۲۰ درصد تخفیف ویژه افتتاح حساب پی‌پال | کد تخفیف PP99400

اگر با فعالیت‌های فریلنسری آشنایی داشته باشید می‌دانید که یک فریلنسر می‌تواند از هر جای دنیا سفارش کار از کلاینت‌ها دریافت کنید و در قبال آن پول دریافت کنید. برای دریافت پول خود از جانب مشتریان، باید یک حساب بین‌المللی داشته باشید. بسیاری از درگاه‌های پرداخت بین المللی وجود دارد که پی پال هم یکی از آن سیستم‌های پرداخت آنلاین می‌باشد و بسیار هم معتبر است. پس از آنکه پول به حساب پی پال شما واریز شد، شما می‌توانید برای تبدیل آن به واحد ارزی مورد نظر خود اقدام نمائید. برای این منظور می‌توانید از طریق وب سایت تراپی اقدام نمائید. ما در کمترین زمان ممکن نقد کردن حساب پی پال را برای شما انجام خواهیم داد. برای آگاهی از چگونگی اقدام برای تبدیل حساب پی پال خود تا پایان این مقاله با تراپی همراه شوید.

نقد کردن درآمد ارزی

نحوه‌ی نقد کردن حساب پی پال

قبل از هر چیز خوب است بدانید که از آنجا که کشور ایران تحریم می‌باشد، امکان قراردادن درگاه‌های پرداخت ایرانی به صورت بین المللی در وب سایت‌های دیگر وجود ندارد. پس برای دریافت پو ل از سایر حساب‌های بین المللی به حساب خود نیاز به استفاده از سیستم‌های پرداخت بین المللی است که پول خود را به سایر واحدهای ارزی رایج دریافت نمائید و پس از آن برای نقد کردن آن اقدام نمائید.

نقد کردن حساب پی پال

همچنین افرادی که در بازی‌های بین المللی شرکت می‌کنند و پاداش خود را به دلار یا ... دریافت می‌کنند می‌توانند از روشی که در ادامه خواهیم گفت به نقد کردن پی پال بپردازید.

ما در وب سایت تراپی اقدام به نقد کردن حساب پی پال شما خواهیم کرد و معادل ریالی آن را با کسر مبلغی به عنوان کارمزد به حساب شما واریز خواهیم کرد.

قبل از اینکه برای نقد کردن حساب پی پال اقدام نمائید، این دو نکته را مد نظر داشته باشید :

  • در حساب شما نباید بیش از 500 دلار باشد، چرا که از نظر پی پال بیش از این مقدار موجودی کمی مشکوک است و ممکن است حساب شما لیمیت شود.
  • اگر حساب شما وریفای شده نیست، ابتدا برای وریفای کردن آن اقدام نمائید. چون پی پال حساب‌های وریفای نشده را نقد نمی‌کند.

عملیات نقد کردن حساب پی پال در تراپی ظرف مدت زمان کمتر از 24 ساعت برای شما انجام خواهد شد. شایان ذکر است که تیم تراپی زیر نظر "انجمن صنفی کسب و کار اینترنتی" به نقد کردن درآمدهای ارزی می‌پردازد.

نقد کردن حساب پی پال چگونه انجام می شود؟

شما می بایست به محض اینکه پول را از سایر حساب های بن المللی در حساب پی پال خود دریافت کردید، برای نقد کردن حساب پی پال در وب سایت تراپی از طریق لینک زیر ثبت سفارش کنید. پس از ثبت سفارش موجودی حساب شما به حساب تراپی انتقال پیدا می کند و در کمتر از 72 ساعت معادل ریالیآن به حساب شما منتقل می گردد، البته با احتساب درصدی از موجودی، کارمزدی از معال ریالی آن کم خواهد شد.

امکان محاسبه‌ی معادل ریالی در سایت تراپی

در سایت تراپی محاسبه گری وجود دارد که با استفاده از آن قبل از هر اقدامی می‌توانید خودتان به محاسبه و تبدیل موجودی حساب پی پال تان بپردازید تا از مبلغ واریزی به حساب خود مطمئن شوید.

مجموعه تراپی، از معدود شرکت‌های رسمی در زمینه نقد کردن پول پی پال می‌باشد که می‌تواند انواع ارزها شامل دلار، یورو، پوند و روبل روسیه را در کمترین زمان ممکن و بالاترین قیمت و کمترین کارمزد به ریال تبدیل کند.

نقد کردن حساب پی پال

خدمت ویژه تراپی برای افتتاح حساب پی پال

اگر شما دوستان عزیز از جمله فریلنسرهایی هستید که به تازگی همکاری خود را با کلاینت‌ها آغاز نموده‌اید و هنوز حساب پی پال ندارید، می‌توانید این کار را با خیال آسوده به تیم تراپی بسپارید.

برای این منظور با ما تماس بگیرید و از مشاوران و متخصصین ما در این زمینه راهنمایی بگیرید و سوالات خود را با آن‌ها مطرح نمائید.

از آنجا که شما به صورت آزاد فعالیت می‌کنید و مرتبا با پرداخت‌های بین المللی سر و کار خواهید داشت، برای اجتناب از پرداخت هزینه‌های زیاد برای نقد کردن حساب پی پال بهتر است که برای افتتاح حساب پی پال اقدام نمائید. ما در تیم تراپی حساب پی پال را به نام شخص شما افتتاح خواهیم کرد.

برای افتتاح حساب پی پال یا نقد کردن حساب پی پال خود هم اکنون با ما تماس بگیرید. ما همواره آماده‌ی خدمت رسانی به شما عزیزان هستیم.

فضای خالی
فرم ارسال نظرات کاربر