در صورتی که بخواهید از سایت های فروشگاهی معتبر، که دارای درگاه پی پال می باشد؛ خریدی شامل خدمت یا کالا داشته باشید یا اینکه به فرزندان یا دوستان خود در خارج از کشور وجهی ارسال کنید؛ گام اول شارژ حساب پی پال تان می باشد. یکی از امکانات بی نظیر مجموعه تراپی، فروش پی پال جهت شارژ کردن اکانت شما است. تلاش ما در تراپی، ارائه خدمات با بالاترین کیفیت و کمترین هزینه برای تعداد افراد بیشتر می باشد. از مزیت های مجموعه تراپی فروش پی پال به شما با انواع ارزها شامل دلار، یورو و پوند می باشد. کلیه فعالیت های مجموعه تراپی زیر نظر "انجمن صنفی کسب و کار اینترنتی" بوده و شما می توانید با خیالی آسوده از خدمات ما به نحو احسن استفاده کنید.

لازم به توضیح است، خدمت دیگری که متخصصان مجموعه تراپی ارائه می دهند، خرید دلار پی پال شما جهت تبدیل پی پال به ریال می باشد. برای استفاده از این خدمت بر روی لینک "نقد کردن پی پال" کلیک فرمائید. متخصصان ما در اسرع وقت به خدمت شما رسیدگی می کنند.

 

فروش پی پال

فروش پی پال به شما

شارژ کردن حساب پی پال، از یک مکان معتبر نگرانی است که همیشه با کاربران اکانت پی پال همراه بوده است. از طرفی پیدا کردن مکانی با سرعت عمل بالا و کارمزد پایین بر روی انتخاب کاربران تاثیرگزار می باشد. مجموعه تراپی با به کارگیری از افرادی کار آزموده و متعهد خدمت فروش پی پال جهت شارژ کردن اکانت شما را در کمترین زمان ممکن و پایین ترین نرخ کارمزد انجام می دهد.

جهت افتتاح حساب پی پال فول وریفای شده به همراه مدارک و سیم کارت و وی پی اس رایگان کلیک کنید .

سوالی که همیشه با تعداد زیادی از کاربران ما همراه بوده است، آگاهی از میزان دقیق هزینه ای است که باید به حساب پی پال انتقال دهند. یکی از امکانات بی نظیر سایت تراپی، وجود محاسبه گر در سایت می باشد. جهت استفاده از محاسبه گر برای تخمین زدن هزینه، در ابتدا نوع ارز در خواستی خود شامل دلار، یورو و پوند را انتخاب نمائید. سپس مبلغ مورد نظر خود را در محاسبه گر وارد کنید. محاسبه گر، میزان دقیق مبلغ را در کسری از ثانیه تخمین زده و برای شما به نمایش می گذارد. برای رسیدن به بهترین ها، همراه ما باشید!

شارژ حساب پی پال

شرایط فروش پی پال به شما

برای بهره مندی از این خدمت تراپی، بر روی لینک شارژ حساب پی پال، کلیک فرمائید. (اگر در سایت ثبت نام نکرده اید لطفا ابتدا ثبت نام کنید.) سپس در فرم سفارش، میزان ارز خود و ایمیل پی پال تان را با دقت وارد کرده؛ مقدار ریالی معادل میزان ارز وارد کرده، به شما نمایش داده می شود. در نهایت پس از ثبت سفارش و پرداخت، متخصصان ما در کمترین زمان ممکن، مبلغ مورد نظر را به اکانت پی پال تان واریز می کنند.

  • مجموعه تراپی، هزینه ای علاوه بر هزینه تخمین زده شده توسط محاسبه گر، دریافت نمی کند.
  • زمان در نظر گرفته شده حدود 1 الی 3 ساعت در نظر گرفته شده است.
  • توصیه می کنیم، اگر حساب خود را تازه افتتاح کرده اید برای شروع، حساب خود را با یک مقدار بالایی شارژ نکنید تا پی پال به شما شک نکند. در ضمن همیشه روشهای جلوگیری از لیمیت پی پال و هک پال را رعایت کنید.

 

 

اجازه دهید درودمان را با درنگ کردن روی دستان شما استحکام بخشیم!

تاریخ انتشار 29 خرداد 1396
نویسنده  پریسا رضایی
دسته بندی
مشاهده آرشیو مقالات مرتبط
گیفت کارت پی پال چیست
سقف حساب پی پال
آموزش پی پال
امنیت پی پال
حساب پرسونال پی پال
حساب پریمیر پی پال
تبدیل پی پال به پرفکت مانی
درگاه اینترنتی پی پال
شارژ حساب پی پال
فضای خالی
فرم ارسال نظرات کاربر