اگر شما قصد دارید که پولی را برای کسی ارسال کنید و یا برعکس، دریافت نمائید، استفاده از خدمات بانکی تنها راه حل شما نیست. استفاده از خدمات ارزی مانند حواله پول با وسترن یونیون می تواند یک راه حل هوشمندانه باشد البته اگر توسط یک شرکت معتبر مانند تراپی برای شما انجام شود چرا که در غیر این صورت احتمال از دست رفتن سرمایه شما وجود دارد.

بزرگترین مزیت استفاده از حواله پول با وسترن یونیون این است که شما می توانید به شعبات مختلف این حواله ارزی مراجعه کنید تا بتوانید انتقال و دریافت ارز را به صورت قانونی و بدون دردسر انجام دهید.

چرا حواله پول با وسترن یونیون ؟

یکی از مهمترین مواردی که شما هنگام انتقال وجه به آن نیاز دارید این است که مبلغ مورد نظر، سریعا دست فرد مورد نظر قرار گیرد. این دقیقا کاری است که وسترن یونیون برای شما انجام می دهد. انتقال وجه با سرعت و امنیت بالا از طریق دریافت پول نقد، کارت اعتباری، حساب بانکی و ... .

امروزه بسیاری از افراد، دوست یا یکی از اعضای خانواده شان را در کشورهای خارجی دارند که معمولا برای هزینه های تحصیل، زندگی و ... نیاز به انتقال وجه پیدا می کنند. اگر بخواهید این کار را از طریق سیستم های بانکی انجام دهید هم باید کارمزد زیادی پرداخت کنید، هم مدت زیادی صبر نمائید و هم اینکه درگیر کارهای اداری زیادی شوید. علاوه بر این با توجه به شرایط تحریمی که ایران دارد، شاید انجام این کار توسط بانک های رسمی ایران قادر به انجام نباشد. بنابراین حواله پول با وسترن یونیون می تواند بهترین گزینه پیش رو باشد.

حواله پول با وسترن یونیون

از طرف دیگر استفاده از این درگاه می تواند برای کسب و کارهایی که فروش بین المللی دارند بسیار به صرفه باشد. به عنوان مثال در سایتی مانند فرادرس، احتمال خرید درس از خارج از کشور نیز وجود دارد. یکی از روش های پرداختی برای کسانی که در خارج از ایران هستند می تواند استفاده از وسترن یونیون باشد.

خطرات استفاده از حواله پول با وسترن یونیون :

اگر شما تصمیم به استفاده از این روش دارید باید به خاطر داشته باشید که حضور کلاهبرداران در نزدیکی شما حتمی است. هنگامی که شما پولی را از این طریق انتقال می دهید، این احتمال وجود دارد که فرد گیرنده کل این پول یا حداقل قسمتی از آن را برای خودش بردارد. چرا که امکان ردیابی از این طریق به راحتی امکان پذیر نیست. به همین دلیل اهمیت دارد که شما از یک موسسه معتبر برای انجام این کار استفاده نمائید.

کارمزد حواله پول با وسترن یونیون چقدر است؟

دو مورد از سوالات رایج در رابطه با حواله پول با وسترن یونیون این است که کارمزد انجام این کار چقدر است و چه مقدار پول را می توان از این طریق انتقال داد. به طور کلی شما می توانید 2999 دلا را با استفاده از این سیستم انتقال دهید. اما روش های مختلفی نیز وجود دارد که از این حد بیشتر انتقال دهید. این کارمزد بسته به این که شما چه مقدار می خواهید انتقال دهید و مقصد مورد نظر شما کجاست می تواند متفاوت باشد. برای دریافت اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانید از طریق چت آنلاین با ما در ارتباط باشید.

حواله پول با وسترن یونیون

سایر روش های انتقال وجه ارزی :

حواله پول با وسترن یونیون همیشه تنها راه حل شما نیست. روش های دیگری مانند استفاده از پی پال، ویزا کارت و مستر کارت نیز وجود دارد که شما می توانید از طریق لینک های زیر درخواست خود را برای ما ارسال نمایید :

شارژ کارت                                                                  سفارش شارژ پی پال

همراهان عزیز بالا بودن سرعت حواله پول با وسترن یونیون مهمترین مزیت استفاده از این روش است. بنابراین اگر فرصت کمی دارید، سفارش خود را به ما بسپارید تا در زمانی کمتر از 2 ساعت کاری به آن رسیدگی شود.

تاریخ انتشار 19 آبان 1397
نویسنده  پریسا رضایی
دسته بندی
مشاهده آرشیو مقالات مرتبط
تفاوت پی پال و وسترن یونیون
حذف حساب وب مانی
بهترین بروکرهای فارکس
خرید با پی پال
sendowl
مدرک CMA
Codeable
اپلیکیشن های ریموت دسکتاپ
Teespring
فضای خالی
فرم ارسال نظرات کاربر