خرید بیت کوین با پی پال | چگونه از طریق پی پال بیت کوین بخریم؟روش‌های مختلف زیادی برای خرید ارز دیجیتال (cryptocurrency) وجود دارد، اما استفاده از پی پال (PayPal) برای این کار و در واقع، خرید ارزهای دیجیتالی مثل خرید بیت کوین با پی پال از دیرباز به عنوان یکی از دشوارترین و سخت‌ترین روش‌های موجود در نظر گرفته شده است. پی پال فقط به عنوان یک روش پرداخت در تعداد محدودی از سیستم عامل‌ها پذیرفته می‌شود و اغلب هزینه‌های زیادی را دربر دارد. با این حال هنوز هم خرید بیت کوین با پی پال امکان پذیر است. کافیست با تراپی همراه باشید، خواندن این مطلب را ادامه دهید تا دریابید که در کجا و چگونه این کار را انجام دهید.

خرید بیت کوین با پی پال

خرید بیت کوین با پی پال

بسیاری از کاربران مایل هستند بدون اینکه روند خسته کننده‌ای را برای راه اندازی تجهیزات استخراج ارزهای دیجیتالی مثل بیت کوین، حساب‌های مربوط به مبادلات و انجام مراحل تأیید را انجام دهند، به دنبال خرید و بدست آوردن برخی ارزهای دیجیتال شده بزنند.

سرمایه‌گذاران گاه به گاه می‌خواهند بیت کوین‌ها را با استفاده از روش‌های پرداختی که راحت هستند، مانند PayPal، به دست آورند. با این حال، دستیابی به بیت کوین با پی پال می‌تواند امری سخت و پیچیده باشد. خوشبختانه، این پست شما را از سردرگمی رها خواهد کرد و شما را در مسیر دستیابی به ارزهای دیجیتالی مثل بیت کوین با پی پال قرار می‌دهد.

اکنون اگر می‌خواهید با حساب پی پال بیت کوین (BTC) بخرید، دقیقاً جای درستی آمده‌اید.

همانطور که گفتیم روش‌های زیادی برای خرید بیت کوین (BTC) برای تجارت و بسیاری اهداف دیگر وجود دارد، اما شما تنها با استفاده از حساب پی پال خود چندین روش برای خرید بیت کوین پیدا می‌کنید. علاوه بر این، این روندها به روش‌های مستقیم کار نمی‌کنند، بلکه به صورت‌های غیر مستقیم پیش می‌روند و به دلایلی، محدودیت‌هایی نیز دارد.

علاوه بر این موارد متداول، برخی از سیستم عامل‌ها و مبادلات معتبر تبادل ارز دیجیتال وجود دارند که این امکانات را به صورت کارآمد فراهم می‌کنند.

جهت افتتاح حساب پی پال فول وریفای شده به همراه مدارک و سیم کارت و وی پی اس رایگان کلیک کنید .

پی پال یک شرکت آنلاین است که با اتصال آن به بانک‌های محلی، وجوه را از یک گوشه دنیا به گوشه دیگر از طریق اینترنت منتقل می‌کند. تقریباً 254 میلیون کاربر و 17 میلیون نفر عضو ثبت نام شده در این شرکت و سیستم پرداخت معروف وجود دارند.

چگونه از طریق پی پال بیت کوین بخریم؟

در اینجا، اطلاعات جامع و مفصلی در مورد روش‌های برتر استفاده شده در این عصر مدرن، برای خرید بیت کوین (BTC) با استفاده از حساب Paypal پیدا می‌کنید.

این 7 متود و پلتفرم که به صورت وبسایت و اینترنتی فعالیت دارند، بهترین روش‌ها برای خرید بیت کوین با پی پال (PayPal) هستند:

Local Bitcoins

Local Bitcoins همانطور که از نام آن پیدا است بسیار محبوب بوده و آسان‌ترین و مطمئن‌ترین راه برای خرید BTC از طریق حساب پی پال برای کاربران است. این پلت‌فرم همه کاره است و خدمات خود را در بسیاری از کشورها و ایالات ارائه می‌دهد. هزینه‌ها و کارمزدها نیز نسبتاً کم است.

VirWox

در این وب سایت، روش خرید بیت کوین توسط پی پال شامل دو مرحله است. اول از همه شما مجبور به خرید توکن‌های SLL هستید و سپس با این دلارهای لیندن (Linden) بیت کوین خریداری می‌کنید. نرخ کارمزدها تقریبا مقرون به صرفه است.

eToro

eToro به نحوی مبادله‌ای تقریبا گران برای خرید دارایی‌های دیجیتال است. این بستر، مبلغ 2.90٪ را در هر تجارت و معامله بیت کوین و 1٪ تا 3٪ در معاملات سایر ارزهای دیجیتال را کسر می‌کند.

خرید بیت کوین با پی پال

Paxful

Paxful طرح و ساختاری مشابه Local Bitcoins دارد و اطلاعات مورد نیاز کاملی را در مورد شخصی که می‌خواهید از او بیت کوین دریافت کرده و بخرید، به شما می‌دهد.

WirexApp

WirexApp به شما امکان خرید بیت کوین و سپس تبدیل آن به ارزهای دیگر را نیز می‌دهد. در این بورس، شما می‌توانید حدود در 20 ارز فیات و 8 نوع ارز دیجیتال با امنیتی کامل مبادله انجام دهید. علاوه بر این، دبیت کارت الکترونیکی Wirex می‌تواند به شما در دریافت BTC کمک کند.

Xcoin

Xcoins سیستم و پلتفرمی است که BTC را به عنوان وام پیشنهاد می‌کند تا اینکه به شما را بفروشد؛ در حالی که در این وام‌ها بهره را کسر می‌کند. هزینه و کارمزد واریز وجه در معاملات 2.9٪ + 0.3 دلار است.

Plus500

Plus500 یک شرکت ثبت شده با 2000 ابزار در دسترس برای تجارت است و این موضوع، این بستر را با سایر صرافی‌ها و بسترهای قابل اعتماد برای خرید بیت کوین با پی پال متفاوت می‌کند. نرخ کارمزد معاملات و روندهای برداشت در این وبسایت بسیار ارزان است.

 

کاربران عزیز، برای توضیحات بیشتر توصیه می کنیم به هر یک از وب سایت های بالا مراجعه کنید و یا سوالات خود را با مجموعه تراپی در میان بگذارید.

از میان این روش‌های خرید بیت کوین با پی پال، شما کدامیک را برمی‌گزینید؟ آیا روش‌های بهتر و بیشتری را می‌شناسید؟ خوشحال می‌شویم که نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

1398/09/16
پریسا رضایی

نظر خود را ارسال کنید

سوالات خود را از ما بپرسید

مشاوره رایگان