دوستانی که دارای کسب و کارهایی با فعالیت‌های بین المللی هستند و به طور مثال از طریق بازی‌های آنلاین، فریلنسری و یا مترجم آزاد و ... درآمدهای ارزی کسب مینمایند، به دنبال راه‌ها و روش‌های امن و مناسبی هستند که بتوانند از طیق آن‌ها درآمد خود را به ریال تبدیل کنند که در داخل کشور بتوانند از آن استفاده کنند. بسیاری از افرادی که درآمدهای ارزی دارند به ویژه افرادی که از طریق بازی‌های آنلاین درآد کسب می‌نمایند درگاه پرداخت الکترونیکی اسکریل را برای دریافت پول خود انتخاب می‌کنند. تیم تراپی در زمینه ی نقد کردن دلار اسکریل برای این دسته از کاربران نیز خدمت رسانی می‌کند. آیا می‌دانید چگونه برای نقد کردن دلار اسکریل از طریق پی پال باید اقدام نمائید؟ در ادامه راهنمایی‌های لازم در این زمینه را برای شما عزیزان آورده‌ایم. لطفا موارد ذکر شده را به دقت مطالعه نمائید.

نقد کردن دلار اسکریل ( فروش دلار اسکریل)

چگونه برای نقد کردن دلار اسکریل درخواست دهیم

پیش‌تر گفتیم که بسیاری از افرادی که برای کسب درآمد بازی‌های اینترنتی را انتخاب کرده‌اند، ترجیح می‌دهند که در آمد خود را از طریق درگاه پردازش الکترونیکی اسکریل دریافت کنند. یکی از دلایل این انتخاب آن‌ها این است که هزینه‌های مشخص شده برای تراکنش‌های اسکریل بسیار کم‌تر از سایر درگاه‌های پرداخت است و دلیل دیگر این که این سیستم پرداخت الکترونیکی دارای امنیت بسیار خوبی است.

اما به دلیل اینکه کشور ایران تحریم است، نقد کردن درآمدهای ارزی اسکریل به آسانی انجام پذیر نخواهد شد و شما باید برای این کار از شرکت‌های ارائه دهنده‌ی خدمات پرداخت ارزی کمک بگیرید و دلارهای اسکریل خود را به آن‌ها بفروشید. شرکت تراپی پیشرو در ارائه‌ی خدمات پرداخت های ارزی بین المللی در زمینه‌ی خرید و فروش دلار اسکریل نیز فعالیت دارد. برای آگاهی از نحوه‌ی ارسال درخواست خود برای ما، در ادامه تا پایان همراه ما باشید.

مشکلاتی که کاربران برای نقد کردن دلار اسکریل با آن مواجه هستند

به علت وجود تحریم‌ها و شرایطی که برای اسکریل وجود دارد، بهترین راه برای نقد کردن درآمد ارزی خود این است که دلارهای خود را به شرکت‌های ارائه دهنده خدمات پرداخت‌های ارزی بفروشید. چرا که شما برای استفاده از حساب اسکریل و خدمات ارائه شده توسط آن نیاز به اطلاعاتی در خارج از کشور دارید، مثل آدرس، تلفن و ...

مشکل دیگری که در ارتباط با نقد کردن دلار اسکریل با آن مواجه هستید این است که این سیستم پرداخت از واحد ارزی ریال پشتیبانی نمی‌کند. پس مجددا تنها راهی که وجود دارد این است که دلار اسکریل خود را به شرکت‌های ارائه دهنده‌ی خدمات پرداخت‌های ارزی بفروشید.

نقد کردن دلار اسکریل : فروش دلار اسکریل

ما در تیم تراپی دلار اسکریل را از شما خریده و معادل ریالی آن را به حساب شما واریز خواهیم کرد. کافیست از طریق لینک زیر درخواست خود را برای ما ارسال نمائید.

نقد کردن دلار اسکریل ( فروش دلار اسکریل)

توجه داشته باشید که قبل از هر چیز باید به وب سایت تراپی به آدرس  https://trapay.net وارد شوید و برای ساخت اکانت اقدام نمائید.

در صورتی که در وب سایت تراپی حساب کاربری ندارید، شما پس از ورود به صفحه ی مربوط به لینک بالا، ابتدا به صفحه ی مروبط به ایجاد حساب کاربری ارجاع داده خواهید شد و سپس در مرحله ی بعد میتوانید فرم درخواست فروش دلار اسکریل را پر نمائید و از این طریق درخواست خود را به ما اعلام نمائید.

نقد کردن دلار اسکریل

اما پس از آنکه درخواست شما را برای فروش دلار اسکریل دریافت نمودیم در کوتاه ترین زمان ممکن برای تبدیل حساب اسکریل شما اقدام خواهیم کرد و معادل ریالی دلارهای اسکریل شما را برای شما، با کسر مبلغی به عنوان کارمزد، واریز خواهد شد.

دوستان همراه توجه نمائید که جهت حصول اطمینان در مورد معادل ریالی موجودی حساب شما در سایت تراپی امکانی وجود دارد که با استفاده  از آن میتوانید معادل ریالی حساب خود را محاسبه نمائید.

ما در تیم تراپی در زمینه ی کلیه ی خدمات پرداخت های ارزی جهت انجام پرداخت های بین المللی، پرداخت هزینه ی آزمون های بین المللی و ... آماده ی خدمت رسانی به شما عزیزان هستیم.

چنانچه در زمینه ی خدمات ارائه شده در وب سایت تراپی با سوال یا مشکلی مواجه شدید، با ما تماس بگیرید و سوالات و مشکلات خود را با ما در میان بگذارید.

همکاران ما در کوتاه ترین زمان ممکن به کلیه ی سوالات شما پاسخگو خواهند بود و به مشکلاتی که شما عزیزان با آن ها مواجه شده اید، پاسخگو خواهند بود.

لطفا با ما تماس بگیرید. منتظر شنیدن صدای گرمتان هستیم. خدمت رسانی به شما افتخار ماست.

فضای خالی
فرم ارسال نظرات کاربر