در میان دوستان خود حتما افرادی را دیده اید که فعالیت بین المللی و درآمد ارزی دارند. آن ها یک حساب بین المللی دارند که از طریق آن درآمد خود را دریافت می کنند. پی پال یکی از بهترین شرکت های مالی بین المللی است که اکثر کاربران ترجیح می دهند تراکنش های بین المللی خود را از طریق حساب پی پال انجام دهند. آیا می دانید افتتاح حساب پی پال چگونه انجام می شود و وریفای حساب چگونه است و چرا باید انجام شود؟ تا انتهای این مقاله همراه ما باشید تا اطلاعات لازم را در مورد افتتاح پی پال و خرید اکانت پی پال  و افتتاح حساب paypal وریفای شده در اختیارتان قرار دهیم.

برای درخواست افتتاح حساب پی پال، کلیک کنید!

افتتاح حساب paypal وریفای شده پی پال چیست و داشتن حساب پی پال چه مزایایی دارد؟

پی پال یکی از بزرگ ترین سرویس های پرداخت الکترونیکی بین المللی است. پی پال برای کاربران خود امکاناتی فراهم کرده است که باعث محبوبیت این درگاه پرداخت ارزی در میان آن ها شده و روز به روز برتعداد مشتریان پی پال افزوده می شود  شما با استفاده از پی پال می توانید خرید اینترنتی از فروشگاه های آنلاین خارجی داشته باشید، بدون نیاز به کردیت کارت (Credit Card)  یا دبیت کارت (Debit Card) و یا سایر کارت های اعتباری. به همین دلیل است که متقاضیان خرید حساب پی پال در حال افزایش هستند.

مشتریان، از طریق افتتاح حساب پی پال می توانند عمده خریدهای کالا و یا استفاده از خدمات را به آسانی از طریق درگاه پرداخت پی پال موجود در وب سایت های مختلف برای  تمدید دامنه، خرید هاست، خرید موسیقی یا کتاب الکترونیکی و.... از طریق اینترنت انجام دهند. علاوه بر این، شما می توانید به راحتی و با سرعت، برای هر حساب پی پال دیگری، در هرجای دنیا پول ارسال نمائید و یا از حساب پی پال دیگران در سراسر دنیا پول دریافت کنید.

یکی از راه های افزایش درآمد، پذیرفتن پروژه های مختلف سراسر جهان است. اما مشکلی که بیشتر فریلنسرها با آن روبرو هستند نحوه دریافت ارز آن کشور و تبدیل آن به ریال است. افتتاح حساب پی پال به شما کمک می کند تا بدون دغدغه پروژه های برون مرزی گرفته و به کسب و کار خود رونق بیشتری بدهید. فقط این نکته را در نظر داشته باشید که برای استفاده حداکثری از حساب paypal، از وریفای کردن حساب پی پال خود غافل نشوید!

افتتاح حساب paypal وریفای شدهآنچه لازم است در مورد افتتاح حساب پی پال بدانید!

همانطور که می دانید، تحریم هایی بر علیه کشور ایران وجود دارد که قوانین پی پال نیز شامل این تحریم ها می باشد و برای ایرانیان امکان افتتاح حساب پی پال با آی پی ایرانی وجود ندارد. استفاده از فیلترشکن برای حل این مشکل توصیه نمی شود، به این دلیل که احتمالا شما دچار لیمیت پی پال می شوید. با ورود به وب سایت پی پال برای ساخت حساب پی پال از طریق فیلترشکن ، احتمال اینکه حساب شما لیمیت شود خیلی زیاد است. پس افتتاح حساب پی پال در ایران از این طریق امکان پذیر نیست.

افتتاح حساب paypal وریفای شده افتتاح حساب پی پال وریفای شده

در صورتی که بخواهید افتتاح حساب در پی پال را به صورت قانونی انجام دهید و بتوانید به راحتی از حساب پی پال خود استفاده کنید و یک حساب عملا کاربردی داشته باشید که امکان برداشت از آن نیز وجود داشته باشد باید اقدام به وریفای اکانت پی پال کنید. به عبارت دیگر باید بعد از ساخت پی پال ، حساب شما وریفای شود. پس بهترین راه این است که ساخت حساب paypal را به شرکت های ارائه دهنده خدمات ارزی معتبر بسپارید. ما در مجموعه تراپی به عنوان یکی از مطمئن ترین و کارآمدترین شرکت های ارائه خدمات پرداخت بین المللی در ایران،  قادر خواهیم بود برای متقاضیان افتتاح حساب پی پال ،  حساب پی پال وریفای شده را به همراه VPS و بدون محدودیت تهیه نماییم.

توجه داشته باشید که، هزینه افتتاح حساب پی پال در مجموعه تراپی، به قیمت 1101500 ، با احتساب 15 درصد تخفیف برای شما عزیزان و برای مدت زمان محدود در نظر گرفته شده است. 

مزایای افتتاح حساب پی پال در مجموعه تراپی

دوستان عزیز، در صورتی که به فکر خرید اکانت پی پال هستید، پیشنهاد ما این است که برای خود یک حساب وریفای شده پی پال ایجاد کنید و ساخت پی پال را به ما بسپارید. با افتتاح پی پال توسط تراپی از این مزیت ها برخوردار خواهید شد :

  • پس از افتتاح حساب پی پال شما توسط تراپی، کلیه ی مدارک مربوط به اکانت paypal به شما تحویل داده خواهد شد.
  • با خرید اکانت پی پال توسط تراپی، یک کتابچه رایگان کار با پی پال در اختیار شما قرار خواهد گرفت.
  • تراپی یک اکانت پی پال 100 درصد وریفای شده برای شما ایجاد خواهد کرد که هر گونه تراکنش مالی با استفاده از آن قابل انجام است.
  • تراپی، به همراه حساب پی پال وریفای شده، یک VPS رایگان نیز در اختیار شما قرار خواهد داد.

مشخصات حساب پی پال وریفای شده

  • تخصیص یک آدرس سکونت در کشور مورد نظر به حساب شخص .
  • ارسال مدارک تایید آدرس سکونت در کشور مورد نظر .
  • تصویر کارت متصل به حساب .
  • اسکن پاسپورت شخصی که حساب به آن نام باز می شود.

 لطفا در صورت وجود هرگونه سوال یا مشکل با ما تماس بگیرید. ما با کمال میل به کلیه ی سوالات شما پاسخگو خواهیم بود.

فضای خالی
فرم ارسال نظرات کاربر