پرداخت در سایت Campmor با استفاده از ویزا کارتآیا شما به ماجراجویی در طبیعت علاقه زیادی دارید؟ میخواهید مدتی را بیرون از شهر و در یک فضای باز بگذرانید؟ تا به این حال به این مسئله فکر کرده اید که برای انجام این کار به چه تجهیزاتی نیاز دارید؟ ایا از ایمنی تجهیزات مورد استفاده خود اطمینان دارید؟ وب سایت Campmor یک فروشگاه آنلاین است که به شما این امکان را می دهد تا از جدیدترین تجهیزات تفریحی مطلع شده و آنها را خریداری نمایید.

اگر به خرید اینترنتی علاقه دارید، می توانید از وب سایت های زیر نیز دیدن فرمایید :

معرفی سایت Campmor :

این سایت فعالیت خود را ابتدا در سال 1978 در شهر نیوجرسی آغاز کرد. شما می توانید هر وسیله ای که مربوط به کوه نوردی، قایق رانی، دوچرخه سواری، کایکس و ... است را در این سایت پیدا کرده و سفارش دهید. علاوه بر این، این سایت دارای نقشه های مختلفی است که به شما در زمینه نحوه برنامه ریزی و اطلاع از مکان های مختلف راهنمایی خوبی می کند. پس حتما در سایت به جستجو بپردازید تا از مکان های مختلفی که در سطح جهان وجود دارند آگاه شوید.

شما می توانید در این فروشگاه اینترنتی هر وسیله از لباس و کفش بگیر تا تجهیزات ورزشی را پیدا کنید و خریداری نمایید. جالب است بدانید که این سایت ابتدا کار خود را با سفارش ایمیلی آغاز کرد و بعد از آن توسعه یافت و به یک فروشگاه بین المللی تبدیل شد.

سایت Campmora

یکی از بهترین قسمت های خرید از سایت Campmor این است که افراد آن تلاش می کنند تا شما از خریدتان رضایت داشته باشید. در صورتی که شما از خریدتان به هر دلیلی رضایت ندارید می توانید در کمتر از 90 روز، کالا را بازگردانید. البته تحت شرایط زیر :

  • بسته بندی کالا سالم است
  • تگ خرید از بین نرفته است
  • پوشیده نشده است
  • شسته نشده است

در صورتی کالای شما مشکلی داشته باشد، تعمیر می شود و به شما بازگردانده می شود.

پرداخت در سایت Campmor :

برای خرید هر کالایی از این سایت شما در هر کجای جهان که باشید تنها نیاز دارید تا یک حساب کاربری ایجاد کنید و سپس کالای مورد نظر خود را خریداری نمایید. چون این سایت در سطح بین المللی فعالیت می کند روش های مختلفی برای پرداخت مشتریان در نظر گرفته است.

سایت Campmora

پرداخت در سایت Campmor با استفاده از ویزا کارت / مستر کارت :

پرداخت با کارت                                                                                    شارژ کارت

بیشتر بخوانید : 

انواع پرداخت ارزی

پرداخت با ویزا کارت - مسترکارت

تفاوت ویزا کارت و مستر کارت چیست؟

پرداخت در سایت Campmor از طریق خدمات ارزی تراپی :

اگر استفاده از روش بالا برای شما مشکل است، شما می توانید با پرداخت هزینه به ما، ثبت سفارش را از طریق خدمات تراپی انجام دهید.

تماس با ما

همراهان عزیز اگر در مورد پرداخت در سایت Campmor سوالی دارید می توانید از طریق چت آنلاین با ما در ارتباط باشید.

1397/08/04
پریسا رضایی

نظر خود را ارسال کنید

سوالات خود را از ما بپرسید

مشاوره رایگان