استفاده از تجهیزات هوشمند مانند لپتاپ، تلفن همراه و ... چیزی است که هر روز در حال اتفاق افتادن است. روزانه تعداد زیادی فایل و برنامه از سایت های مختلف دانلود می کنیم، که اطمینان چندانی از ایمن بودن آن ها نداریم. خرید آنتی ویروس اینجا اهمیت پیدا می کند چرا که برخی مواقع شدت تخریب یک ویروس بسیار زیاد است که منجبر به از دست رفتن اطلاعات شما می شود.

کمپانی های بسیاری وجود دارند که آنتی ویروس تولید کرده و این امکان را به شما می دهند که با استفاده از این برنامه دیواری امن برای سیستم خود ایجاد کنند. بیشتر مواقع این ویروس ها بدون اینکه نشان خاصی داشته باشند، در سراسر سیستم شما پخش شده و زمانی شما را متوجه خود می سازند که بخش زیادی از پردازنده سیستم را درگیر خود کرده اند.

آنتی ویروس می تواند در ورژن های مختلفی مورد استفاده قرار گیرد. به این معنا که هر ورژن دارای قابلیت های خاص خود است. پس شما لزوما نیازی ندارید که برای سیستم خود کامل ترین را انتخاب کنید. تنها چیزی را انتخاب کنید که پاسخگوی نیاز شما است. همچنین برخی از کمپانی ها آنتی ویروس های خود را به حالت چند کاربره به فروش می رسانند به این معنا که شما می توانید با پرداخت هزینه کمتری، از آنتی ویروس برای چند سیستم استفاده کنید. 

خرید آنتی ویروس

چرا خرید آنتی ویروس قانونی؟

نکته مهمی که در مورد خرید آنتی ویروس وجود دارد این است که بهتر است خرید خود را از کمپانی به صورت اورجینال انجام دهید. خرید آنتی ویروس قاونی این امکان را به شما می دهد تا در صورت بروز هر گونه اتفاق، بتوانید از پشتیبانی استفاده کنید. در صورتی که بسیاری از سایت ها آنتی ویروس های مختلفی را با قیمت بسیار پایین تر به شما می فروشند اما شما نمی توانید مطمئن باشید که لایسنسی که خرید کرده اید معتبر هست یا نه تا زمانی که از آن استفاده کنید.

بهترین آنتی ویروس ها کدامند؟

 1. Avast
 2. AVG
 3. Kaspersky
 4. Bitdefender
 5. Hp secureMail
 6. Symantec
 7. Trend
 8. McAfee
 9. Eset
 10. Panda
 11. Avira
 12. BullGuard
 13. Comodo
 14. Cyptzone
 15. DataMotion

تمام آنتی ویروس هایی که در قسمت بالا معرفی شده اند دارای ورژن رایگان نیز هستند. اما در ورژن های رایگان تمامی گزینه ها باز نیستند. علاوه بر این برخی از آن ها بین 2 الی 4 هفته تنها فعال هستند. پس بهتر است که به صورت قانونی خرید آنتی ویروس را انجام دهید.

خرید آنتی ویروس

خرید آنتی ویروس توسط تراپی : 

برای خرید هر گونه آنتی ویروسی شما باید یه وب سایت اصلی آن ها مراجعه کنید. در بالا به برخی از بهترین آن ها اشاره شد ولی شما باید همین روند را برای هر آنتی ویروسی طی کنید. برای پرداخت هزینه در وب سایت های خارجی در صورتی که وب سایت از درگاهی مانند پی پال پشتیبانی کند می تواند خودتان در صورتی که حساب پی پال دارید خرید را انجام دهید. اما در غیر این صورت می توانید کل فرآیند خرید خود را به ما بسپارید. از طریق لینک زیر درخواست خود را برای متخصصان تراپی ارسال کنید، سپس باید معادل ریالی آنتی ویروس را به ما پرداخت کنید تا در کمتر از 2 ساعت کاری خرید شما انجام شود.

خرید آنتی ویروس قانونی

به طور کلی شما علاوه بر خرید آنتی ویروس، هر خرید و یا پرداخت دیگری در سایت های خارجی مانند ایبی، آمازون، سایت های آموزشی، پرداخت هزینه سفارت، خرید سیم کارت، آزمون ایلتس، آزمون تافل و ...  داشته باشید می توانید از خدمات ما استفاده کنید.

تاریخ انتشار 02 امرداد 1397
نویسنده  پریسا رضایی
دسته بندی
مشاهده آرشیو مقالات مرتبط
تفاوت پی پال و وسترن یونیون
حذف حساب وب مانی
بهترین بروکرهای فارکس
خرید با پی پال
sendowl
مدرک CMA
Codeable
اپلیکیشن های ریموت دسکتاپ
Teespring
فضای خالی
فرم ارسال نظرات کاربر