مخاطبان عزیز، الان وقت آن رسیده است که کیف پول ارز دیجیتال EOS خود را شارژ کنید و یا به عبارت دیگر با نحوه خرید ارز دیجیتال EOS آشنا شوید. در مقاله های قبلی ما به طور کامل در مورد ارز دیجیتال EOS و دلیل اهمیت آن صحبت کرده ایم. ولی باز هم به طور مختصر به این نکته اشاره می کنم که نگرفتن کارمزد از کاربر به ازای انجام تراکنش های مالی توانسته است این ارز را خیلی سریع محبوب کند.

نحوه خرید ارز دیجیتال EOS :

قبل از هر چیز شما باید کیف پول ارز دیجیتال EOS را انتخاب کنید تا EOS خریداری شده به کیف پول شما انتقال یابد. بعد از آن شما باید سایت های خوبی را در زمینه اکسچنجینگ ارز دیجیتال پیدا کنید و از امنیت آنها اطمینان کامل را داشته باشید. نگران نباشید! تراپی بهترین این سایت ها را جهت راحتی به شما معرفی خواهد کرد.

خرید ارز دیجیتال EOS
  • Binance : این سایت در سال 2017 راه اندازی شد اما به دلیل کاربری آسان و پشتیبانی از همه ارزهای دیجیتال خیلی سریع توانسته است جایگاه خوبی برای خود دست و پا کند. اما نکته ای که در مورد این سایت وجود دارد این است که شما باید برای ایجاد اکانت ارز دیجیتال داشته بشاید. البته نگران نباشید اگر بیت کوین یا اتریوم داشته باشید به راحتی این کار قابل انجام است.

خرید ارز دیجیتال EOS
  • Paypal : همان طور که می دانید پی پال یک سیستم الکترونیکی برای پرداخت با سایت های خارجی و یا انتقال پول است. در صورتی که با این نوع سیستم آشنایی ندارید می توانید از مقاله های حساب پی پال (PayPal) چیست و چگونه کار می کند و ساخت و ایجاد حساب پی پال استفاده کنید. علاوه بر تمام مزیت هایی که این نوع حساب در اختیار شما قرار می دهد این است که می توانید با استفاده از آن EOS خریداری کنید.

خرید ارز دیجیتال EOS
  1. credit card : استفاده از این روش خرید برای افرادی که در ایران هستند قابل استفاده نیست ولی ما برای اینکه شما بدانید ارز دیجیتال EOS را می توان با این روش نیز خریداری کرد به شما معرفی می کنیم. سرویس های اکسچنجینگ خیلی کمی این امکان را در اختیار شما قرار می دهند ولی از جمله بهترین آنها می توان به Coinbase و CEX.IO اشاره کرد. با استفاده از این دو سیستم می توانید اول بیت کوین و یا اتریوم خریداری کنید و بعد آن را به EOS تبدیل کنید که کمی چالش برانگیز است و یا اینکه با استفاده از Changelly به صورت مستقیم EOS را خریداری کنید.

خرید ارز دیجیتال EOS
  1. Kraken : این سرویس کاربری ساده تری در اختیار شما قرار می دهد. همچنین برای تراکنش هایی که توسط این سرویس انجام می شوند، کارمزد کمتری دریافت می کند.

خرید ارز دیجیتال EOS

همراهان عزیز در اخر باید به این نکته اشاره کنم که بعد از خرید EOS از سرویس های بیان شده، به هیچ عنوان ارز خود را در آن ها نگه ندارید چرا که هیچ گونه امنیتی ندارند. بنابراین به سرعت ارز خریداری شده را به کیف پول خود انتقال دهید. این نکته برای تمام ارزهای دیجیتال قابل تعمیم است. امیدوارم که در این مقاله با نحوه خرید ارز دیجیتال EOS به خوبی آَشنا شده باشید. منتظر شنیدن انتقادات و پیشنهادات شما هستیم.

تاریخ انتشار 26 اسفند 1396
نویسنده  پریسا رضایی
دسته بندی
مشاهده آرشیو مقالات مرتبط
تفاوت پی پال و وسترن یونیون
حذف حساب وب مانی
بهترین بروکرهای فارکس
خرید با پی پال
sendowl
مدرک CMA
Codeable
اپلیکیشن های ریموت دسکتاپ
Teespring
فضای خالی
فرم ارسال نظرات کاربر