری مانند ویزا کارت و مستر کارت و پی پال نیز وجود دارند. بنابراین  اگر شما دارای هر کدام از این انواع حساب باشید به راحتی می توانید خرید خود را انجام دهید. اما اگر نمی توانید این کار را انجام دهید تنها نیاز است که از طریق لینک زیر درخواست خود را برای متخصصان تراپی ارسال نمایید تا در زمانی کمتر از 2 ساعت کاری، خرید خود را انجام داده باشید.

 

همراهان عزیز امیدوارم با توجه به اطلاعاتی که در رابطه با سیم کارت بین المللی one sim card در اختیار شما قرار داده شد بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید.

 

تاریخ انتشار 03 خرداد 1397
نویسنده  پریسا رضایی
دسته بندی
مشاهده آرشیو مقالات مرتبط
تفاوت پی پال و وسترن یونیون
حذف حساب وب مانی
بهترین بروکرهای فارکس
خرید با پی پال
sendowl
مدرک CMA
Codeable
اپلیکیشن های ریموت دسکتاپ
Teespring
فضای خالی
نظرات کاربران
فرم ارسال نظرات کاربر