۲۰ درصد تخفیف ویژه افتتاح حساب پی‌پال | کد تخفیف PP99400

وسترن یونیون نام شرکت آمریکایی می باشد که در سال 1851 میلادی با هدف نقل  انتقالات ارز بدون نیاز به داشتن حساب بانکی و از یک نقطه به نقطه دیگر در کمترین زمان ،  تاسیس گردید و تا کنون توانسته  شعب خود را در 180 کشور تاسیس نمایید .

وسترن یونیون بعنوان یکی از کم دردسرترین راههای انتقال ارز خصوصا در مبالغ پایین استفاده میشود .

سفــارش دهــید

شما با استفاده از خدمات ارزی وسترن یونیون (Western Union) میتوانید پرداختهای ارزی ، ارسال پول به شخص را در هر کجای دنیا انجام دهید . با توجه به تحریم‌های موجود باید این نکته را مدّ نظر داشت که این شرکت به دلیل آمریکائی بودن هیچ نمایندگی‌ رسمی‌ در ایران ندارد و ارسال و دریافت حوالجات ارزی وسترن یونیون برای هموطنان ایرانی‌ از طریق کشور ثالث انجام میشود  در این خصوص وبسایت ما توانسته با بهره گیری از شبکه گسترده خدمات ارزی در سراسر دنیا خدمات خود را در کوتاهترین زمان و با کمترین کارمزد به هموطنان عزیز ارائه نماید .

طریقه ارسال حواله وسترن یونیون


1- ثبت سفارش و دریافت MTCN 


ارسال حواله وسترن یونیون بسیار ساده است ، شما با در اختیار داشتن نام و نام خانواد‌گی (مطابق پاسپورت) دریافت کننده  حواله میتوانید مبلغ مورد نظر خود را در کمتر از ۲۴ ساعت ارسال نمایید.
برای ارسال حواله ارزی وسترن یونیون از طریق تراپی کافیست در سایت عضو شوید  و  فرم ارسال حواله وسترن یونیون را تکمیل و ثبت سفارش کنید. 

2- تحویل MTCN به نماییندگی وسترن یونیون و دریافت وجه نقد

سفارش شما در روزهای کاری و ساعت های کاری در فاصله  زمانی ۲ ساعت انجام خواهد شد و کد پیگیری MTCN به شما ارسال خواهد گردید و درساعاتی غیر از زمان قید شده سفارش شما به روز بعد موکول خواهد شد.

پس از ثبت سفارش در تراپی  یک کد ۱۰ رقمی‌ که ‌ام تی‌ سی‌ ان کد  (MTCN) نامیده میشود  به ایمیل شما ارسال خواهد شد . که دریافت کننده وجه با در دست داشتن پاسپورت میتواند به نزدیکترین شعبه وسترن یونین مراجعه کرده و پس از ارائه پاسپورت و کد ۱۰ رقمی‌ مبلغ حواله را به ارز همان کشور دریافت کند.

فضای خالی
فرم ارسال نظرات کاربر